Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ēka urreni mė sė shumti?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 11:07 am

Me ne fund po e hap edhe une nje teme:Ēka urreni mė sė shumti?


Po filloj une si nismetar i temes:
1.Urrej njerezit qe flasin cka nuk e kuprtojne as vet.
2.Urrej ata qe premtojne shume e nuk bejne asgje
3.Urrej ata qe flasin shume e nuk thone asgje
4.Urrej ata qe punojne tinezisht kunder popullit dhe kombit
5.Urrej ata qe spiunojne te tjeret
6.Urrej...edhe shume gjera te tjera...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
comeback
Anėtar i ri
Anėtar i ri
comeback

Male
Numri i postimeve : 86
Age : 39
Vendi : miami
Registration date : 10/10/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 1:38 pm

I urrej ata te cilet mendojne se partia fetare eshe ardhmeria e kombit.
I urrej ata te cilet mendojne se dine per politiken,e ne fakt nuk dine asgje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albona
Anėtar
Anėtar
Albona

Female
Numri i postimeve : 354
Age : 29
Vendi : Kumanove
Registration date : 10/10/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 2:36 pm

I urreje ato qe flasin pa ndale dhe nuk tregojne asgje, ato te cilet e nderrojne ngjyren e ftyres ne cdo rast, ato qe thashethemet i kane ushqim shpirteror, ato te cilet kenaqesin e gjejne tek vuajtja e tjetrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
stabili
Anėtar
Anėtar
stabili

Male
Numri i postimeve : 459
Age : 61
Vendi : Kosove
Registration date : 10/05/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 2:37 pm

Parapsikologu,edhepse je "para"dhe ndoshta s'duhet me ta pa per te madhe prap se prap s'po mund te durohem e te mos te te them : si eshte e mundur qe vet e hap temen ... CKA ... e flet per KEND !
Me t'mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
njonidrenica
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 2:40 pm

i urej demagoget
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
thellenza
Anėtar
Anėtar
thellenza

Female
Numri i postimeve : 384
Vendi : Gjermanise dikund :p
Registration date : 25/08/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 2:54 pm

i urrej
-genjeshtrat,
-tradhetite,
-thashethemet,
-dembelat,
-mendjemedhenjet,
-njezit qe flas prapa shpines,
-njerzit qe ndryshe jan dhe ndryshe te shiten,
-ata te cilet nenqmojn te tjeret,
-ata te cilet mendojn vetem per veten,
-ata te cilet jan te fiksuar mbas paras dhe nuk mendojn se nje dite kan me vdek, dhe nuk e kuptojn se nuk eshte gjithecka pasuria.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 4:12 pm

Trathėtin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 4:13 pm

Tė pa Besėt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
njonidrenica
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 4:27 pm

prap i urej demagoget
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 4:34 pm

Kapadaillekun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
el43
Fillestar/e
Fillestar/e
el43

Male
Numri i postimeve : 51
Age : 23
Vendi : prishtine
Registration date : 09/10/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 5:43 pm

urrej tradhtine, urrej ata qe japin shume premtime e nuk bejn asgje,urrej ata qe flasin fjale te mira e veprojn keq, ka edhe shume gjera te tjera qe urrej .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 6:08 pm

Pabesine dhe hipokrizine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 6:14 pm

I urrej me shume Serbet dhe Greket !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 26
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 6:21 pm

zerin e madh te nejrzve, poterat, serbet, e shume gjera tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 6:25 pm

Autor i temes pershendetje

Mendoj personalishte fjala urrejtje ka nje domethnje shume me te madhe ne ate qe keni hap temen ,nuk munde ta urrejsh nje njeri vetem se nuk gjeni mirkuptim ne vete ,apo nuk mundeshe ta urejshe nje njeri nese nga ndodhija e rsteve ,nuk gjne besim ,apo nuk munde ta urrejshe nje njeri nese flasin e nuk kuptoin etj etj ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Aldren1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Aldren1

Male
Numri i postimeve : 144
Age : 23
Vendi : Gjakove
Profesioni/Hobi : Futboll
Registration date : 02/10/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 6:32 pm

i urrej genjeshtrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
njonidrenica
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 7:46 pm

i urej demagogat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 8:08 pm

Beton shkruajti:
Autor i temes pershendetje

Mendoj personalishte fjala urrejtje ka nje domethnje shume me te madhe ne ate qe keni hap temen ,nuk munde ta urrejsh nje njeri vetem se nuk gjeni mirkuptim ne vete ,apo nuk mundeshe ta urejshe nje njeri nese nga ndodhija e rsteve ,nuk gjne besim ,apo nuk munde ta urrejshe nje njeri nese flasin e nuk kuptoin etj etj ...

Beton ne piken e fundit kam thene urrej... edhe dhume gjera te tjera. tema normal se nuk mund te mbuloj te gjitha llojet dhe gjerat qe urrejme, por secili sjell dicka qe urren me se shumti. Eshte e pa dyshim se te gjithe (apo gadi te gjithe) i urrejme greket, serbet, ruset...por ketu desah te dije per urrejtjet specifike, prandaj solla ca forma te urrejtjes tek personi dhe jo ne pergjithesi....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 8:10 pm

stabili shkruajti:
Parapsikologu,edhepse je "para"dhe ndoshta s'duhet me ta pa per te madhe prap se prap s'po mund te durohem e te mos te te them : si eshte e mundur qe vet e hap temen ... CKA ... e flet per KEND !Me t'mira

stabili, a ka mundesi te ma skjarosh cfare deshe te thuash se nuk e kapa dot...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 8:39 pm

Asgje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
comeback
Anėtar i ri
Anėtar i ri
comeback

Male
Numri i postimeve : 86
Age : 39
Vendi : miami
Registration date : 10/10/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 8:46 pm

Urrejtjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyThu Oct 16, 2008 12:27 am

Me se shumti e urrej kur te verteten e humbin dhe genjeshtren duan ta bej realitet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 21, 2008 9:09 pm

une me se pari nuk di te urrej mirepo nuk e di a quhet urrejtje ajo qe sdua ti shoh me sy rrencat tradhetaret,njerezit shumeftyresh,etj etj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 21, 2008 9:11 pm

thashe thomet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? EmptyTue Oct 21, 2008 9:18 pm

Genjeshtren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ēka urreni mė sė shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ēka urreni mė sė shumti?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 12Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: