Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cili instrument ju pelqen me se shumti? Dhe pse?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
habibe mujota
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 4
Age : 20
Vendi : kosove
Profesioni/Hobi : muzika
Registration date : 13/06/2011

MesazhTitulli: Cili instrument ju pelqen me se shumti? Dhe pse?   Wed Jun 15, 2011 1:13 pm

[Mua me pelqen me se shumti gitarja]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili instrument ju pelqen me se shumti? Dhe pse?   Wed Jun 15, 2011 11:17 pm

Mua me pelqein disa instrumente, por ne veqanti Klarineti, une kame vetum nje istrument gitaren shpesh i bi ngapak, por jo mire kur koha do kem me shume do e kry edhe nje kures, qe te mesohem me mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cili instrument ju pelqen me se shumti? Dhe pse?   Wed Jun 15, 2011 11:34 pm

Mua me pelqen violina e kam ne zemer por sdi me i ra, veq nga pak dhe un si Drini me shku naj kurs.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
habibe mujota
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 4
Age : 20
Vendi : kosove
Profesioni/Hobi : muzika
Registration date : 13/06/2011

MesazhTitulli: Re: Cili instrument ju pelqen me se shumti? Dhe pse?   Thu Jun 16, 2011 3:18 pm

Me vjen shum mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
habibe mujota
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 4
Age : 20
Vendi : kosove
Profesioni/Hobi : muzika
Registration date : 13/06/2011

MesazhTitulli: Re: Cili instrument ju pelqen me se shumti? Dhe pse?   Thu Jun 16, 2011 3:22 pm

Une e pelqej gitaren,mirepo di te luaj vetem me qifteli..Me pelqejn tingujt e saj patriotik!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cili instrument ju pelqen me se shumti? Dhe pse?   Thu Jun 16, 2011 3:51 pm

Qe qiftelin, sa mir,qiftelin e kam ne shpitrt, violinen veq ne zemer qe zbashku e perbejn nji kombinim te mir sa i perket zhanrrit folkklorik-patrotik, qe dhe un shum e pelqej.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

MesazhTitulli: Re: Cili instrument ju pelqen me se shumti? Dhe pse?   Thu Jun 16, 2011 4:22 pm

Une e du pianon,shume e du.Ajo i shpreh ndjenjat,nuk e di si te shprehem,por nuk di te luaj edhe une duhet me shku ne naj kurs haahha....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cili instrument ju pelqen me se shumti? Dhe pse?   Thu Jun 16, 2011 6:26 pm

Ti Mujote, po don mem dal qesi REPERK pantollat me xhepa me jav mush me zall,tash kceve prej qiftelis ne piano ew ew...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

MesazhTitulli: Re: Cili instrument ju pelqen me se shumti? Dhe pse?   Thu Jun 16, 2011 6:45 pm

jo more une nuk kam qiftelin ama pianon thash une se kam permen qiftelin po tjeter kush lexoj ma mire shkrimet edhe emrat i
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili instrument ju pelqen me se shumti? Dhe pse?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili instrument ju pelqen me se shumti? Dhe pse?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: