Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Urime Viti i Ri 2012

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 109
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Urime Viti i Ri 2012 Empty
MesazhTitulli: Urime Viti i Ri 2012   Urime Viti i Ri 2012 EmptyFri Dec 30, 2011 5:48 pm

Urime Viti i Ri 2012
Gezuar VITIN E RI te gjitheve, ju uroj sa me shum fat dhe harmoni ne familje.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Urime Viti i Ri 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Viti i Ri 2012   Urime Viti i Ri 2012 EmptySat Dec 31, 2011 1:41 pm

Gezuar vitin e ri 2012 te gjitheve Shqiptarve kudo qe jane.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Urime Viti i Ri 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Viti i Ri 2012   Urime Viti i Ri 2012 EmptySat Dec 31, 2011 3:01 pm

nu e di sa vlen te festohet viti i Ri apo i vjeter kur dihet qe feja jon Mslimane, nuk e jep, dhe pos tjerash, esht ber vetum ni biznis apsolut,dhe asgje tjeter,mendimi i im ndoshta dhe spo dij gjé....!?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Urime Viti i Ri 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Viti i Ri 2012   Urime Viti i Ri 2012 EmptyMon Jan 02, 2012 8:01 pm

hhhaaaa xhemo hani pini e mos rrini
koha po shkon e ne ende liri po kerkojme e liria spo na vjen ,
se nuk po kena aspak men....
Po fluturojm per hava hiq pa krah ,tere kohen bejme tallava,
Tallava veq tu kendue , e per shtet seshte kushe te rrue...
haj medet e haj me hi kosoven e kan ba turshi.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Urime Viti i Ri 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Viti i Ri 2012   Urime Viti i Ri 2012 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Urime Viti i Ri 2012
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: