Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 59
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari EmptyWed Aug 05, 2009 1:42 pm

sipas puneve ne teren dele se PDKja eshte nje nder partit me e sukseshmja qe ka punuare ne te miren e popullit dhe del se PDK dpo i fiton zgjidheje e nentorit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari EmptyWed Aug 05, 2009 4:31 pm

Hashim Thaçi si heren e kaluar tani do te fitoj Bindshem
ekan pa populli si ka punu gjate ketij mandati
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari EmptyWed Aug 05, 2009 11:36 pm

Vdiq Rruugove keri ja la vellaznive te tij frontin komunist te titisteve!
PDK ose PDS=LDK(komunistesh
krymat patriota per bashkim po shifen mire se kush jan here andej here kendej ka e shofin motin e kethejn dhe gezofin!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari EmptyWed Aug 05, 2009 11:49 pm

PDK-do te fitoj ne keto zgjedhje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari EmptyThu Aug 06, 2009 12:11 am

si rugova ashtu eshte thaqi me bosat e tij a e din kush jan bosat dhe udheheqesin e tyre ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 56
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari EmptyThu Aug 06, 2009 1:03 am

mos keni gajle se sdo tju shkoj gat se kan me ra shum shpejt veq sate dalin ne pah dhe disa sfida te reja-dhe probleme njashtu te reja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 42
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari EmptyThu Aug 06, 2009 4:40 pm

I pari do te jet Milloshi dhe klika e tije.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 42
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari EmptyThu Aug 06, 2009 4:59 pm

po e sigurt eshte pdk me koalicionldk ldd ja akr ja parti serbe eshte e rregulluar nga osb eulex ,qe servilet udbashet prap te fitojne deri te shkaterrojn qenjen shqiptare.
E ne fund do ti hudhin ne plehrat serb.
edhe kete mandat dhe kurre ma skan me fitue,
vendin e kan ne karpata dikun keta servil. dhe ata qe lehin pas tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari EmptyThu Aug 06, 2009 6:55 pm

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari 080109-HashimThaci-vmed-12p%20.widec
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari EmptyThu Aug 06, 2009 9:39 pm

xili
ti e perkrah edhe titistn e maqedonise Arben xhaferin e ledhaton si burr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari EmptyFri Aug 07, 2009 1:57 pm

une e perkrahi vetem Krahun Ushtarak pra Hashimin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari EmptySun Aug 09, 2009 9:16 am

Po çfar krahu ushtarak kur i kan vrare patriotet ky quhet krahu i tradhetareve njesoj si rugove dhelperaku!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 59
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari EmptySun Aug 09, 2009 11:08 am

ne kete o zgjidheje nuk ka humbes se ketu fitojn shqiptaret ata qe luftuan per clirimin e kosovese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari EmptySun Aug 09, 2009 2:39 pm

agim barja

o burr
ata qe kan luftue per çlririmin e kosoves
po shetisin rrugeve dhe po ju gjuajn me benzin
dhe me granata te dores
pushtetar titista i perkrahish

Lima loz me euro dhe piuni tij Sabri Fejzullahu ja bart pertej kufirit siq ja tha troq ne rtk haptas o njeri i dheut
Ju ve e verteta fare su pelqen,vetem genjeshtrat e juaja i hjeshoni e ata qe lmuftuan ja rraset topuzin dhe disave ja ngjitet epitetin spiun i serbise!!!Ata qe luftuan per kosove skan as buke e ti kon pe mbron ?Pi mbrone ata bosa qe traktora u japin shkive e atyre luftetareve hamamin!!BRAVO

bravo u kofte,veq nese del amerika ka do ja mbathni,apo nese hyne serbijaqka a thua do keni mundesi me mashtrue popullin ?Edhe popullit do tja ketheni mendjen me u ba servila shkau!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari EmptySun Aug 09, 2009 5:59 pm

hahahhahahhahahah
45 kg para po vetem njerezit analfabet nuk e kuptojn kete genjeshter
sepse ne Aeroplan eshte e ndaluar te kesh Valigje mbi 20 kg

prap se prap Kemi meu Taku
Hashim Thaqi ka me fitu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari EmptySun Aug 09, 2009 6:05 pm

Si Hashimi si Rugova servila
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari   Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare mendodoni per zgjidhejet 2009 kush do jete i pari
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ZGJIDHEJET 2009
» Çfarë është e veshtirë në jetë?
» kush ishte Shyt Mareci di 21.07 2009 münchen
» Shqiperia dhe Kroacia marrin ftesen per ne NATO, Maqedonia m
» SË PARI RIBASHKIM MBRENDA SHQIPTAR PASTAJ NË EVROPË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: