Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shpifja është e dënueshme me ligj

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Dreni Drenova
Fillestar/e
Fillestar/e
Dreni Drenova


Male
Numri i postimeve : 58
Age : 56
Vendi : Pejë
Registration date : 14/12/2012

Shpifja është e dënueshme me ligj Empty
MesazhTitulli: Shpifja është e dënueshme me ligj   Shpifja është e dënueshme me ligj EmptyTue Jan 01, 2013 5:36 pm

Shpifje do të thotë fjalë të rreme,trillime,gjëra të paqena,që thuhen për ti përlyer dikujt emrin e mire,për ti ngarkuar një faj që nuk e ka bërë,për të njollosur diçka.Prandaj shpifja dënohet më ligj.

Më ka rastisur shpesh të lexoj në forumin:”Bashkimi Kombëtar”,nga disa formuist që shpifin lloj-lloj gjërash për UÇK-në,UÇ Kombëtare në Maqedoni dhe UÇPMB-në,si dhe ofendohet e fyhet mbarë historia e Kombit Shqiptar.Flasin udhë e pa udhë,flasin çfarë u vjen për goje,flasin pa u menduar.Ndoshta nga këta individ shtikeq që fusin spica që nxisin tinëzisht njërin kundër tjetrit,që kallëzon njërin a tjetrin te armiku,për inate tërësisht personale.

Andaj të nderuar forumist po rihapi këtë temë më qëllimin e vetëm që të debatojmë me gjuhën e argumenteve dhe jo më gjuhën e urrejtjës ndaj njëri tjetrit.Sepse shqiptarisë i duhet bashkimi e jo ndarja,i duhet mirëkuptimi me njëri tjetrin e jo urrejtja.Uroj që të kemi debatues të mirëfilltë në këtë temë që janë në gjendje të mendojnë e kuptojnë arsyeshëm.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dreni Drenova
Fillestar/e
Fillestar/e
Dreni Drenova


Male
Numri i postimeve : 58
Age : 56
Vendi : Pejë
Registration date : 14/12/2012

Shpifja është e dënueshme me ligj Empty
MesazhTitulli: Re: Shpifja është e dënueshme me ligj   Shpifja është e dënueshme me ligj EmptyMon Jan 14, 2013 12:55 pm

Gazetari dhe penda tashmë e njohur reshat badallaj alarmon,se shpifja është gjëja më e shëmtuar që bëjnë njerëzit të tipit alla Haxhi Kuçi,jam tmerruar nga shpifjet dhe ofendimet e këtij Kuçit të zi.


Alurmuse! Kujdes Me Kë Flisni Në Telefon!

23
Share

Autor Shkrimi: RESHAT BADALLAJ

Një gabel, telefonon nepër familjet shqiptare dhe më pas i plason në Youtube dhe telefonata anonime

Ky gabel para luftës ishte vozitesi i kriminelit Zhelko Razhnjeteviqit-ARKANIT

Cergashi paraqitet me emëra të huaj dhe ndryshon zërin, duke thenë se është; doktor,poet,gjinekolog,minator,kinse punon në OKB, OSB-e, në Den Hagë dhe ka me i punësuar lartë

Në vitin 1981, UDB-ja jugosllave e dergoi në Prishtinë, për të zbuluar organizatoret e Demonstratave dhe mbante nofken „maxhupi“

Më mirë eshtë femrat mos t´i lexojnë ca shkarravina të fjalorit gabelesh

Ky gabel, që dikur ishte shqiptar,pranon se ka ndryshuar kombin ne shenje perbuzje,fyen te gjitha portalet shqiptare duke i sharë: ***** taneve

Cilat janë faktet?

Të nderuar bashkëatdhetarë,

Me këtë shkrim po i´u drejtohem Juve, që t´iu vë në dijeni sepse është ngritur një lugat gabel nga varret dhe shqetson shumë familje shqiptare me telefonata duke ndrruar zerin si rrospie (me falni për këtë shprehje), me lloj-lloj emrash dhe pa dijenin dhe urdherin Tuaj i plason ne Youtube dhe ne telefonata anonime. Shumë njerzë ka prerë në besë, kinse merrë në interevistë dhe më pas i shtrembron si te do vetë…

Ky gabel, eshtë Haxhi Latif Kuçi. Per shpifje, rrena dhe gjera të shumtuara, Avdi Ibrahimi, zevendkomandant i Ruzhdi Saramatit, ka ngritur padi penale në gjykatë. Per trimërinë e Ruzhdiut e Avdiut, me së miri foli dite më parë, gjeneral Kudusi Lame. Ky gabel thotë se eshtë ashkali.

Një familje shqiptare Sh. B. me luti shumë të shkruaj per ketë të paftyrë dhe të pandergjegjshem, që kohë më parë e kishte shqetsuar një grua me lloj-lloj fjalesh te nivelit me te ulet. Se nga i siguron numrat e telefonit ky gabel tregon vet qe me poshtë do t´ia japim faktet. Ky maxhup, telefonon në të gjithë globin.

Kur ishte në Kosovë, me Mercedesin e tij ngjyrë portakalli në të mbyllur, e ka vozitur kriminelin boteror, Zhelko Razhnjatoviqin-Arkanin (pranon edhe vet). E ka vozitur me fudullek në shumë feshatra te Kosoves e ne veqanti në komunen e Suharekes. Qe më vonë do të ndodhë KASAPHANA. Gjaksoret serbo-çetnik, benë hata duke vrarë e duke prerë shqiptarë. Vranë e prenë me sakicë e me hanxhar, dhunuan, plackiten…

Shih për këtë, populli i kesaj ane, me shumë të drejt, i´a vuri emerin; Haxhi zeza, Haxhi Kuçka, Haxhi hajni, Haxhi gabeli, Haxhi Arkani. Beri shumë zullum pa gjynah ne kombin tonë dhe mu per ketë kerkohet të vehet para drejtesisë, ndoshta edhe lakun ne qafë. Një fjalë e popullit thotë:“Qeni i keq, ta bjerë ujkun në torishtë“…

Tashmë dihet botërisht, se Latif Dulla, udbash famekeq, ne Sigurimin Shtetror, ne Prizren, Haxhi Kuçken, e dergon si langua per te nuhatur ferkemin e organizatoreve te Demonstratave Revulucionare, qe benë kthesë të madhe historike dhe që dridhen themelet e Jugosllavisë së asaj kohe.

Ky langua mbante nofken „maxhupi“. Ne lokalet e UDB-es, klyshet serbianë:Zenel Celina dhe Latif Dulla, me thanë: „Prano qe ke qene pjesemarres i Demonstratave se kemi deshmitar maxhupin. Latif, zagari tha po e kemi Haxhi Laten“ Per te gjitha keto te zeza te keti gabeli do t´iu japim fakte te shkruara dhe t´i degjoni vete, sepse kurre në jeten time nuk kam shkruar pa fakte, faksimile. Është dicka tjeter qe eshtë e hidhur por e vertetë. Mirë do të ishte te mos e shikojn femijet sepse trishtohen nga ky gabel, flokëpalarë e i pakrehur me një dialekt trishtues.

Shih per ketë, duke biseduar me z. Shefki Stublla, pa dijenin e tij, por degjoni me vemendje, ky gabel kerkon kinse ky e ka nisur demonstraten. Dhe merreni me mend se çfarë imagjinatë të pazhvilluar ka ky gabel, harron se si eshtë e mundur qe një njeri te organizoje demonstratat dhe kurrë te mos burgoset te pakten një shuplakë turirit të mos i jepet, perkundrazi një policë e puneson në llotarin serbe, qe me vonë do te vjedh popullin ky hajn.

Ata burra qe kanë organizuar Demonstrat jane dergjur neper kazamatet serbosllave nga 1 deri në 20 vjet burg,ore torongop! Çdo mbremje, udbashet, Haxhi Kuçit, i´a ngrinin veshin duke i thenë:“Çfarë ujë i ke dhenë magarit?“ Spiunazhi i keti gabeli, kishte dhenë shumë fryt. Shumë shqiptarë kishte prur buzëvarrit dhe tenton pa fije turpi popullit tonë tenton t´i hedhur pluhur syve ne pikë të dites. Kishte degjuar edhe frymarrjen e atdhetareve, qe kishin nisur vallen e lirisë.

Kur shpertheu lufta, Arkani e kerkoi Haxhi Kucken. Por, ky tani mundohet t´a hedh fajin, Ukë Bytyçit, i vrare, qe ai iá paska „futur“ ne mercedes. Uka, tani me nuk flet nga varri…

Ushtia Çlirimtare e Kosoves (UÇK-ja), kur i beri MËRCINË PËR KORBA, falangat serbo-çetnike, mercenaret rus dhe zagaret e tyre i´a mbathen me kater kembet. Ketë ZAGAR UÇK-JA KERKONTE PËR TA GOZHDUAR SI KRISHTIN NË KRYQ. Pranon edhe vetë, e akuzon Fatmir Limen.Iku pa kthyerë koken prapa. Me ndihmen e Arkanit iku ne Francë. Nga Franca, ky spiun,shanë e mallkon kombin tonë, se komb shqiptarë nuk ka, se te gjithe shqiptaret duhet groposur dhe vrare per se gjalli, se te gjithë komandante e UCK-es, duhet lidhur per banderi (shtylle) dhe te gjithe duhet vrare qe luftuan kunder Arkanit, kumbaren e tij. Arkanin, e lavdron deri ne qiell dhe gjekundi asnje grimë fjale nuk e thotë kunder tij dhe merreni me mend para pak ditesh, thote:Nonen te tan shqiptarve. Keshtu shprehet ky ashkali…

Ne shumë portale shqiptare, paraqitet me 100 emra. Me te kuptuar kete, askush nuk e boton asnje shkarravinë te tij dhe thote: Edhe BB-sija u be si gazetat shqiptare,pastaj shanë nonen te taneve dhe e ze vetin te madh si patrioti Jusuf Gervalla, por, nuk di te shkruaj as emerin e ti e shkruan jo Jusuf po Isuf…

Të nderuar bashkëatdhetarë!

Shumë kujdes, keni se kuj i pergjigjeni ne telefon, thash me larte se paraqitet ne shumë emera anonim, ndryshon zerin taman si rrospie (me falni per kete shprehje), pastaj pa pelqimin dhe dijenin Tuaj i plason ne YUOTUBE, NE TELEFONATA ANONIME dhe sipas deshires se tij ne forme interviste i shkarravit duke i prerë në BESË. Pranon se edhe vellau i tij eshtë distancuar.

CILAT JANË FAKTET QË SHKRUAM ?

Shikoni keto VIDEO NE YOTUBE:

-UDBA Jugosllave Haxhi Kuqi me (q),

-Haxhi Kuci ne bisedë me Shefki Stubllen (degjoni me kujdes e cka bisedon vet nga goja e tij),

-Haxhi Kuci ne bisede telefonike me Akademik Rexhep Qosjen. Degjoni me kujdes sjelljet e keti gabeli,

-Haxhi Kuqi per kiosken (kinse ia kane thyere policia dhe degjoni se cka e premton dhe ku punon kinse ky gabel), -Haxhi kuci ne bisede telefonike me Mark Krasniqin, tani e ka shlyere, por kush e njeh mire internetin ndoshta ka mundesi ta gjej, -Haxhi Kuci ne telefon me Muharrem Sh. Kucin edhe kete e ka fshire tani,

Si paraqitet ne telefon me Bahtir Hamzen, por ne emer te t dr. Begzat Baliut, nje njeriu shume autoritetativ dhe PASTAJ ZBULOHET. Kerkoni ne google. Por, eshte e ndaluar te lexojn femrat se eshte fjalor teper banal.

Çka mund te lexoni per fytyren e e vertete të keti njeriu të pa edukatë: Replika me Avi Ibrahimin,

Shkrimet nga RESHAT BADALLAJ: HAXHI KUÇI, QENI I ARKANIT LEH NGA FRANCA,

Çka biseduan rruges per ne Gjilan, krimineli Arkan dhe gabeli Haxhi Kuçi dhe

Kush eshtë spiuni i UDB-es, qe fyen heroin e kombit, Mehë Ramë Uka ?

Ketu do t´i gjeni shkarravinat origjinale te tij se kerkon vrasjen e te gjithe shqiptareve dhe fjalorin banal…

Me shumë respekt, RESHAT BADALLAJ

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dreni Drenova
Fillestar/e
Fillestar/e
Dreni Drenova


Male
Numri i postimeve : 58
Age : 56
Vendi : Pejë
Registration date : 14/12/2012

Shpifja është e dënueshme me ligj Empty
MesazhTitulli: Re: Shpifja është e dënueshme me ligj   Shpifja është e dënueshme me ligj EmptyMon Jan 14, 2013 12:58 pm

Por ja edhe një shkrim tjeter shum i qëlluar se shpifja dënohet me ligj po edhe me kanun,shkrim i shkruar në gazetën ditore nga Avdi Ibrahimi

Fillim » Opinion » Shpifja është e dënueshme me ligj
2 Janar, 2013 | Publikuar në kategorinë: Opinion |
Shpifja është e dënueshme me ligj


Avdi Ibrahimi
Shpifje do të thotë fjalë të rreme,trillime,,gjëra të paqena,që thuhen për ti përlyer dikujt emrin e mire që ka,ose për ti ngarkuar një faj që nuk e ka bërë,thjeshtë për të njollosur diçka.Këtyre njerëzve që shpifin gjëra të paqena në zhargonin poullor u thuhet,ndryshe edhe shpifës të poshtër,që përgadisin gjellë të shpifur,andaj shpifja dënohet me ligj.

Më ka rastisur të lexoj në portale,forume dhe në gazeta të ndryshme ditore e sidomos në rubrikat ku komentohet shkrimi i autorit,shpifje nga më të ndryshme dhe gjëra krejtësisht të paqena për grupe e individ që njihen si njerëz më emër të mire në vendet ku ata jetojnë e punojnë.Me thënë të drejtën këto fjalë të kota,gjepura e dërdëllitje si të tipit tashmë të njohur publikisht Haxhi L. Kuçi,më janë bërë të neveritëshme,i cili nxjerr inatin kundër gjithë atyre njerëzve që nuk janë në një mendje me të.Ky palaço është bërë shkaktar i grindjeve me shumë lexues dhe është bërë armiku kryesor i shpifjeve të lloj-lloj gjërash për UÇK-në,Ushtrinë Çlitimtare Kombëtare në Maqedoni dhe Ushtrinë Çlirimtare për Preshevë-Medvegj e Bujanoc,si dhe kundër historisë së lavdishme të kombit shqiptar në përgjithësi.

Po të lexoni komente e mesazhe nga ky shpifës i paturpshëm që shpesh here del me emër e mbiemër,por edhe perdor e keqpërdor emra të rrejshëm,ky shtiekeq futë spica,nxit njërin kundër tjetrit,që i vë në sherr të tjerët kuptohet njerëzit naiv,që kallzon njërin a tjetrin.Fletë udhë e përmbi udhë flet çfarë i vjen për goje,flet pa u menduar,më duket se kaq dine ai,mbase nganjiher më duket se aq është në gjendje të mendoj e të kuptoj,ndoshta nuk kupton më tepër,nganjëherë aq ia pret mendja dhe më duket pus pa ujë,por jo nuk është naiv siç duket e siç shprehet në mesazhet e tij,sepse një naiv nuk shkon deri atje sa të shpif gjithçka kundër mbar kombit shqiptar.

Prandaj jam bindur se ky shtinjak,nuk ka ujë në sy,nuk ka turp,është i pa cipë dhe kjo tregon edhe nga ky shkrim-mesazh shkarravitës që e ka bërë publik në:”diskutime shqiptare”,natyrisht me nofkën,”perparimi”,po e publikoj pa ndërhyrje që ta kuptoj drejt opinioni publik se kush është ky shtiak i dështuar Haxhi Kuçi.

”r Preshev pesor i tohet shkrimi i Sujet: Zeri i Amerikes si informacion i serbise Jeu 27 Déc – 8:29

Zeri i amerikes mu ka bere si gazetat e kosoves,sepse jane pjella e shkaut.
Po çka u hane palla o zeri bythes se amerikes,a mos u kam faje une qe jeni mesue te jetoni nga tradhetia ?
Po ky qen shala edhe para luftes ka qen ne negociata me serbin.
Amerika eshte nana njerke e serbise dhe si nana e vrete serbine?
Pse shqiptaret mashtrohen ne amerike ?
Lufta ne kosove ka qen sipas planit” Henri Kisingjerit”,dhe te gjithe komandantet e uçk e kan ditur cakun e destinacionit.
As dhe nje plume nuk eshte gjuajtur pa leje nga dyja palet.
Ku plaqkat mes vedi jane ndare.
Populli i din keto te zeza,por nuk guxon tua thote se jeta eshte ne pyetje!Dhe me mire ne jete duke jetuar si zagar si Reshat Badalli, zagar shkau,qe informon ne Kanada Bahir Hamzen te etiketoi atdhetaret tradhetar.
Ja edhe nje here Shukri spiun Bujen ku thote se veriu i kosoves kurr nuk ka qen i kosoves!!!!Kuku lufta e shukrijve,na paska roberuar ***** tanve.Nese sipas Shukri Bujes veriu nuk paska qen kurr i Kosoves ,e pse thome se kufiri jone eshte gjere tek molla e kuqe? Me kengen e Shkurtes krenohemi ?
Ndegjone edhe ju shqiptar Shukri Bijen.Por zeri amerikes nuk mi boton keto shkrime,por keni rastin ne gazeten time ti lexoni keta tradhetar.
Edhe Zeri amerikes eshte anti shqiptar !”

Shkruan gjepura,dërdëllitje ky shtiracak që shtiret me dy faqe,kinse këtij shpirtqeni po i dhimbset shumë”shqiptaria”,e në anen tjetër jepë mesazhe se gjithë shqiptarët për së gjalli do ti vorroste me një grop,se gjith komandantat e të tri luftrave çlirimtare janë tradhtar dhe së të gjithë pa dallim duhet vrarë,se Skënderbeu na qenka serb,se legjenda e gjallë Adem Dema,na qenka kroat,e shum dërdëllitje e gjepura mund të dëgjoni nga ky zemërracist e zemërqen kujton se litari drejtohet në thes,i lëshon shum ujë mullirit,fletë shumë dhe pa i peshuar gjërat mire,mbushë ujë me shosh.Qesh dhe ofendon e shpif edhe ujin e kulluar,nuk pëlqen asgjë shqiptare,por vetëm ofendon,rrenë e shpif sa here ti jepet rasti,thjesht ky shtiekeq nuk kënaqet me asgjë të mire që ka shqiptaria.Fillimisht kam menduar se ky po i shpif disa njerëz se ka inate ndaj tyre,në këtë rast ndaj meje dhe Reshatit,sepse ne me anë të shkrimeve tona e kemi demaskuar dhe demantuar shpifjet dhe ofendimet që i ka bërë mbarë kombit shqiptar Haxh zemërqeni.Por më vonë kuptova se ky shpif e ofendon mbarshqiptarët.I dukej uji në gurmaz,është shumë i ligë,dukej së është Ujk me brirë,njeri i vrazhdë e ters,me të cilin nuk merresh dot veshë.Ky zemëracist e nisën vallën kur pushojnë daullet,pra kur ka pushuar lufta çlirimtare,ky kërkon që të bëhet mercenar i Serbisë,për të intervenuar ajo ushtarakisht për pushtimin e Kosovës,për atë edhe e quan “Zërin e Amerikës”,këtë zë të demokracisë botërore si pjellë e shkaut.

Prandaj gjthsejcili njeri duhet ta kuptoj një here e mire se shpifja është e dënueshme me ligj,andaj unë personalisht i kam bërë kalzim penal për shpifje Haxhi Kuçit.E ju të tjerët që ju merr nëpër gojë dhe u shpif për çdo ditë Haxhi zemëracisti çfarë mendoni se duhet bërë?!…/GazetaDitore.com

Shpërndaje
Facebook20
Twitter2
Google +1
LinkedIn
Email
Print






2 komente për Shpifja është e dënueshme me ligj

VERRINI
3 Janar, 2013 në 9:27 am
Shkrim qe vlene te lexohet dhe shume interesant. Shkrim vertete shume cilesor. Demaskim ne menyre te kulturuar shqiptare, kunder nje ashkalie, qe ka bere dhe bene yzmetin e Serbise. Ky gabel, haptazi kerkon zhdukjen nga faqja e dheut te kombit tone. Haxhi Kucka, eshte kumbar i Arkanit, per yzmetin qe ja beri para dhe gjate luftes u shperblye me mercedes. Ky gabel akoma vazhdon lidhjet me grupin “Tigrat” ne Beograd, me gjersisht lexo borben te asahj kohe, dhe deklaratat e tij kunder kombit tone. Eshte shperblyere edhe nga Latif Dulla,udbash ne Prizren per zbulimin e organizatoreve dhe pjesemarreseve te Demonstrat e vitit 1981. Ky spiun ne vitin 1981, mbante nofken “Maxhupi”. Mu per kete eshte distancuar edhe vellau i tij, se vertete eshte keshtu, ky pranon vete drejtuar nje leter nje shoku. Haptazi shetiti edhe me tankun e Arkanit dhe ngriti tre gishtat e kryqit serb, permes rrugeve te Suharekes, dhe ne fund per marre te zeze iken maxhupet serbe nga Kosova, bashke me kete klysh, Haxhi Kuci, por te gjithe e njohin me Haxhi Kucka. Z. Ibrahimi, kam nje pyetje: A e din gabeli se cka eshte ligji?

Reply
Bejtush Ibrahimi
2 Janar, 2013 në 7:01 pm
Duke i lkexuar shkrimet e Haxhi faqes se zeze besomeni te nderuar lexues neveritem me shprehjet e tij.Vetvetiu ai njeri ose eshte psikopat apo eshte diqka tjeter me te sepse nuk te jep shenja te nje njeriu normal.Te njollosesh qdo gje shqiptare nuk duhet aqshume mund mme e kuptuar se me qfar njeriu kemi te bejme.Badallaj,A.Ibrahimi dhe shume e shume te tjere besoj se e kane demaskuar mjaft kete pjelle shkjau e pertej shkjau dhe se besoj qe qdo koment eshte i tepert sepse nuk ja vlene qe njeriu te merret me sojin e tille.Haxhi faqja e zeze le te lehe sa te doj sepse veq edhe me naivet e kane kuptuar se qfare dhe kush eshte ky pis i llojit te vet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Shpifja është e dënueshme me ligj Empty
MesazhTitulli: Re: Shpifja është e dënueshme me ligj   Shpifja është e dënueshme me ligj EmptyTue Jan 15, 2013 3:53 pm

Runu se po denohi naj kushe pse pe thuni te verteten
o vlla na myten tu na rre politikan e udheheqesa e spo denohen hiq
e po denohen njerezit naper forume haj medet po mene te lehte pahe hajt
na knaqet bre ....trimat e forumeve

ma keq se me shpall veten patriot pa u kan e tjetrin tradhtare nuk ka
vetem psikopatat bejne gjana te tilla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Shpifja është e dënueshme me ligj Empty
MesazhTitulli: Re: Shpifja është e dënueshme me ligj   Shpifja është e dënueshme me ligj EmptyTue Jan 15, 2013 3:54 pm

Une te gjithe ata qe shpifin rrejne i denoje me vdekje!
Haaaaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Shpifja është e dënueshme me ligj Empty
MesazhTitulli: Re: Shpifja është e dënueshme me ligj   Shpifja është e dënueshme me ligj Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shpifja është e dënueshme me ligj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ku është Ukshin HOTI, është gjallë apo jo ??
» Kush eshte krenar qe eshte shiptare
» C'fare eshte degjenerimi dhe c'fare eshte progresi?
» Kush eshte me yll
» Sa eshte e drejt?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: