Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Origjina juaj !!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Arianiti
Fillestar/e
Fillestar/e
Arianiti

Male
Numri i postimeve : 56
Age : 44
Vendi : Kumanove
Registration date : 07/07/2010

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptySun Jul 11, 2010 5:07 pm

Dita e MESUESIT me fjale te tjera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arianiti
Fillestar/e
Fillestar/e
Arianiti

Male
Numri i postimeve : 56
Age : 44
Vendi : Kumanove
Registration date : 07/07/2010

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptySun Jul 11, 2010 8:26 pm

Dita e Mesuesit me drejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptySun Jul 11, 2010 8:32 pm

Cito :
ILLIRIAN i MAKEDHONISE 100% deshta te shtoi dicka sa i perket 7 Marsit
si dmth. 7Marsi eshte dita e ARSIMTARIT ,SHKOLLA E PARE SHQIPE mban
emrin 7Marsi e cila gjendet ne Korce

Un kam mbesen ne ate shkoll ...fest e dyfisht behte cdo vit ne ate shkoll..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Alex78
Fillestar/e
Fillestar/e
Alex78

Male
Numri i postimeve : 10
Age : 41
Vendi : Albania
Registration date : 07/07/2010

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptyMon Jul 12, 2010 12:46 am

Shqiptar 1000 karatesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sportisti
Fillestar/e
Fillestar/e
Sportisti

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 29
Vendi : prishtine
Registration date : 12/07/2010

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptyMon Jul 12, 2010 10:35 pm

Shqiptar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 44
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptyTue Jul 13, 2010 3:42 am

Drenic e Eperme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbdk.eu
Xhevati
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhevati

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 54
Vendi : Drenice
Registration date : 14/05/2010

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptyTue Jul 13, 2010 6:36 pm

Murturi
budalla ska brina
me mire thuaj je Gafurri ,kerkushi,Analfabet hajn...
Mos naj flliq drenicen me coftira dhe tradhtare te tipit tende...
Thaqi ti then brinjet kanja kanja..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptyWed Jul 14, 2010 1:26 pm

i ramë në rekë i bom qull
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptyWed Jul 14, 2010 7:21 pm

Shqiptar....

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 36
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptyWed Jul 14, 2010 7:23 pm

shqiptare me shqyponje ne ball..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptyThu Jul 15, 2010 6:58 pm

Shqipëtar me shpirt dhe zemër
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptyMon Jul 19, 2010 5:20 pm

Shqipatar me sa e dij une.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sportisti
Fillestar/e
Fillestar/e
Sportisti

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 29
Vendi : prishtine
Registration date : 12/07/2010

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptyTue Jul 20, 2010 4:55 pm

Shqipe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sportisti
Fillestar/e
Fillestar/e
Sportisti

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 29
Vendi : prishtine
Registration date : 12/07/2010

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptyTue Jul 20, 2010 5:04 pm

Mund te them edhe "Grek i vjeter".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptyTue Jul 20, 2010 6:25 pm

Cito :
Mund te them edhe "Grek i vjeter".

pak rendesi ka kryesorja te ndihesh mir me ate origjin qe ke
?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptyThu Jul 22, 2010 7:18 pm

shqiptare ,me bab e babxhyshe e ktaragjyshe.
Gjak shqiptari jo kosovari tradhtari...
gjak shqiponje..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 44
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptyFri Jul 30, 2010 7:15 pm
Jasht temes..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbdk.eu
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptyFri Jul 30, 2010 9:39 pm

Jasht temes..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptySat Jul 31, 2010 11:59 am

Jasht temes.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptySat Jul 31, 2010 12:17 pm

murturi,
ti vete i shan njerezit pa pasur lidhje se kushe jane o psikopat...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptySat Jul 31, 2010 12:24 pm

Jasht temes...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 EmptySat Jul 31, 2010 12:26 pm

JASHT TEMES..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Origjina juaj !!   Origjina juaj !! - Faqe 4 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Origjina juaj !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Art dhe Kulturë-
Kërce tek: