Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Zviceranet vidhen ne Kosove

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Zviceranet vidhen ne Kosove Empty
MesazhTitulli: Zviceranet vidhen ne Kosove   Zviceranet vidhen ne Kosove EmptyMon Apr 07, 2008 7:14 pm

Sote data 08.04.2008 ne faqe te pare te gazetave Zvicerane titullohen me

Schweizer im Kosovo entführt.
Zviceranet vidhen ne kosove.

Para disa diteve ka ndodhe ne Kosove tre shoke nga Zvicera kan vendos te kaloine nje pushime bashke qe me vite jane njohur dhe kane patur besim

1.- Shqiptar
2.- Zviceran

Sa po aryne ne Kosove njerit nga keta Zvcieran i dalin ne rruge disa persona me maska per arsye e kan planprogramuar qe Babai i tij ka qen i pasur e ta ..mbyllin dikun ...e pytja e te holla ka qen gjis milioni franga.

Te nderuar antar sa keni informata per kete ngjarje ??

Tupre per ne ,turp per turzimin te gjith zvicerante sote flasin per kete ngjarje ,turp ajo qe ka ndodh edhe per te ardhen per turistet etj etj etj ...

Sa keni informata per kete ngjarje jepni mendimet e juaja.!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
fati
Anëtar i ri
Anëtar i ri
fati


Numri i postimeve : 75
Registration date : 02/03/2008

Zviceranet vidhen ne Kosove Empty
MesazhTitulli: Re: Zviceranet vidhen ne Kosove   Zviceranet vidhen ne Kosove EmptyMon Apr 07, 2008 8:31 pm

Nderime Beton


Po gjithashtu dhe un lexova sot, eshte e vertet se nje zviceran me nje shoke shqipetar kan planifikuar nje pushim ne kosove, per te vizituar qyetet, dhe keshtu qe te bashkepunojne me nje turizem. Dhe ai djaloshi shqipetar e paska planifikuar kete boll mir, poqese ai zvicerani kishte nje dashnore gjermane, e cila kishte bashkepunuar me ate shqipetarin.
Dhe keshtu pasi arijne atje, diku afer Gjakoves persona te maskuar i arestojne te dy, dhe i detyrojne qe te gjejne 500 mij euro. Keshtu qe njeri prej tyre duhet te lirohet dhe te shkon ne Zvicer per ti mledhur parat. Djaloshi shqipetar shkon ne Zvicer dhe i lajmeron policine, familjen e zviceranit dhe shoket e tij, farefisin per te mledhur nje shume parash. Por e tera ishte e kote. Pasi ky plan nuk funkcionon, lajmrohet ajo femra e zviceranit dhe thote, qe ajo do te shkoje vullnetarisht ne gjakove, vetem qe te lirohet frajeri i saj zvicerani per ti mledhur parat. Tani shqipetari se bashku me zviceranin lirohen, por ne nderkohe interpoli se bashku me policin e kosoves, sipas inforamave, e gjejne se e tera ishte nje organizat grabiteqare, dhe e arestojne shqipetarin se bashku me ate vajzen gjermane dhe ata djelmoshat e maskuara. Keshtu qe zvicerani dhe familja e tij nuk dhane asnje shume parash, por i humbi shoket qe kishte dhe femren e tij :) !!!!!!!!!!

Pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zviceranet vidhen ne Kosove
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PKK NE KOSOVE?
» Une jam Kosovë
» Islami në Kosovë
» Zgjedhjet në Kosovë !
» Jeta ne Kosove

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Emigracioni-
Kërce tek: