Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Me thuani si ndiheni sot..?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
Anabela
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Anabela

Female
Numri i postimeve : 170
Age : 35
Vendi : Prizren
Profesioni/Hobi : Perkthyese, 4 gjuhe
Registration date : 04/03/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySat Mar 07, 2009 3:43 pm

Superrrrrrrrrrrrrr....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
S.t.A.r
Fillestar/e
Fillestar/e
S.t.A.r

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 31
Vendi : Kosove
Registration date : 07/03/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySat Mar 07, 2009 6:53 pm

Jashtzakonisht bukur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
morena
Anëtar
Anëtar
morena

Numri i postimeve : 298
Registration date : 21/03/2008

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySat Mar 07, 2009 9:53 pm

Shume mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySat Mar 07, 2009 11:37 pm

I nderuar Veletini shpresoi se ia keni kaluar bukur ne ket pasdite, me shoqrin tende.
Gjith ashtu iu flm, per deshiren qe shfaqni per te me ndihmuar mua.
Une thjesht ne ket muaj nuk ndihem mir, dhe i merzitur pasi ne ket muaj ne jeten time ne vite te ndryshme, nuk e di nga rastesia apo nga diqka tjeter kam marrur, kater (4) lajme hidhrimi ce ma kan lendua shpirtin.
Juve dhe te gjithve antarve e vizitorve iu uro nje vikend te kendshem.
Me respekt:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Melodi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 33
Vendi : Në zyren e engjullit
Registration date : 24/01/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySun Mar 08, 2009 6:07 pm

Si zoge i lire,qe fluturon ne kaltersine e qiellit shqipetar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
veletini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
veletini

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 64
Vendi : kosove
Profesioni/Hobi : mesimdhenes
Registration date : 07/12/2008

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySun Mar 08, 2009 6:52 pm

Per Driniiiiii,qe pakez me larte pati shkruar:

Ky muaj gjithmon me ben te merzitem, i merzitur shum!

Une,veletini,duke u shprehu per te njejten tem,por me teper i ngacmuar nga menyra e shprehjes se Driniiii-t,apo ngase u ndjeva i prekur ne shpirt,pata thene:

Vertet qe ka ca muaj e nganjehere edhe ca jave te caktuara kur njeriu nuk ndjehet mire,ndjehet aq i merzitur,pa ditur as vete se si ta shpjegoje krejt kete.
Nese ky muaj eshte ai muaj qe tek Driniiii ne menyre konstante sjell merzine,atehere mbase ka diçka personale qe nderlidhet me Driniii-n,qe as une e askush s'eshte e thene ta dime,por qe vertet do te deshironim te gjenim menyren per ta ngushelluar,siç behet me me te mirin mik.
Sa me perket mua,une - ne ca dite a ne disa prej javeve te vjeshtes ndjehem si mos me keq: as me hyhet brenda,as me dilet jashte.
Sot,ne Diten e mesuesit(por jo se edhe vete jam mesues),ndjehem aqe mire. Edhe ne ndejen e rastit,organizuar me shoke per ne oret e pasdites,besoj se do te kalojme mire.


Dhe Driniii,me eshte pergjegjur:I nderuar Veletini shpresoi se ia keni kaluar bukur ne ket pasdite, me shoqrin tende.
Gjith ashtu iu flm, per deshiren qe shfaqni per te me ndihmuar mua.
Une thjesht ne ket muaj nuk ndihem mir, dhe i merzitur pasi ne ket muaj ne jeten time ne vite te ndryshme, nuk e di nga rastesia apo nga diqka tjeter kam marrur, kater (4) lajme hidhrimi ce ma kan lendua shpirtin.
Juve dhe te gjithve antarve e vizitorve iu uro nje vikend te kendshem.
Me respekt:
Por,a di çka,o driniiii.Jepi force vetes,sepse tek e fundit nuk bene te jetohet vetm me te hidhuren.Perpiqu ta tejkalosh ate lendim shpirti.Kete ta them une,nje miku yt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySun Mar 08, 2009 8:22 pm

Melodi shkruajti:
Si zoge i lire,qe fluturon ne kaltersine e qiellit shqipetar

sa ngjashem Razz

pak pa vdek Razz hehehehe fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Melodi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 33
Vendi : Në zyren e engjullit
Registration date : 24/01/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySun Mar 08, 2009 8:38 pm

Vrana Konti shkruajti:
Melodi shkruajti:
Si zoge i lire,qe fluturon ne kaltersine e qiellit shqipetar

sa ngjashem Razz

pak pa vdek Razz hehehehe fla

Hahaha jo valla Vrana Konti une e kam ndermend me jetu me gjate
Mbrapsht në krye Shko poshtë
morena
Anëtar
Anëtar
morena

Numri i postimeve : 298
Registration date : 21/03/2008

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySun Mar 08, 2009 10:26 pm

Shume mire Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meri
Fillestar/e
Fillestar/e
meri

Female
Numri i postimeve : 66
Age : 54
Vendi : itali
Registration date : 12/01/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyMon Mar 09, 2009 12:07 am

E semure!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ylari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
ylari

Female
Numri i postimeve : 801
Age : 34
Vendi : Shqiperi
Registration date : 02/11/2008

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyMon Mar 09, 2009 12:12 am

Ne form
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anabela
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Anabela

Female
Numri i postimeve : 170
Age : 35
Vendi : Prizren
Profesioni/Hobi : Perkthyese, 4 gjuhe
Registration date : 04/03/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyMon Mar 09, 2009 1:28 am

mrekullueshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyMon Mar 09, 2009 8:53 am

Mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
morena
Anëtar
Anëtar
morena

Numri i postimeve : 298
Registration date : 21/03/2008

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyMon Mar 09, 2009 9:55 pm

Per mrekulli !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tina
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 37
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyMon Mar 09, 2009 10:01 pm

e merzitur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
echo
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1470
Age : 30
Registration date : 29/05/2008

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyFri Mar 13, 2009 4:51 pm

Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 32
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyMon Mar 16, 2009 9:29 pm

E lodhur...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
socratus
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
socratus

Male
Numri i postimeve : 556
Age : 39
Vendi : Prishtinë
Profesioni/Hobi : psikologji, teologji, design
Registration date : 11/02/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyMon Mar 16, 2009 11:05 pm

i lumtur ne lodhjen diteore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.forum.ds-point.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyTue Mar 17, 2009 11:07 am

Mir.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tina
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 37
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyTue Mar 17, 2009 11:08 am

e etur per gjum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyThu Mar 19, 2009 1:44 am

shume i lodhur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Merisa
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 28
Vendi : Kosovë
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyThu Mar 19, 2009 8:46 am

shum mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyThu Mar 19, 2009 9:40 am

Mir shum,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Merisa
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 28
Vendi : Kosovë
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyFri Mar 20, 2009 2:05 pm

si kurr me par
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyFri Mar 20, 2009 2:06 pm

Mir si kjo siper qe esht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me thuani si ndiheni sot..?
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: