Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Liri a vdekje

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 29
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Liri a vdekje Empty
MesazhTitulli: Liri a vdekje   Liri a vdekje EmptyWed Sep 12, 2007 1:13 pm

Cfar mendoni per kete film madheshtore qe flet per luften e mashkullores,qe interpretojn: Timo Flloko, Reshat Arbana, Kadri Roshi. Prodhim i vitit 1979 nga kinostudjo "Shqiperia e Re"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Liri a vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Liri a vdekje   Liri a vdekje EmptyWed Sep 12, 2007 1:22 pm

guximi sa per temen

Liri popullit Vdekje Serbit.

vazhdim te mire ne tem shume teme e pasure do te pasurohet edhe me shume ne te ardhmen..

Rrofte Bashkimi Kombtar

Made in Beton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 29
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Liri a vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Liri a vdekje   Liri a vdekje EmptyThu Sep 13, 2007 1:21 pm

Askush se paska pare kete film me duket? ahhahahahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Arta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Arta


Numri i postimeve : 760
Registration date : 06/09/2007

Liri a vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Liri a vdekje   Liri a vdekje EmptyThu Sep 13, 2007 2:32 pm

Eshtë një nga filmat me te realizuar artistikisht qe ben fjale per luften e gjate qe ka bere populli yne ne shekuj kunder pushtuesit te huaj dhe veglave te tyre . Ju lumte eshte kjo nje temë për te cilën ka mjafte se për qka të flitet .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
silvi
Anëtar
Anëtar
silvi


Numri i postimeve : 218
Registration date : 04/09/2007

Liri a vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Liri a vdekje   Liri a vdekje EmptyThu Sep 13, 2007 3:25 pmPer te kujtuar sadopak filmin,ata qe i ka marr malli t'a shohin kuptohet...

Liri A Vdekje
https://www.youtube.com/watch?v=HoXuulx0-Qk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 40
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Liri a vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Liri a vdekje   Liri a vdekje EmptySun Jan 25, 2009 9:36 pm

Pamje nga filmi Liri a Vdekje.

Liri a vdekje Liriavdekjekv3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Liri a vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Liri a vdekje   Liri a vdekje Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Liri a vdekje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kërcënimet me vdekje...
» Demostratat e shqiptarve për liri në Jugosllavi
» Uniforma e Ilirit, dëshmi e sakrificës për liri....
» Denimi me vdekje, i dobishem apo i demshem!?
» Fenomeni Adem Jashari, fenomen unikat i sakrificës për liri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Kinematografi-
Kërce tek: