Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Biseda mes Prishtinës dhe Beogradit hap dyert Serbis për në

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sinan Ahmeti
Fillestar/e
Fillestar/e
Sinan Ahmeti


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 57
Vendi : Braunschweig Gjermani Gjilan
Registration date : 15/09/2011

Biseda mes Prishtinës dhe Beogradit hap dyert Serbis për në  Empty
MesazhTitulli: Biseda mes Prishtinës dhe Beogradit hap dyert Serbis për në    Biseda mes Prishtinës dhe Beogradit hap dyert Serbis për në  EmptySat Aug 18, 2012 2:20 pm

Sipas tij ,Kosova nuk merr frymë me oksigjenin e Beogradit. Kosova nuk ekziston sepse dikush e lejon apo nuk e lejon këtë në Beograd. Kosova është njohur nga fuqitë më të mëdha dhe kuptohet si realitet edhe nga të tjerët që ende nuk e kanë njohur. Kosova ka marr zgjidhjen historike me shpalljen e pavarësisë dhe mendimin e GJND-ës.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Biseda mes Prishtinës dhe Beogradit hap dyert Serbis për në
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Udbashët që vepruan në Kosovë
» Fletë arresti për burgosjen e Hasan Prishtinës gjendet në ar
» Angli: Xhamia hap dyert për publikun
» Xhamitë në Gjermani i hapën dyert për të gjithë
» ASGJË PËRPOS TË SË VËRTETËS

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: