Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Video Klipe Humoristike

Shko poshtë 
+19
Atdhetari
**Lumi_
Xili
blertamirtoel
murturi
Fjona
Eva0506
Mysafir
Orfe@
Ani
Urata
Anna
Beton
Guximi
Sofra
meli
silvi
alissa
Riki30
23 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari


Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 111
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Video Klipe Humoristike - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Video Klipe Humoristike   Video Klipe Humoristike - Faqe 4 EmptyThu Aug 26, 2010 11:34 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Video Klipe Humoristike - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Video Klipe Humoristike   Video Klipe Humoristike - Faqe 4 EmptyFri Aug 27, 2010 10:19 pm

hahhahah po ku e gjete se ! hahahhahha sa kam qesh, shum komike cfare nuk bejn hakerat!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom


Male
Numri i postimeve : 767
Age : 52
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Video Klipe Humoristike - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Video Klipe Humoristike   Video Klipe Humoristike - Faqe 4 EmptyFri Aug 27, 2010 10:34 pm

Video Klipe Humoristike - Faqe 4 Default
Humor shqip 2009 politikanet këndojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari


Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 111
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Video Klipe Humoristike - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Video Klipe Humoristike   Video Klipe Humoristike - Faqe 4 EmptyMon Aug 30, 2010 12:59 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari


Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 111
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Video Klipe Humoristike - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Video Klipe Humoristike   Video Klipe Humoristike - Faqe 4 EmptyWed Sep 08, 2010 11:02 pm

Plaku qe e fol Guhen germanqe

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari


Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 111
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Video Klipe Humoristike - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Video Klipe Humoristike   Video Klipe Humoristike - Faqe 4 EmptyWed Nov 17, 2010 1:01 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari


Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 111
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Video Klipe Humoristike - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Video Klipe Humoristike   Video Klipe Humoristike - Faqe 4 EmptySun May 01, 2011 10:34 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Video Klipe Humoristike - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Video Klipe Humoristike   Video Klipe Humoristike - Faqe 4 EmptySun May 01, 2011 10:37 pm

O sa kame qesh, artista te meritur...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari


Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 111
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Video Klipe Humoristike - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Video Klipe Humoristike   Video Klipe Humoristike - Faqe 4 EmptySun May 01, 2011 10:38 pm

Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
keterina
Fillestar/e
Fillestar/e
keterina


Female
Numri i postimeve : 5
Age : 46
Vendi : Albania
Registration date : 03/09/2013

Video Klipe Humoristike - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Video Klipe Humoristike   Video Klipe Humoristike - Faqe 4 EmptyTue Sep 03, 2013 11:44 am

I love it
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Video Klipe Humoristike - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Video Klipe Humoristike   Video Klipe Humoristike - Faqe 4 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Video Klipe Humoristike
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» video klipe muzikore
» poezi humoristike
» kengë humoristike
» këngë humoristike
» Foto dhe filma nga masakrat e Kosovös.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme :: Humor-
Kërce tek: