Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cila ishte befasia e dites!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutoriMesazh
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptySat Aug 25, 2007 12:37 pm

Te nderuar forumist ,do doja te shkruanit se cila ka qene befasia e juaj e dites ??

Pasi qe eshte ende heret une nuk kam pasur befasi ende... Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
bovari
Anėtar i ri
Anėtar i ri
bovari

Numri i postimeve : 78
Registration date : 11/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptySat Aug 25, 2007 8:22 pm

Une e jetova dje besasine qe me beri te shtang ne vend.İsha ne celibrim dhe ne darke do shkonim ne lokal dhe kur do dilnim me kerkoi njera nje adrese dhe une zbrita ne makine mora canten ku mora stilolapsin dhe kur u ktheva u shokova kur pash se gjith femrat qe ishin te lyera e ngjyera ishin te mbyllura! Kjo ishte shokimi im..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptySun Aug 26, 2007 6:23 pm

B cheers efasija e dites ishte sod qe me erdhen musafir pa telofonuar veq kur hyn mbrenda ,ishte befasi sepse ne kohen e sodit thirret ne telefon para se te shkosh kun per vizit .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyMon Aug 27, 2007 1:50 am

Befasi mund ta quaj edhe pse e kam ditur se sot kthehen familja nga pushimet... Mirpo befasia me e madhe Anna edhe tek une ishte vizita e shume musafireve ,ashtu pa telefonuar fare...hmmm mirpo ne jemi shqiptare dhe kemi te tilla tradita,por prap se prap jane te bukura apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyMon Aug 27, 2007 2:40 am

Kur ta kem njė befasi dite do ta shkruaj nė kėtė temė. Sot nuk kam pas befasi ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyTue Aug 28, 2007 12:53 am

Eh po kemi tradita te mire por une kam kojshi zvicrran dhe kur po vin me femij te vogel qe rropllojn po duhet me i ar me te mire kojshit qe mos te me reklamojn po me gjithate i kam ber per vete po ju gatuj specialitete tona po ju dergoj dhe nuk me reklamojn fare jav kam marr doren dhe i mesova te ushqehen me ushqime shqiptare qe kur jam ketu ,mire ku ka musafir ka bereqet thon .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyTue Aug 28, 2007 3:51 am

Befasia e natės ...... nejse, pasi qė ėshtė titulli pėr ditėn...... befasia ishte se sot nuk erdhi postjerja qė duhet tė vinte pėrēdo ditė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
riki30
Vizitor
avatar


Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyTue Aug 28, 2007 11:38 am

Dje sme ka ra rrjeti asnjehere cheers Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
meli
V.I.P
V.I.P
meli

Female
Numri i postimeve : 842
Age : 35
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyTue Aug 28, 2007 8:42 pm

befasia ime e dites ka qen, sot djali per qudi shum ka fjet Sleep
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azzurra
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyWed Aug 29, 2007 7:24 pm

Befasia e dites ishta qe kam pire mbi 3 kaffe sot...e jo kaffe te Kosoves por Italiane qe jan te forta si droga,kjo ishte per mua befasi e madhe!!!

bay azzurra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyWed Aug 29, 2007 11:10 pm

Befasia e dites ishte qe une nuk e dija qe zotroj edhe profesionin per te ber montimin e mobileve dhe jan kam me dhembin duart duke montue mobile sod tek nji shoqe qe kishte bler dhe gjithe diten sod kam ber me montue dy dhoma nji te femive e nji te prindeve ,me nji fjal jam ber mjeshter i montimeve dhe i cmontimeve te mobileve .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bovari
Anėtar i ri
Anėtar i ri
bovari

Numri i postimeve : 78
Registration date : 11/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyThu Aug 30, 2007 12:14 pm

Befasia e dites ishte e madhe dhe besoj se tere jeten do me ndikoje.Po nejse sa eshte shpresa ndaj jetes njeriu jeton.Kuptova qe per kariere u harxhuan ndjenjat e mia.Po nuk ankohem sepse jeta ka dallgat e veta.Dhe vetem me 2 ore gjume jam po pash nje ender ku anija u mbyt e une nuk u laga fare dhe sot u prene fijet e fundit ne dashuri.
Riki shikoje mire filxhanin se qorri u humb ne erresire e nuk ariti qe driten e diellit ta dallonte!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyFri Aug 31, 2007 1:24 pm

Befasija e dites ishte tek une me ne fund po nxen dielli .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
meli
V.I.P
V.I.P
meli

Female
Numri i postimeve : 842
Age : 35
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyFri Aug 31, 2007 4:31 pm

Beasia ime e dites eshte qe me dulen shum pun qe si prisja (sic jan punt e grave)Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptySat Sep 01, 2007 7:23 pm

Me erdhi nji shoqe nga gjermanija kjo ishte befasi dite .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyMon Sep 03, 2007 2:48 pm

Befasia ime diten e soteme ishte:Nje mikshume i nderuar,qe nje kohe kemi pasur bashkepunimte ngushte ne nje forum tjeter,sot me u eshte lajmerua nga forumi juaj,dhe eshte nje anetare shume aktiv.Kjo ishte befasi e kendeshme,dhe me gezoi pa mase.Uroj te kem befasira te tilla per qdo dite.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyMon Sep 03, 2007 7:31 pm

Befasia e dites ishte se kam kaluar shume mire ne provim,edhe pse nuk kam mesuar aq shume ,por ne pergjithesi kalova mire,kjo ishte befasia e sotme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
bovari
Anėtar i ri
Anėtar i ri
bovari

Numri i postimeve : 78
Registration date : 11/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyMon Sep 03, 2007 8:05 pm

Kosovarjaaaaa goce ma thuaj dhe mua si u beka kjo e kaluar pa mesuar se une per at zot pa mesuar shume dhe pas provimit pa u ngacmuar me batuta me profesorin nuk e ndjej diten qe me shkon mire. aahahahah

Urime per provimin :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyMon Sep 03, 2007 10:33 pm

Bafasija i me sod ishte qe dola dhe me zuri shiu pa ambrell me lagu po jo shum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyMon Sep 03, 2007 10:34 pm

Befasi pas befasie, edhe unė kam njė befasi sot ... do tė kam me kend tė shkėmbejė kėngė tė shkruara nga trojet shqiptare, po ashtu edhe poezit e mbetura pėrgjysėm nė nė tjetėr forum...... I pėrshėndes tė gjithė qė janė befasuar shumė nė kėtė ditė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyTue Sep 04, 2007 3:10 am

Eshte ora dy pasmesnate dhe si befasi e imja e nates eshte se me mori urija dhe hengra buk ne ora dy te nates .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyTue Sep 04, 2007 1:28 pm

Befasia e mengjesit mund ta quaja sepse posa u zgjova ne mengjes kisha nje mbushje ne telefon Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyTue Sep 04, 2007 5:23 pm

haha kosovare mos nga labi ajk dhe mjalt mbrem .

befasija e dites ishte qe naj kan leshue nxemjet sod ne banes kjo do te thot nuk ka ver me filloj vjeshta .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyThu Sep 06, 2007 2:03 pm

Anaa ashtu me maxhi hahah

Befasia e sotme ishte se erdhi rryma ende pa e bere orarin e reduktimeve sa cudi!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyThu Sep 06, 2007 2:06 pm

Befasia e ditės .... i kemi plus edhe dy antare mė shumė deri tani nė forum. Ju dėshirojė mirėseardhje Mickonjės dhe Artės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila ishte befasia e dites!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 21Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: