Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Enver Hoxha dhe partizanet e tij....

Shko poshtë 
+6
rrimtaf
Driniiiii
xhema
arberia
detektivi
......
10 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
shefqet
Fillestar/e
Fillestar/e
shefqet


Male
Numri i postimeve : 54
Age : 41
Vendi : drenice
Registration date : 18/11/2009

Enver Hoxha dhe partizanet e tij.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Enver Hoxha dhe partizanet e tij....   Enver Hoxha dhe partizanet e tij.... - Faqe 3 EmptySun Oct 14, 2012 1:55 am

Po shume bukur qendron puna e jone shqiptare.

Ne neve ai qe na shkerdhen edhe te vdekurit e na leshone dajakun ,ketij i thom babe.
Ai qe na shpeton jeten ,kombin e etiketoim tradhetar.
Ku ka ne bote kesi populli te mbare.E te persosur.

Njerezia po shkon e po hulomton ne gjithesi e ne ne trojet tona te roberuar.

Kush e mbrone enver qenin ai eshte maja e tradhetarit,dhe lyp me ly me krip e me perqite derri.

Po eneverin e pruren ne pushtet Millandin Popuoviqi,Svetozar Markoviq Tempo,Dushan Mugosha qe Nexhmijen e kan pas bashk me enever qenin.
Pis enver hoxha,m*** fadil hoxha qe vrajtem emasakruan patriotet shqiptar dhe i etiketuan tradhetar.
A jeni ne mend ore zagaret qe nuk dini me marr ere pertej hundeve te juaja?
Enver hoxha ne Muke e ka shite kosoven,qamerin dhe viset e tjera shqiptare e jo europa e serbija.Ky per kurva dhe miqesia serbe qe e pruri ne pushtet nuk i tradhetoi serbet per kete.Po ky qen ne Belgjike ne konferenc e paraqiten si djal te ahmet zoguut.

Baba me thonte;I pata ankue nje ushtarit te shqipnise se serbet po na malltretojne po na vrasin kinse jemi ballista,ai me ka kapur per veshi dhe me tha se me ba e me te ndie komandanti te vrete menjeherit,por shuj e mos ta nijn zanin.
Enveri ka thene per kosove;Ne buke nuk kemi per vete e si do e mbajna edhe kosoven ?
Per kete Goden e keni ne shkrimet e tija.

E kuptoja luften ,sepse luftat behen me masakrue njerez,ama le te na masakroi shkau,greku,maqedoni malazezi ,turku ;bugari e jo shqiptari dhe te paraqitet se ka luftue per popullin shqiptar.Lufta keshtu me tradheti serbi nuk e bene,nuk masakron serb me paksue serbin.

Enveri vrau patriotet,sikurse perpara zogu
e tani sali berisha e ka zevendsue te parin dhe te dytin.
Por edhe komandantet e uçk es qe i lavderoni;
A u betuan se po luftoin per bashkimin e trojeve shqiptare ?
Ku eshte kosova more debila ?

Ku e lane luginen e presheves?
Ku e lane iliriden more shkerdhaqa ?

Rugoves nje ja pranoi se tha uçk eshte pjella e serbise.
Jo krejte,por ata qe luftuan me shpirt,i vrajten ne prita,mbas shpines,i debuan nga atdheu,i etiketuan tradhetar ne vend te vetes.

Saliu u dhurone grekut toke e deti
edita tahiri ja ka nis dialogun me serb

Me lufte e humbem luginen e presheves qe tani dhe kurr ma shqiptare nuk ka me egzistue.
E humbem edhe iliriden e maqedonise nje here e pergjithemon .
E humbem kosoven,e humbem edhe shqiperin.

Fajtor jan ata komunistat e enver qenit, fadil qenit,thaq qenit ,por pse jo edhe rugove qenit.Tan qena e tradhetar.Atdhetar ma ne mesin e shqiptareve nuk ka,edhe ata qe jan fshini me fshise ,se e kan pare se prej shqiptareve nuk ka buke te bereqetit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 56
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Enver Hoxha dhe partizanet e tij.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Enver Hoxha dhe partizanet e tij....   Enver Hoxha dhe partizanet e tij.... - Faqe 3 EmptyThu Oct 25, 2012 10:09 pm

Vallaha beli shefqet ja paske than qetu qe se kum prit prej teje se po rrin si ne korrner po jo,ke dal bash per mjedis ledines beli te lumt alltija,shum sakt e ke sberthye ket far masllahati te disa matrapazve shqiptar qe hala na marrin ne qaf ne emer tyre,fort fort shum...)mos u brengos shka thojn tjeret.!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shefqet
Fillestar/e
Fillestar/e
shefqet


Male
Numri i postimeve : 54
Age : 41
Vendi : drenice
Registration date : 18/11/2009

Enver Hoxha dhe partizanet e tij.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Enver Hoxha dhe partizanet e tij....   Enver Hoxha dhe partizanet e tij.... - Faqe 3 EmptyFri Oct 26, 2012 9:47 am

Xhem
Shoku
Vetem dy gjera ne jete nuk i kam pasur ndaj shqiptareve ;Nuk di me ju tradhetue,dhe nuk di me lind femi.

A mundesh me marr informata se kush ka qen roje ne burgun e Kleqkes ne qershor,korrik te vitit 1998 ?
E dim Agim Zogen,por ka edhe ma te rrezikshem qe rrin anash ky qen shkau.
Pse nuk qohen shqiptaret dhe tan komandantat e uçk mi nxen mi kindapue e mi lidhe per koqe dhe me nje kamer mi inqizue kur japin deklarata .

Burra serbija ka me hy shpejte ne kosove,kjo qeveri dhe polici kan me na rep lekuren si ne kohen e Rankoviqit.
Detektivi ka mundesi me bashkpunue me qeverin e gjermanise dhe me ja ba sikurse Gadafit,serise,egjiptit.Me luftue kundra kesaj qeveris se kosoves eshte njesoj sikurse me luftue kundra serbise.Kjo qeveri kan vra atdhetaret me nenshtrue popullin ,me je shti tuten ne palcen e kurrizit.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Enver Hoxha dhe partizanet e tij.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Enver Hoxha dhe partizanet e tij....   Enver Hoxha dhe partizanet e tij.... - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Enver Hoxha dhe partizanet e tij....
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kush ka qenë Enver Hoxha?
» Masakra e Tivarit, zbardhen dokumentet mbi Ramiz Alinë
» sigurimi i enver hoxhes se si ruhej E .HOXHA
» ENVER HOXHA TUNGATJETA DHE MARSHALL TITO NE KALI TE BARDHE
» Enver Hoxha - "Te Titoja"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Histori-
Kërce tek: