Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shala e vendit shkoder ? ku gjenden shaljant ne trojet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tosybell
Anëtar i ri
Anëtar i ri
tosybell


Male
Numri i postimeve : 148
Age : 32
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

Shala e vendit shkoder ? ku gjenden shaljant ne trojet  Empty
MesazhTitulli: Shala e vendit shkoder ? ku gjenden shaljant ne trojet    Shala e vendit shkoder ? ku gjenden shaljant ne trojet  EmptyFri May 25, 2012 1:16 am

Shala e vendit shkoder ? ku gjenden shaljant ne trojet etnike shqiptare .
trungu i shales ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shala e vendit shkoder ? ku gjenden shaljant ne trojet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» shala e bajgores gjate periudhes 1912-1941
» SHALA E BAJGORËS
» Lëvizja në Shqipërinë Jugore për vetëqeverisjen e vendit
» Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr.
» KU JANË TROJET SHQIPTARE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Histori-
Kërce tek: