Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cila eshte e meta e juaj?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySat Sep 06, 2008 9:59 pm

Gjdo njeri ka nje te mete duke e ditur qe ZOTI vtem veten e ka len perfekt,te bisedojm dhe te diksotojm rreth dobesive tona...
repekste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySat Sep 06, 2008 10:36 pm

Per qudi mu me paska harru "zoti" ose me ka kriju per qejfi te vete pa asnje te mete, ahahahha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
stabili
Anėtar
Anėtar
stabili

Male
Numri i postimeve : 459
Age : 61
Vendi : Kosove
Registration date : 10/05/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySat Sep 06, 2008 11:48 pm

Nuk i zene fleta ...aq shume temeta kam !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 12:05 am

Gjakun e kam te embel e mickonjat .... Sad

_________________
Cila eshte e meta e juaj? 59378307zo9

BASHKIMI KOMBETAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 12:10 am

Behem shpejt nerovz, sidomos me ata te cilet cdo te dyten fjale e flasin palidhje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
thellenza
Anėtar
Anėtar
thellenza

Female
Numri i postimeve : 384
Vendi : Gjermanise dikund :p
Registration date : 25/08/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 2:18 am

pak e padurushme, pak e ndjeshme, pak kokeforte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 2:31 am

voglushja shkruajti:
Gjdo njeri ka nje te mete duke e ditur qe ZOTI vtem veten e ka len perfekt,te bisedojm dhe te diksotojm rreth dobesive tona...
repekste

Autore e temen per te biseduar temen do te kishte qen mire te thoni te metat tuaj njeher cilat jane ...

Ishte sa per temen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
**Embelsira**
Hero anėtar
Hero anėtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 30
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 11:08 am

Premtimi shkruajti:
Per qudi mu me paska harru "zoti" ose me ka kriju per qejfi te vete pa asnje te mete, ahahahha.
Une ja kom dhen planin per me te kriju te tille si je Very Happy

Une te mete, s'po di ndoshta qesh pak me te madhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 12:50 pm

una jam kokfort shum edhe nervoz kogja si shum keq po skam qka boj kshtu jam un hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spirito
Anėtar
Anėtar
spirito

Female
Numri i postimeve : 429
Vendi : graveyard
Registration date : 02/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 1:08 pm

Nuk fali, une kam gjithmone te drejte, jua them te tjereve te vertetat brutale direkt e ne sy edhe pse mund te me kushtoje shtrenjte, jam pak kokeforte.
Dhe te tjeret thone qe jam shume kryelarte qe nuk eshte absolutisht e vertete.Eshte nje aktrim per ta bere te forten ne kete bote te poshter Wink
mjaft e shava veten.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 4:11 pm

besimi i tepert te njerzit eshte e met e imja une kam shume besim te njerzit te cilen shume shpesh me zhgenjejn ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 5:11 pm

Voglushja, nuk eshte eshte edhe keq nese shgenjhesh prej njerezve...Me keqja do te ishte sikur te zhgenjheshe shpesh nga vetvetja!

E kam more nje te "mete" edhe une! Nuk u besoje perrallave sikur qe besojne shumica...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptySun Sep 07, 2008 11:56 pm

E mete e imja eshte se nuk iu besoje femrave hiq.!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 12:22 am

BiBiKiM shkruajti:
E mete e imja eshte se nuk iu besoje femrave hiq.!!

Wow te meten e njejte,vetem se une si besoj gjinise tjeter Mashkujve>>!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Mergimtari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Mergimtari

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 106
Vendi : Jashtė forumit
Registration date : 31/05/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 12:36 am

Jam paksa dembel Rolling Eyes .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 12:44 am

Mergimtari, kete edhe une e kam, por nuk e klasifikoje si te mete, se shume here ja kam pa hajrin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 26
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 10:38 am

bindem shpejt dhe kur nervozohem e kam problem te ndalem Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 10:41 am

Jam e ndjeshme aq sa nuk duhet edhe jam shum gjaknxehte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elisa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
elisa

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 11:10 am

Nganiher flas dhe qesh me ze shume te larte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 11:24 am

Sinqeriteti Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
spirito
Anėtar
Anėtar
spirito

Female
Numri i postimeve : 429
Vendi : graveyard
Registration date : 02/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 12:55 pm

elisa shkruajti:
Nganiher flas dhe qesh me ze shume te larte.
iiiiiiiii se harrova edhe kete te mete kam une, me ndryshimin se nuk qesh po bertas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
stabili
Anėtar
Anėtar
stabili

Male
Numri i postimeve : 459
Age : 61
Vendi : Kosove
Registration date : 10/05/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 3:31 pm

Humbi kohen pa lidhje ... me te tjeret - kte e beje per shkak te miresjelljes - por sa ia vlene barra qirane,nuk jam i sigurte !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lilu
Moderator
Moderator
lilu

Female
Numri i postimeve : 2153
Age : 40
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : agjente shitjesh
Registration date : 07/07/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 5:15 pm

E meta ime, apo te metat e mia,uh sa shume qe jane, e para qe jam kokeforte si shkem, jam shume neglizhente, shume gjumashe kete te fundit e kam me shume shumice.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 5:22 pm

nuk i shoh mire te metat e mia,mendoj te tjeret i shohin me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
loredana
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
loredana

Numri i postimeve : 886
Registration date : 24/04/2008

Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? EmptyMon Sep 08, 2008 6:33 pm

nje te met te madhe e kom se nuk muj me prit, e urrej pritjen...
e kajher asht mir kur je me durim edhe munesh me prit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Cila eshte e meta e juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte e meta e juaj?   Cila eshte e meta e juaj? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte e meta e juaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: