Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Mona Lisa .Leonardo da Vinci,.

Shko poshtë 
5 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 53
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Mona Lisa .Leonardo da Vinci,. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mona Lisa .Leonardo da Vinci,.   Mona Lisa .Leonardo da Vinci,. - Faqe 4 EmptyThu Apr 12, 2012 11:28 pm

[img]URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/594/thumbnaillarge212788499.jpg/]Mona Lisa .Leonardo da Vinci,. - Faqe 4 Thumbnaillarge212788499[/URL][/img]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 53
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Mona Lisa .Leonardo da Vinci,. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mona Lisa .Leonardo da Vinci,.   Mona Lisa .Leonardo da Vinci,. - Faqe 4 EmptyMon Apr 30, 2012 6:22 pm

se shpejti zbulimi i mona lizes ne yutube
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mona Lisa .Leonardo da Vinci,.
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Mona Agrigoroaiei: DILNI PREJ MOÇALIT TË PROPAGANDËS SË ZEZË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Art dhe Kulturë-
Kërce tek: