Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr.

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. Empty
MesazhTitulli: Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr.   Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. EmptyTue Sep 04, 2007 10:43 pm

A ka pasur mundësi që të parandalohej kjo katastrof nga zjarret në Greqi.

Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. 4-13

Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. 13-6

Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. 14-4
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. Empty
MesazhTitulli: Re: Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr.   Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. EmptyWed Sep 05, 2007 12:30 am

Zoti nuk eshte mac me te grrith keshtu qe grekun po e djeg per se gjalli nuk po e len ne jeten e amshuar ta djeg por ne ket jet sepse po lan qynahet me Shqiptar te emigruar dhe per Qamrin .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. Empty
MesazhTitulli: Re: Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr.   Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. EmptyWed Sep 05, 2007 12:50 am

Po kjo në foton e dytë po ikë nga zjarri apo nga ata të tre mbrapa.
Me sa e di unë më së shumti në Greqi është përfshi nga zjarret zona e Peleponezit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. Empty
MesazhTitulli: Re: Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr.   Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. EmptyWed Sep 05, 2007 2:25 am

Shpresoj qe zjarri te merr jo vetem nji te treten por ta bej nji te katerten jam shum katile per grekrit dhe keshtu me vjen keq por ja qe keshtu jam zoti jav ketheft dhe ferri le te jet per ta ne ket bot .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. Empty
MesazhTitulli: Re: Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr.   Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. EmptyWed Sep 05, 2007 6:36 pm

Në mesin e viktimave ishte edhe një shqiptare Altina Tomorri 33-vjeçare . Altina Tomorri, humbi jetën ndërsa ndihmonte një grup turistësh të huaj t'u shpëtonin flakëve në hotelin ku ajo punonte në Patra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. Empty
MesazhTitulli: Re: Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr.   Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. EmptyWed Sep 05, 2007 6:46 pm

Shprehim ngushllime per ket femer shqipetare per Altina Tomorrin dhe i qoft i leht dheu i Nenes Shqiperi .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. Empty
MesazhTitulli: Re: Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr.   Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. EmptyMon Oct 22, 2007 12:57 am

Digju digju bote e vjeter, eshte kenga qe i pershtatet kesaj teme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. Empty
MesazhTitulli: Re: Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr.   Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. EmptySun Jan 20, 2008 7:43 am

Mire ishte qe kur rane zjarret te qene kombinuar me termet dhe permbytje dhe cunam.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. Empty
MesazhTitulli: Re: Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr.   Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Në Greqi më shumë se një e treta e vendit, me zjarr.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Përse Arvanitët Dhe çamët Në Greqi Nuk Konsiderohen Minorite
» Agim Qeku e treta here kindapohet me urdherin e interpolit s
» Lëvizja në Shqipërinë Jugore për vetëqeverisjen e vendit
» Shala e vendit shkoder ? ku gjenden shaljant ne trojet
» Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Bota-
Kërce tek: