Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cila lėnd ju pelqen me shumė ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 26
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptyMon Jul 07, 2008 1:17 am

PeriiKeputur shkruajti:
rolling shkruajti:
mu ma shume budallakia Razz Razz Razz

Ah, kjo lende eshte goxha serioze. Lenda e budallakise nuk ka fund. Budallalleku nuk ka skaj - thoshte Ainshtajni. Me sa po e shoh, rrolling paskeni cka te mesoni e te studioni ne kete 'shkence' me hapesira te pamatshme zbulimi. Vetem ruaju mos merr diplome (Prof.dr.Mr. B...) nga kjo shkence se pastaj qeshin femijet me ty.
une nashta edhe marr kerjt keto tituj po kurre sun ka mi ba ne praktike kto veq ne teori nese msoj se shume kam qef mi studiu budallt Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spirito
Anėtar
Anėtar
spirito

Female
Numri i postimeve : 429
Vendi : graveyard
Registration date : 02/07/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptyMon Jul 07, 2008 2:48 am

Beton shkruajti:
Histori ,Gjeografi , Psikologjia ,Sociologjia ,Fizika ,Filozofia ,qe gjithe keta lidhen shume me njra tjeteren ha ha ha
Laughing

me pelqen Psikologjia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptyMon Jul 07, 2008 12:10 pm

histori ,psikologji ,fizika ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptyThu Jul 10, 2008 8:55 pm

Do vecoja Informatiken dhe Gjeografine,jane lendet qe me kane pelqyer cdo here,dhe qe i pelqeje edhe tani..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
PeriiKeputur
Anėtar
Anėtar
PeriiKeputur

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 106
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptyFri Jul 11, 2008 12:36 am

shqip0nja shkruajti:
hahahahha
mire qe ja paska fillu met pelqu po se cila land te pelqen varet shum prej profesori.
P.sh vjet na ka dhan histori nje " profesoresh"aq e mire sa qe 4 kl kena dergu peticion ne drejtori per me largu.Ndersa sivjet na ka dhene histori Xhavit Zeka edhe krejt ata qe kan qen ne shkoll te medicines e din se ēfar profesori eshte ai.Pothuajse te gjithve na e ka shti historin ne gjak.Pa e ditt krejt historin kombetare te ai as 2 nuk munesh me marr Very Happy

Shqipnonja ore cup e mire po perse ngutesh kaq shume kur shkruan. Po te ishe kaq aktive ti do te beheshe aktive ne shkolle ne lenden e historise duke u aktivizuar dhe jo ne nje forum. Po mire xhanem, po ky Xhavit Zeka si na u be qe qenka profesor ne 'Sami Frasher'? Ose si erdhi nga 'medicina'? Shkolle medicine nuk ka ne Prishtine pervec asaj te mjeskesise dhe farmacise te Ali Sokoli?

Une jam ne vitin e dyte te shkollimit tim ne Sami Frasher dhe per bese nuk e kziston asnje profesor me kete emer, per shkak se une kam listen e tere profesoreve. Pra ju e keni shpikur nje prof te tille.

Shpikja e profesoreve. Kjo profomani!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Mister
Anėtar
Anėtar
avatar

Numri i postimeve : 327
Registration date : 10/07/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptyFri Jul 11, 2008 12:38 am

Me pelqen HISTORIA por megjithate jam i pashkolluar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptyFri Jul 11, 2008 12:56 am

Deri vone, qe nga kl e pare deri ne mature me ka pelqyer Matematika. Ndersa prej ateher deri me sot, Filozofia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shqip0nja
Anėtar
Anėtar
shqip0nja

Female
Numri i postimeve : 299
Age : 29
Vendi : kosovė
Registration date : 15/06/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptyFri Jul 11, 2008 1:05 am

PeriiKeputur shkruajti:
shqip0nja shkruajti:
hahahahha
mire qe ja paska fillu met pelqu po se cila land te pelqen varet shum prej profesori.
P.sh vjet na ka dhan histori nje " profesoresh"aq e mire sa qe 4 kl kena dergu peticion ne drejtori per me largu.Ndersa sivjet na ka dhene histori Xhavit Zeka edhe krejt ata qe kan qen ne shkoll te medicines e din se ēfar profesori eshte ai.Pothuajse te gjithve na e ka shti historin ne gjak.Pa e ditt krejt historin kombetare te ai as 2 nuk munesh me marr Very Happy

Shqipnonja ore cup e mire po perse ngutesh kaq shume kur shkruan. Po te ishe kaq aktive ti do te beheshe aktive ne shkolle ne lenden e historise duke u aktivizuar dhe jo ne nje forum. Po mire xhanem, po ky Xhavit Zeka si na u be qe qenka profesor ne 'Sami Frasher'? Ose si erdhi nga 'medicina'? Shkolle medicine nuk ka ne Prishtine pervec asaj te mjeskesise dhe farmacise te Ali Sokoli?

Une jam ne vitin e dyte te shkollimit tim ne Sami Frasher dhe per bese nuk e kziston asnje profesor me kete emer, per shkak se une kam listen e tere profesoreve. Pra ju e keni shpikur nje prof te tille.

Shpikja e profesoreve. Kjo profomani!ne baz te kesaj qe po e thua po e shoh se nuk paske dijeni rreth profesorave peri i keputur.Une tash hy ne vitin e katert te gjimnazit sami frasheri dhe prof. Xhavit Zeka zevendeson prej shkolles se mjeksis(ploteson normen)Edhe gjat ketij viti shkollor kemi pas fatin qe klases ton ti jap mesim ai.E se sa jam une aktive te ai apo jo kete mund ta vleresoj vetem profesori. Per fund po e them nje fjal te urt : i qeshuri te qesh.
Nese ke hy ne sami frasher me mundin tend mendoj se nuk do te jet e nevojshme te them se qka d.m.th. kjo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptyFri Oct 10, 2008 9:27 pm

Fizike, Sociologji.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
el43
Fillestar/e
Fillestar/e
el43

Male
Numri i postimeve : 51
Age : 23
Vendi : prishtine
Registration date : 09/10/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptySat Oct 11, 2008 12:04 am

me pelqen historia dhe letersia po ne veqanti me se shumti biologjia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptySat Oct 11, 2008 1:51 am

Matematika, me ka " Pelqy " me shum, edhe pse kurr me shum se 2-sh nuk kam mund me pas ne kete lende, haha.!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 30
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptySat Oct 11, 2008 1:57 am

historia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Vizitor
Vizitor
avatar


Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptySat Oct 11, 2008 2:01 am

Gryksia Razz

Historia dhe letersia shqipe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ademi85
Pėrjashtuar
Pėrjashtuar
avatar

Male
Numri i postimeve : 316
Age : 33
Vendi : StreetGameZerIstogCity
Registration date : 14/09/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptySat Oct 11, 2008 3:25 am

Historia & gjeografia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptySat Oct 11, 2008 2:25 pm

me pelqen gjuha dhe letersia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kasper
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Kasper

Male
Numri i postimeve : 146
Age : 30
Vendi : Shqiperi Etnike
Registration date : 14/06/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptySun Oct 12, 2008 3:33 am

Astrnomia me pelqen por sma rrok aaahhhhh ma rrok me shume matematiken po sme pelqen,,,a kuptoj najkush najsen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptySun Oct 12, 2008 3:46 am

Historia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptySun Oct 12, 2008 3:57 am

Gjuha dhe Letersia Shqipe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptySun Oct 12, 2008 4:00 am

Mbi te gjitha me pelqen lenda e Psikologjis e ka vendin tek une ne krye te sobes ,(ne pergjithesi Filozofi & Shkenc),por lexoi te pergjithshmet me pelqen shume leximi .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptySun Oct 12, 2008 6:26 am

Amvisnia se po du me mbaru njė kurs gatimi ....Bakllava mė ka ra si temė kėtė dy javėt qė i lam pas.... Arrow

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Aldren1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Aldren1

Male
Numri i postimeve : 144
Age : 23
Vendi : Gjakove
Profesioni/Hobi : Futboll
Registration date : 02/10/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptySun Oct 12, 2008 10:52 am

me pelqen HISTORIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptySun Oct 12, 2008 1:14 pm

Mbrojtja Berthamore Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 31
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptyWed Oct 22, 2008 11:49 pm

Fizika
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 26
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptyThu Oct 23, 2008 12:36 am

qetash ne shkolle po me pelqen Latinishtja, se Hasani po spjegon shume mire dhe po qet shkelma ma duar Razz Razz Razz

fizike ma pelqen shume, edhe ekologjia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 EmptyThu Oct 23, 2008 1:03 am

Kimia, me ka pelqyer shum edhe pse cdo here kam pasur noten ( 2 ), hahaha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila lėnd ju pelqen me shumė ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: