Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Lidhja e Prizrenit sukses apo deshtim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Lidhja e Prizrenit sukses apo deshtim Empty
MesazhTitulli: Lidhja e Prizrenit sukses apo deshtim   Lidhja e Prizrenit sukses apo deshtim EmptySat Apr 02, 2011 11:37 am

Shtrohet pyetja se pse nuk u arrit te implementohen vendimet e Lidhjes asnjehere.Kjo eshte pasoje e vendimeve te gabuara te krereve te Lidhjes ,pse ,sepse vendimet nuk ishin te bashkerenditura me fuqite e kohes dhe rrethanave te kohes .Edhe nje arsye per tu copetuar tokat shqiptare ishte perqafimi i fese islame .Sipas meje ne Tubimin e Lidhjes nuk u sollen vendime te drejta .Sipas meje kreret e lidhjes u desh te korrigjojne historine dhe te rimarrin ate qe ju kishte nderruar me dhune e ajo eshte feja . Kreret u desh me se pari qe ta rimarrin fene e te pareve ,te formojne ushtrine e krishtere te nderrojne gjamite me kisha dhe edhe popullin te shtyjne te marrin fene qe ju takonte ,nuk do te ishte turp ta benin kete .Kjo ndodhi ne Spanje .Sot nuk do ta kishim problemin e tokave shqiptare do te eksistonte nje shtet shqiptar .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Lidhja e Prizrenit sukses apo deshtim Empty
MesazhTitulli: Re: Lidhja e Prizrenit sukses apo deshtim   Lidhja e Prizrenit sukses apo deshtim EmptySat Apr 02, 2011 2:23 pm

Qfare psikopati qenke o rrimtaf...
merre nje paqyre ekshyre veten ja shko te ndonje psikiater sa seshte bere vone...
me men ska ,po kerkushe si thote budall vetes
a je shka a majmun a dreq a qka a thue a mos je naj serb e na paraqitesh shqiptare
besoje se eshte serbe ky person po ketu na paraqitet kinse shqiptare..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lidhja e Prizrenit sukses apo deshtim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: