Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Made in Naki

Shko poshtë 
+2
shaban cakolli
Kosovarja
6 posters
AutoriMesazh
Naki
Vizitor
avatarMade in Naki Empty
MesazhTitulli: Made in Naki   Made in Naki EmptyThu Aug 16, 2007 8:38 pm

1.Naki: gru vnoj thmin ne gjum e une kur te flejn thmija te dera bej si mace mjauuuu e ti dil ani?
(del Naki vije mbremja dhe ky te dera) mjauuuuuu, mjauuuuuuuu, mjauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Thmija: Oj nan maqorri te dera
Raza: flini o thmit e mi dhe u drejtua nga dera: Pissssss more maqorr se hala skan flejt thmija.

2.Raza me Naki-in del ne piknik dhe vejne nje shatorr afer liqenit. Naten ca hajna ua vjedhin shatorrin...
Naki: Raze kqyr te nelt shka pe sheh?
Raza: Pi shoh honen, yjet, qjellin, po sorra spe shoh tu fluturu...
Naki: Moj trrullajk a nuk pi sheh qe na kan vjedh shatorrin a?!


Edituar për herë të fundit nga në Thu Aug 16, 2007 8:42 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Naki
Vizitor
avatarMade in Naki Empty
MesazhTitulli: Re: Made in Naki   Made in Naki EmptyThu Aug 16, 2007 8:40 pm

1.Maratona
Dashnorja: Shpejt ik se erdh Raza vallahi kam harru met kallxu um ka than po vi me nejt!
Naki: Kuku per mu..(Naki nuk mrrin as mu vesh edhe qashtu cullak i bashkangjitet grumllit t’njerzve qe ngajshin n’maraton)
Maratonisti: A tonahert ngan cullak n’maraton a?
Naki: Po more.
Maratonisti: E, a e man edhe kondomin kur ngan a?
Naki: Jo, viq kur t’ma merr menja qe munet me ra shi.

2. Shkon Naki te mjeku qe ti ankohej;
Naki: Mjek i dashur,me ndihmo,Raza ime aspak nuk po perjeton kenaqesi kur kemi mardhenje
Mjeku: eh more Naki,po provo qe ti besh atmosfer ,p.sh.merre nje zezak qe tja ferkoj shpinen derisa ti beje ate pune nga mbrapa ose nen he pe merr vesh qysh?
Ashtu edhe veproji Naki.E mori nje zezak dhe po e bente ate qe i tha mjeku ,e zezaku ja ferkonte asaj shpinen,por Raza perseri shum e ftoht .pas nje kohe ngritet Naki dhe i thot zezakut;
Naki: Hajde ti ne vendin tim eeee,ndersa une do ta kruaj ne shpine !
Ashtu edhe veproj...Ihyn zezaku Razes nga prapa. Raza tash e tera u qmend oh oh oh oh oh .....Dhe Naki tash po i drejtohet zezakut;
Naki:Apo e sheh se si duhet me e krue shpinen he zezakun e nanes ty.


Edituar për herë të fundit nga në Thu Aug 16, 2007 8:46 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Naki
Vizitor
avatarMade in Naki Empty
MesazhTitulli: Re: Made in Naki   Made in Naki EmptyThu Aug 16, 2007 8:42 pm

Une e Raza ne Pallma De Mallorca
Shkova me Razen ne Pallma De Mallorka per inati te kojshive se thojshin Raza sdin me notu edhe kur u kan ne Durres ka hi ne deti me kule. Kur shkum ne Pallma hina me Razen ne Hotel. Erdh kamarieri.
Kamarieri: qka po doni me pi ?
Naki: nje leng ju lutem.
Kamarieri: ti zonje ?
Raza: ene mu bima ni leng me ni spec djegs ene gjys kille buk!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 36
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Made in Naki Empty
MesazhTitulli: Re: Made in Naki   Made in Naki EmptySun Aug 19, 2007 12:18 pm

Naki waooo cfare tregimesh ,kurr ate Raze se heke nga goja ahuahuah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Made in Naki Empty
MesazhTitulli: MADEIN NAKI   Made in Naki EmptyFri Aug 24, 2007 10:52 pm

Je njesh i kesaj zone,me Razen i jepni kuptim dhe shperthyam ne buzeqesheje,te lumte vetem vazhdo keshtu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Made in Naki Empty
MesazhTitulli: Re: Made in Naki   Made in Naki EmptySun Aug 26, 2007 9:40 pm

:farao:Vazhdo tregimin deri ne fund dhe me ne fund beje nji skenar m e razen .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meli
V.I.P
V.I.P
meli


Female
Numri i postimeve : 842
Age : 39
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Made in Naki Empty
MesazhTitulli: Re: Made in Naki   Made in Naki EmptyTue Aug 28, 2007 8:51 pm

kjo me mjekun shum interesant naki... clown
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Made in Naki Empty
MesazhTitulli: Re: Made in Naki   Made in Naki EmptySun Sep 02, 2007 4:13 pm

Naki vazhdo tregimin te presim ta lexojm ngjarjen me Razen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meli
V.I.P
V.I.P
meli


Female
Numri i postimeve : 842
Age : 39
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Made in Naki Empty
MesazhTitulli: Re: Made in Naki   Made in Naki EmptyWed Sep 05, 2007 1:04 pm

Naki vazhdoi tregimet me Razen se shum po me pelqen,mos u ndal tash qe ja nise.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
alissa
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
alissa


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 33
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

Made in Naki Empty
MesazhTitulli: Re: Made in Naki   Made in Naki EmptySun Sep 09, 2007 9:42 pm

HAHAHAHAHAAHAH hahahahahaha HAHAHAHAHAHA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gishteza
Anëtar i ri
Anëtar i ri
gishteza


Female
Numri i postimeve : 106
Registration date : 31/08/2007

Made in Naki Empty
MesazhTitulli: Re: Made in Naki   Made in Naki EmptySat Oct 06, 2007 4:35 pm

Ju thoni ca ka naki pse nuk shkruan per razen kjo eshte arsyeja qe thoni ju ai ka marr nje leter prej saj shiheni vete.Made in Naki Lletraerazes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Made in Naki Empty
MesazhTitulli: Re: Made in Naki   Made in Naki Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Made in Naki
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kriminel Made in Kosova

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme :: Humor-
Kërce tek: