Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Muja e Halili
Anëtar
Anëtar
Muja e Halili

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 25
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyTue Jan 20, 2009 3:23 pm

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 108
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyTue Jan 20, 2009 3:56 pm

Se pari te uroj Muja e Halili te pergezoj per temen..

A do te ishte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombetar?

Se pari mund te shtrohet pytja a do te realizohet Bashkimi Kombetar pastaj edhe a jan te pajtimit Shqiptaret. Po sigurisht qe jan shqiptaret e Kosoves dhe te Shqiperise te pajtimit sepse populli do liri e jo keshtu si jemi te ndare.
Ata qe nuk deshirojne te realizohet Bashkimi Kombetar jane pikerisht klasa politike e Kosoves dhe e Shqiperise ata as nuk deshirojne tja dine per bashkimin Kombetar siq jane hajnat e qeverise Thaqi dhe hajnat e qeverise Berisha e kuislingat e tjere. Po ne rreth kesaj qeshtje nuk do ti pyesim fare do te demonstrojme dhe kerkojme referendum per Bashkimin Kombetar pastaj edhe Shqipria besoj qe do ta bente te njejten gje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyTue Jan 20, 2009 4:01 pm

Shqiperia? Ketu vete Shqiperia eshte abstrakte... A po flitet ketu per popullin shqiptar apo per institucionet shqiptare.

Institucionet nuk duan bashkimi sepse kjo ideologji bije ndesh me gjykimet dhe interesat grabitqare nderkombetare.

Kurse populli eshte shume e logjikshme qe e do bashkimin sepse kjo do te ndikoj ne permiresimin e jetes se tyre, dhe pergjithesisht do te ndikoj ne mireqenje shoqerore.

Ju pershendes, dhe te uroj per temen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Muja e Halili
Anëtar
Anëtar
Muja e Halili

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 25
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyTue Jan 20, 2009 7:06 pm

Faleminderit Z.Guximi.Edhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyTue Jan 20, 2009 9:57 pm

Po kush i pyet politikuajt!!??

Le te del nje Politikali edhe le te thot haptas se eshte kunder Bashkimit Kombetar...

Cdo shqiptar, e kam fjalen per ate shqiptar qe ne venat e tij rrjedh gjak e jo uje, eshte per bashkim kombetar, ndersa te tilleve qe u eshte bere gjaku uje, nuk duhet te befasohemi nga kundershtimet e tyre...

Muja e Halili te pergezoj shume per Temen dhe mire se na erdhe ne forum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 39
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyTue Jan 20, 2009 10:33 pm

Ndarja e shqiptareve dhe e Shqiperise eshte jo e natyrshme, jo organike dhe jo logjike. Keshtu qe te gjitha pjeset e ndara vuajne dhe nuk mund te kene prosperitet dhe te ardhme te ndritur per shqiptaret pa bashkim.

Nuk ekziston asnje shqiptar i vertete, qe te mos e doje bashkimin e Shqiperise, vetem interesat e ulta, antishqiptare dhe kunder cdo vlere morale te disa politikaneve mund te bejne qe ata te jene kunder bashkimit.

Pergezime per temen Muja e Halili.
Rrofte Bahkimi Kombetar!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 39
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyWed Jan 21, 2009 7:21 am

shoki a ma mire tre shtete shqiptare ne ballkan a 1 edhe ate i gjysmuar se ja po u bashku kosova me shqiperin po shqiptaret e maqedonis e malit zi e presheves medvegjes bujanocit cameris etj etj etj ku do ngelen ??? pse po folni kot nuk eshte momenti i bashkimit edhe ti je i bashkum me shipnin nuk e di cysh e logjikon ate bashkim ne vetem administravisht jemi te ndare nga shqiperia prtini te forcohemi ma shum se sllavt e kur te bashkohemi te bashkohemi sic na ka hije mos te lojme asnje pllom tok qe ka qen e jona jashte bashkimit e jo me lujt si fmija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 39
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyWed Jan 21, 2009 7:25 am

e gjykoni pak orjentohuni ne kohe dhe ne hapsire e mos shpertheni ne epshe se shum keq eshte me shperthy ne epshe se ska shqiptare qe se do bashkimin kombetar mos te mburremi ketu qe kishe un pe du ma shum apo ai tjetri pe do ma shum thjeshte nuk eshte momenti i bashkimit se as qekjo kosove qe eshte ne harte nuk munet me ju bashku e plot ne keto momente shqipnis se e kan mar veriun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 108
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyWed Jan 21, 2009 2:57 pm

Se pari ngadhenjimi nese te bashkohen Kosova e Shqiperia e kur te ishim forcuar politikisht, ushtarakisht dhe ekonomikisht atehere ne do te mundeshim ti bashkonim edhe tokat tona te humbura si rrethina e presheves, Ilirida, Cameria, Plava e Gucia. Gjithsesi tokat tona jane tonat dhe ne nuk do tja japim sllavit..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Muja e Halili
Anëtar
Anëtar
Muja e Halili

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 25
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyWed Jan 21, 2009 3:21 pm

ngadhenjimi shkruajti:
shoki a ma mire tre shtete shqiptare ne ballkan a 1 edhe ate i gjysmuar se ja po u bashku kosova me shqiperin po shqiptaret e maqedonis e malit zi e presheves medvegjes bujanocit cameris etj etj etj ku do ngelen ??? pse po folni kot nuk eshte momenti i bashkimit edhe ti je i bashkum me shipnin nuk e di cysh e logjikon ate bashkim ne vetem administravisht jemi te ndare nga shqiperia prtini te forcohemi ma shum se sllavt e kur te bashkohemi te bashkohemi sic na ka hije mos te lojme asnje pllom tok qe ka qen e jona jashte bashkimit e jo me lujt si fmija

Shoku kur themi BASHKIMI KOMBËTAR nuk nenkupetojme vetem bashkimin me shqiperine por edhe me ate te trojeve tjera,presheven,camerin e shume ,shume te tjera, kjo eshte absurde te ishte vetem shqiperia.
Shpresoj se mirekuptohemi,rrespekte nda Muja e Halili. Surprised
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 108
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyWed Jan 21, 2009 3:31 pm

Muja e Halili shkruajti:
ngadhenjimi shkruajti:
shoki a ma mire tre shtete shqiptare ne ballkan a 1 edhe ate i gjysmuar se ja po u bashku kosova me shqiperin po shqiptaret e maqedonis e malit zi e presheves medvegjes bujanocit cameris etj etj etj ku do ngelen ??? pse po folni kot nuk eshte momenti i bashkimit edhe ti je i bashkum me shipnin nuk e di cysh e logjikon ate bashkim ne vetem administravisht jemi te ndare nga shqiperia prtini te forcohemi ma shum se sllavt e kur te bashkohemi te bashkohemi sic na ka hije mos te lojme asnje pllom tok qe ka qen e jona jashte bashkimit e jo me lujt si fmija

Shoku kur themi BASHKIMI KOMBËTAR nuk nenkupetojme vetem bashkimin me shqiperine por edhe me ate te trojeve tjera,presheven,camerin e shume ,shume te tjera, kjo eshte absurde te ishte vetem shqiperia.
Shpresoj se mirekuptohemi,rrespekte nda Muja e Halili. Surprised


Me te vertet e ke te drejte Bashkimi N\nenkupton te gjitha trojet e SHqiptarve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
kacimix
Anëtar i ri
Anëtar i ri
kacimix

Male
Numri i postimeve : 104
Age : 42
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Sporti , Muzika
Registration date : 26/10/2008

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyMon Jan 26, 2009 8:33 pm

shqipe ngoni kneyy...ne qe jemi jasht kufinjve shqipetar nuk do i pyesimm sepse dihet se edhe ata edhe ne jemi per bashkim...jemi wellezer , kem nje plis,fis e nje far. mund te kete edhe asi qe kundershtojne por ata jane te paguar nga struktura terroriste islamike apo nga serbia e greqia..por nuk do i marrim ne parasysh ato...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyWed Jan 28, 2009 8:43 am

ngadhenjimi shkruajti:
shoki a ma mire tre shtete shqiptare ne ballkan a 1 edhe ate i gjysmuar se ja po u bashku kosova me shqiperin po shqiptaret e maqedonis e malit zi e presheves medvegjes bujanocit cameris etj etj etj ku do ngelen ??? pse po folni kot nuk eshte momenti i bashkimit edhe ti je i bashkum me shipnin nuk e di cysh e logjikon ate bashkim ne vetem administravisht jemi te ndare nga shqiperia prtini te forcohemi ma shum se sllavt e kur te bashkohemi te bashkohemi sic na ka hije mos te lojme asnje pllom tok qe ka qen e jona jashte bashkimit e jo me lujt si fmijaBashkimi eshte forca dhe shpetimi.
Sa me shume te jemi te ndare aq me keq eshte per ne.
Bashkim sot.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyWed Jan 28, 2009 8:46 am

ngadhenjimi shkruajti:
e gjykoni pak orjentohuni ne kohe dhe ne hapsire e mos shpertheni ne epshe se shum keq eshte me shperthy ne epshe se ska shqiptare qe se do bashkimin kombetar mos te mburremi ketu qe kishe un pe du ma shum apo ai tjetri pe do ma shum thjeshte nuk eshte momenti i bashkimit se as qekjo kosove qe eshte ne harte nuk munet me ju bashku e plot ne keto momente shqipnis se e kan mar veriun

Perse juv e gjykoni se nuk eshte momenti i bashkimit.

Edhe them se eshte dhe jemi shume te vonuar.

Bashkim sot!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptySat Jan 31, 2009 7:08 am

Shqiptari i vertet nuk e njef shtetin e krahines shqiptare te Dardanise.
Po eshte e vertet ajo qe po lexoni. Bashkimi eshte Shpetimi dhe jo coptimi sipas planeve dhe interesave serbe, ruse, greke… Shqiptaret nuk duhet ta njofin krahinen shqiptare te Dardanise si shtet por duhet te punojne per Bashkimin e trojeve te tyre. Ne se kjo gje nuk ndodh atehere ne jemi te destinuar te zhdukemi si komb. Mbijetesa e jone ne xhunglen nderkombertare do te jete e pamundur.Ne momentin qe shqiptaret kundershtuan planin serb per Dardanine, qe perfaqsohej nga Berisha-Mustafaj une ju bashkangjita korrit protestues shqiptar. Ne fakt une e udhehoqa korrin e shqiptareve. Behej fjale per kundershtimin e planit B serb te pavarsise se kushtezuar per krahinen shqiptare te Dardanise.Me pas kur ne krahinen shqiptare te Dardanise plani serb triumfoi (pavarsia e kushtezuar), une vazhdova te mbetem besnik realitetit dhe bindjeve te mija ne nje kohe qe ata qe kishin cjerur faqet kundra Berisha-Mustafaj festonin fitoren serbe.Ne diten e triumfit serb (pavarsine e kushtezuar) mbi krahinen shqiptare te Dardanise une shkrojta “ Ta gezosh sorren populli im shqiptar”.Koha me dha mua te drejte. Sejdiu, Krasniqi, Thaci krijuan kombin Kosovar, mohuan vetveten, historine, flamurin, heronjte, gjakun e derdhur… dhe ne se vazhdohet keshtu vdekja jone si shqiptar eshte e sigurte.Eshte detyre e cdo shqiptari qe e mban veten te tille qe ta mos e njofi dhe ta kundershtoje triumfin serb ne krahinen shqiptare te Dardanise (pavarsine e kushtezuar) dhe te punoje e luftoje per bashkimin e trojeve tona ne nje shtet te vetem si nje drejte historike qe na eshte mohuar por edhe si nje akt praktik mbijetese per shqiptaret ku do qe ndodhen.Petrit Kola
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptySat Jan 31, 2009 8:11 am

Shqipëtari si andej Drinit dhe këndej e do Bashkimin Kombëtar edhe pse e gënjejnë parelit e mëdhenj politikan, si ata vendor të kordinuarë me ata ndërkombëtarë...

Populli e do Bashkimin, sepse për t'u mbrojtur Shqipëria e të mos coptohet nga fqinjët kjo tokë është larë me gjak. Kjo tokë është larë me gjak dhe prap do të lahet... për ta plotsuar amanetin e të rënëve derisa të arrihet Bashkimi Kombëtar.

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Hysniu
Fillestar/e
Fillestar/e
Hysniu

Male
Numri i postimeve : 27
Age : 52
Vendi : KS
Registration date : 04/02/2009

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyThu Feb 05, 2009 2:49 am

Shqiptaret e dojne bashkimin besoj, eshte deshmu kjo deshire . Perderisa mungon diplomacia, larg eshte bashkimi- ketu kemi ngec gjithmone.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
veletini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
veletini

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 64
Vendi : kosove
Profesioni/Hobi : mesimdhenes
Registration date : 07/12/2008

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyMon Mar 02, 2009 9:37 pm

Bashkimi i shqiptareve ne nje shtet,tashme nuk shihet si utopi.Ky bashkim do te ndodh sigurisht shume me shpejt nga sa qe eshte menduar dikur.Me demokratizimin e Shqiperise,me shtimin e miqeve rreth saj,me pavaresimin e Kosoves dhe me shtimin e miqeve reth kesaj,me vete deshiren e shqiptareve per bashkepunim ne te gjitha sferat,heqja e pasaportave,Rruga e re,e tj,reflekton me se miri ate se çka duan shqiptaret,se çka don Shqiperia e se çka don Kosova.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Agrone
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Agrone

Male
Numri i postimeve : 609
Age : 36
Vendi : jasht
Registration date : 28/01/2009

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyMon Mar 02, 2009 9:46 pm

po kur po bashkohemi se kemi met vec duke folur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptySun Apr 26, 2009 2:50 pm

Po te kishte qen shqiperija e pajtimit per bashkimin e trojeve shqiptare kerkush nuk e kishte pengue,por kjo keshtu vepron me slloganin kinse per bashkim a ne te kunderten ashte antikombetar !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptySun Apr 26, 2009 4:38 pm

Agrone shkruajti:
po kur po bashkohemi se kemi met vec duke folur

Edhe clirimi ne fillim filloj me folje...
Edhe bashkimi do te vije me folje e pafolje me veprim, sepse edhe bashkimi asht nje pune dhe lufte e madhe.

Ja vlen, sepse Bashkimi eshte Shpetimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 58
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyTue Apr 28, 2009 1:26 am

bashkimi kombetare i trojeve shqiptare eshte e pa shmangeshme vete eshte ne pytje koha kur se sa gjaku eshte derdhe per ribashkimin e trojeve te shqiperis natyrale me keto padrejtesit e kesaj europe plak do vije dita kur vete europa shume shpejt do i kerkon falje shqiptareve [per padrejtesi qe i ka ber per interesat e te tjereve tani ne duhet te punojmi te qet dhe kjo do bejhet realitet po eshte e pajtimit por me politike veq kan fillue senet te levizin drejt bashkimit kombetar mos u theni aqe shpejt se mbrenda nate mrekullit nuk ndodhin por kritikat ne duhet ti ashpersojmi sa me shume presion duhet bere ne qeverit shqiptare qe ti pershpejtojmi procedurat se tani verq qka eshte me e mira per shqiptare kemi bere miq shume dhe i kemi pervetesuar dhe tani jan te bindur me te vertet se shqiptareve i u eshte bere padrejtesi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyTue Apr 28, 2009 2:01 pm

Vetem bashkimi rreth FBKSH-AKSH e arrijm bashkimin kombetare!
Te gjitha tjerat jane vetem llafe dhe patriotizem me baterija!
FBKSH-AKSH jan e vetmja force qe me se shumti me vite punojn per te arritur bashkimi kombetare!
PO Sorrat dezertoret tradhtaret politikanet servil udheheqesit e partive servile jan tuj ba qmos qe te pengojn aktivistet udheheqesit e FBKSH_AKSH qe mos te ken sukses ne punen e tyre per qeshtje kombetare!
Per qdo dite futin perqares dhe propagandus qe te shkaterrojne AKSH bile edhe duke i ndersitur forcat policore maqedonase nga vet lideret e partive qe te shkaterrojn keto struktura te aksh dhe fbksh!
Ashtu edhe ne kosove veprohet dhe ne diaspore!
PO nuk ka force qe dote mund ti nal patriotet e vertet !
Poshte tradhtaret!
Rrnoft shqiperia e bashkueme! fla
Rrnofshin ata shqiptare qe punojn dhe ju bashkangjiten FBKSH-AKSH..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ramizi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Ramizi

Male
Numri i postimeve : 158
Age : 41
Vendi : Tirona
Registration date : 23/02/2009

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyTue Apr 28, 2009 2:03 pm

po eshte qe çke me te ?? !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? EmptyWed Apr 29, 2009 7:04 pm

Po eshte tradhtare sala ,po ti qe ke me te! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?   A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A eshte Shqiperia e pajtimit rreth Bashkimit Kombëtarë..?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: