Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Nje!!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptyFri Feb 24, 2012 11:34 pm

Cito :
hajt more se bana hajgare pak Fiona, se njerz qe jan te pa vendosur nuk jan as per veti, e po i don mileti,por me shkru diqka se po shifet puna mir,.... nji kutund qe shifet kallauz nuk don,po nejse si do qoft per vete e kemi ashtu kshtu kaloni mir.


ahu me shum fetyra behesh edhe ti, sa u gezuam un e arbri (atdhetari) se na thure lavdrata tani thu te pa vendosur, pse ku na njeh ti neve?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptySat Feb 25, 2012 12:33 am

Nji pershendetje-Fiona e pata prej friges se pot te rritet mendja,e un nuk kam qef té ta rris mendjen, se dot thot se nuk ta dua te miren per at....)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptySat Feb 25, 2012 12:38 am

ama kujdes kur nuk jam un on mos fol mbase shpines se kuku Shocked hajt se shaka bej edhe un ,fol ca te duash edhe un te pershendes ty edhe ket djalin e keq se rrin fshehur arbrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 109
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptySat Feb 25, 2012 12:40 am

Pershendetje , po une harroj a jom fshehur kaniher per Bese . Be shumicen e rastave padashje .
Pershendetje edhe ty Xheme , edhe DRinin e te tjeret edhe pse nuk qenkan ON.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 109
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptySat Feb 25, 2012 12:44 am

Pershendetje edhe per Bacen Gjeta 9, Lumo dhe detektivin e ashper :)
.


Edituar për herë të fundit nga Atdhetari në Sat Feb 25, 2012 12:53 am, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptySat Feb 25, 2012 12:50 am

E po mos rri fshehur se ne dyshojm pastaj?apo bre xhem?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptySun Feb 26, 2012 3:28 am

Nji pershendetje per ju qe keni humbur e spo kini koh,por pom duket jeni katandisur naper demostrata,apo organizimin e tyre se ska met rrug tjeter,qysh e presim gjimon te ranen,esht dasht ma fuqishem me dal ma heret,edhe tash mir por, pak si von gati treni fundit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptySun Feb 26, 2012 3:34 pm

nje here gjithe here ju kam thene se kosova seshte shtet po dikush qe ska lidhje me politik ju keta kritikonin e qka sthonin..
po ja dulen tonat ,kur ne me shoke thojshim se eshte mashtrim juve von ju del gjumi....perhajr ju kofte ..ndoshta ju del gjumi pas 1000 vjete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptyTue Feb 28, 2012 3:02 pm

Nji pershendetje te gjith shqiptarve qe jem shum zemer gjeré.....!?


Shqiptaret vetem mos ti debon shkau e europa nga shtepit e tyre se sa per fusnota e autonomia i pranoin si akullore. Shqiptareve po tu thuash duhet me luftue per liri ti nxjerrin syt e ballit.Shqiptarit ti flasesh shqip nuk ta ka drohen as qe i han leshi,po ti kercnohesh serbishte kercen nga kati dhjet dhe ben vetvrasje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptyTue Feb 28, 2012 4:18 pm

nje trdhti e tille te ju behet popujve tjere kishin ba atentat menjehere .
po ishin que me miliona ne rruge dhe kishin debue tradhtaret apo i kishin vjerre para popullit
te ne ju ha leshi per shtet as per asgje sja nin
mu kan mi shty mezhdet nvrap apo me sha e me myt shqiptari shqiptarin
po me shkije sja qet betha as me tradhtare
popull me servile me sevda nuk ka ne bote..
presin se amerika ju jep buk e televizora e shpija ju bje ,vetem pritni
pas lufte ,menduan qe evropa ju bje tv kerre e shpija e keta vetem e hapin gojen
haaaaaa kurre liri skan me pas vetem vuajtje e mjerim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 36
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptyMon Mar 05, 2012 11:33 am

Nje zemer qe te do mos e humb se do i biosh pishman ne fund .

_________________
VESA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptyTue Mar 06, 2012 12:39 am

Një mir se ardhje në shoqrin e vjetër
Një përshendetje për të gjith
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 36
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptyTue Mar 06, 2012 1:15 pm

Pershendetje Miki im i vjeter

_________________
VESA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptyTue Mar 06, 2012 10:33 pm

Një përshendetje për të gjith.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptySat Mar 17, 2012 1:16 pm

Nje pershendetje per vizitoret,dhe antaret e forumit BK.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptyWed Mar 21, 2012 10:56 pm

Nje pershendetje per ju Rinesa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptySat Mar 24, 2012 7:50 pm

Nje pershendetje per Ana, Arber,Xhemen,Bashkom,Detktivin, vikend te bukur paqi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptySun Mar 25, 2012 4:42 pm

Një fund jave të kandshme .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 36
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptyThu Mar 29, 2012 9:12 am

Nje dit te mir per te gjith.

_________________
VESA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptySun Apr 08, 2012 10:13 am

Nje pershendetje per te gjithe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptyMon Apr 09, 2012 11:16 pm

Nje pershendetje per ju ON.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptySun Aug 26, 2012 1:06 pm

Nje pershendetje per te gjith.........Edhe per ju qe me jepni minus................Kaleterina.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptyMon Mar 03, 2014 10:09 pm

Nje nje njeeeeeeeeeeeeeeeeeee pershendetje per te gjith.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 36
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptyMon Mar 31, 2014 5:04 pm

Nje dit te mbar per ju

_________________
VESA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 EmptyTue Apr 01, 2014 5:56 pm

Nje lavdate per te gjithe besniket te cilet shkruajn ne kete forum.

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Nje!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 6 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: