Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kujdes___

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
NIPIIXHAXHIT
Anëtar i ri
Anëtar i ri
NIPIIXHAXHIT

Male
Numri i postimeve : 167
Age : 40
Vendi : te dardha
Registration date : 28/09/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyThu Jun 24, 2010 2:17 am

kujdes ti kur i thua dikujt se po flen,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyFri Jun 25, 2010 9:41 am

Kujdes nga korrupcioni se u bë si rriqna që ngjitet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptySat Jul 03, 2010 1:05 pm

kujdes nga dielli mbas shiut?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptySun Jul 04, 2010 12:38 am

Kujdes nga rrufeja...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyTue Jul 06, 2010 12:51 am

Kujdes nga mes nata se sdihet se qka sjell.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyFri Jul 09, 2010 8:56 pm

Kujdesi duhet te jete ne cdo moment nga mickonjat.... Kujdes___ - Faqe 6 Icon_wink

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sportisti
Fillestar/e
Fillestar/e
Sportisti

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 29
Vendi : prishtine
Registration date : 12/07/2010

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyMon Jul 12, 2010 10:54 pm

Kujdes nga qeni vllazen e motra se jane te pa vaksionum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyMon Jul 12, 2010 11:41 pm

Kujdes se shum shpejt zbulohesh?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyMon Sep 13, 2010 10:21 pm

Kujdes nga pakujdesija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyMon Sep 13, 2010 10:52 pm

kujdes mos hesht!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyFri Oct 07, 2011 11:58 pm

Kujdes... Mjegull e dendur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyWed Oct 12, 2011 2:59 pm

Kujdes nga gjerat e vogla se ato behen te medha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptySat Mar 24, 2012 7:43 pm

Kujdes cfar ben ne jet silent
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptySun Aug 26, 2012 1:17 pm

Kujdes nga endrrat.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptySun Aug 26, 2012 2:45 pm

Kujdes pas tri viteve e kam shkruar nje liber me 100 faqe nje dite do te botohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
avdyl qunaj
Fillestar/e
Fillestar/e
avdyl qunaj

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 50
Vendi : gjermania
Registration date : 11/10/2010

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyFri Sep 21, 2012 1:57 pm

Wink Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptySat Sep 22, 2012 12:34 am

KENI KUJDES se vjen A.ZOGU Nis puna për monumentet e Zogut dhe Prishtinës
Nis puna për monumentet e Zogut dhe PrishtinësTIRANË- Në studiot e Artan Peqinit dhe Kreshnik Xhikut ka filluar puna për realizimin e monumenteve të ish- mbretit Ahmet Zogu dhe patriotit Hasan Prishtina. Pak kohë tashmë nga 100-vjetori i Pavarësisë, kur monumentet duhet të vendosen në sheshet përkatëse, Peqini dhe Xhiku po punojnë intensivisht me orare të zgjatura.

Kreshnik Xhiku është autori i monumentit të Zogut, i cili do të realizohet në variantin ushtarak. Vepra do të jetë tre me metra e lartë, e derdhur në bronx. Ajo do të vendoset më pas në sheshpushimin në fund të Bulevardit Zogu I. Xhiku, me përvojë pedagogjike në Akademinë e Arteve në vitet 1980-’90, është autor i monumenteve të Skënderbeut të vendosur në Miçigan dhe Maqedoni.

sa trgjike dhe paradoksale,shqiptaret vend i qudirave.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptySun Oct 14, 2012 10:07 pm

Kujdes erdhi Vjeshta..........................

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyWed Oct 31, 2012 9:54 pm

kujdes nga sofra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kujdes___
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: