Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Rruga drejt: Protesta për ndryshimin e Kushtetutës -Shikon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shqipo_
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Shqipo_

Male
Numri i postimeve : 194
Age : 107
Vendi : Prespe
Registration date : 31/08/2008

Rruga drejt: Protesta për ndryshimin e Kushtetutës -Shikon Empty
MesazhTitulli: Rruga drejt: Protesta për ndryshimin e Kushtetutës -Shikon   Rruga drejt: Protesta për ndryshimin e Kushtetutës -Shikon EmptyWed Jun 10, 2009 6:35 pm

"Rruga drejt": Protesta për ndryshimin e Kushtetutës

Shikoni

Liderët
e partive shqiptare joparlamentare Hisni Shaqiri i BKD-së, Sefedin
Haruni i PPD-së dhe Nevzat Halili kryetar i lëvizjes Ilirida mysafirë
të emsionit "Rruga drejt" me Muhamed Zeqirin.


http://alsat-m.tv/19/emisione/15272.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
 
Rruga drejt: Protesta për ndryshimin e Kushtetutës -Shikon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: