Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 'Shqiptarët janë "magjup" të m...'

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mexhid Yvejsi
Anëtar
Anëtar
Mexhid Yvejsi

Male
Numri i postimeve : 429
Age : 70
Vendi : Gjakovë, Kosovë
Registration date : 04/05/2009

'Shqiptarët janë "magjup" të m...' Empty
MesazhTitulli: 'Shqiptarët janë "magjup" të m...'   'Shqiptarët janë "magjup" të m...' EmptyTue Jul 12, 2011 7:09 pm

Kosovë

'Shqiptarët janë "magjup" të m...'

Rumania nuk e njeh Kosovën ndërsa presidenti i këtij vendi ka shpërthyer në akuza raciste ndaj shqiptarëve dhe Kosovës.

E marte 12 Korrik 2011


Presidenti rumun, Trajan Basesku ka folur për shqiptarët, Kosovën dhe arsyen pse vendi i tij nuk e njeh "pavarësinë e njëanshme të Kosovës".

Basesku i ka quajtur shqiptarët "magjup" dhe plehra të m…. dhe ka shtuar se kjo është arsyeja që vendi i tij nuk do ta njeh kurrë pavarësinë e Kosovës.

“Pavarësia është ilegale. Rumania nuk do ta njohë Kosovën si shtet të pavarur. Shqiptarët janë plehra dhe m…, si "magjuptë" është përgjigjur Basesku pas pyetjeve nëse Rumania do ta njohë pavarësinë e Kosovës. Deklarata është trajtuar në mediat rumune por ende nuk ka ndonjë reagim nga ana e Kosovës dhe Shqipërisë.

/indeksonline/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

'Shqiptarët janë "magjup" të m...' Empty
MesazhTitulli: Re: 'Shqiptarët janë "magjup" të m...'   'Shqiptarët janë "magjup" të m...' EmptyTue Jul 12, 2011 7:48 pm

E po ne durojm shume shume..........por ka shume her qe prape se prape nuk bejm asgje!!!...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
erik2002
Fillestar/e
Fillestar/e
erik2002

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 48
Vendi : italy
Registration date : 06/07/2011

'Shqiptarët janë "magjup" të m...' Empty
MesazhTitulli: Re: 'Shqiptarët janë "magjup" të m...'   'Shqiptarët janë "magjup" të m...' EmptyWed Jul 13, 2011 3:05 pm

hahaha te te thote nje rumun magjup eshte kulmi ne ka nje race m.. kjo eshte raca rumene
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 109
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

'Shqiptarët janë "magjup" të m...' Empty
MesazhTitulli: Re: 'Shqiptarët janë "magjup" të m...'   'Shqiptarët janë "magjup" të m...' EmptyWed Jul 13, 2011 3:49 pm

Lajmi eshte demantuar : http://www.albeu.com/kryetitull/fyrjet-e-baseskut,-veper-e-nje-hakeri-serb!/41078/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

'Shqiptarët janë "magjup" të m...' Empty
MesazhTitulli: Re: 'Shqiptarët janë "magjup" të m...'   'Shqiptarët janë "magjup" të m...' EmptyWed Jul 13, 2011 11:36 pm

arrixhinjte e rumanise,kelyshe te rus-serbit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dymaji01
Fillestar/e
Fillestar/e
dymaji01

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 41
Vendi : Maqedoni
Registration date : 11/08/2011

'Shqiptarët janë "magjup" të m...' Empty
MesazhTitulli: Re: 'Shqiptarët janë "magjup" të m...'   'Shqiptarët janë "magjup" të m...' EmptyThu Aug 11, 2011 1:22 am

kjo nuk eshte e vertet qe nje presidemnt rumun eshte shprehur keshtu psi qe hakerat serb kan sulmuar web faqen dhe kan keq intrpretuar nr tjeter delerat sepse edhe rumunet sjan magjup e as shqiptret serbet mundohet qe te krijojne sa me shum armq mes nesh apo rreth nesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
'Shqiptarët janë "magjup" të m...' Empty
MesazhTitulli: Re: 'Shqiptarët janë "magjup" të m...'   'Shqiptarët janë "magjup" të m...' Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
'Shqiptarët janë "magjup" të m...'
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: