Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Fjalime ne filma!

Shko poshtë 
+4
Ago Muji
Eva0506
rolling
Guximi
8 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo


Male
Numri i postimeve : 490
Age : 35
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

Fjalime ne filma! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalime ne filma!   Fjalime ne filma! - Faqe 2 EmptyWed Feb 18, 2009 12:57 am

vdekja eshte e sigurt,jeta jo....
TRANING DAY DENZEL WASHINGTON
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fjalime ne filma!
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Filma Shqiptar
» Filma dhe drama nga trojet Shqiptare
» Foto dhe filma nga masakrat e Kosovös.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Kinematografi-
Kërce tek: