Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Receta nga Lina

Shko poshtë 
+6
baki
rrebelja
besa-bese
njomeza
Beton
Lina
10 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 40
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Receta nga Lina - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Receta nga Lina   Receta nga Lina - Faqe 2 EmptySun Dec 20, 2009 3:45 am

ska problem ruvejda ne jemi ketu per te gjithe,por ti dukesh e re dhe njeriu sa te rroj do mesoj..per gjdo gje qe ke nevoj drejtohu ketu ne mund te te ndihmojm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Receta nga Lina
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Kuzhina-
Kërce tek: