Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 ANEGDOTA

Shko poshtë 
+2
......
Orfe@
6 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

ANEGDOTA - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ANEGDOTA   ANEGDOTA - Faqe 3 EmptyFri Sep 10, 2010 1:00 am

ish kan nje Lepur ne gjum, edhe dy gjuhatar po dojn me vra lepurin edhe njani po i thot tjetrit po a vraj Lepurin une? TJETRI po thot ja une po e vraj edhe ata gjuhatart Vriten ner veti ?>>>>>>
kur u zgju Lepuri nga gjumi i pa ata se ishin te vdekur LEPURI THA ????? EEEEEEEEEEEE kur po pihna nuk po di se qka po baj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

ANEGDOTA - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ANEGDOTA   ANEGDOTA - Faqe 3 EmptyFri Sep 10, 2010 1:02 am

Një polic e ndalon një veturë Audi Quatro, aty ishin 5 udhëtar,pas kontrollimit të dokumentave, ju kërkon 70 eu denim,,,pse jen 5 veta në veturë?? po, pse jo? sepse kjo është QUATRO dhe duhet të jeni vetëm 4,,keta jo,,,ai po...keta i thonë shko e pyete atë kolegun tuaj pak më tutje..jo nuk mundem, së ai ështe duke i denuar dy udhëtar që janë në një fiat UNO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

ANEGDOTA - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ANEGDOTA   ANEGDOTA - Faqe 3 EmptyFri Sep 10, 2010 1:03 am

Dy ushtar kishin ngarkuar në shpinë nga një ngarkesë edhe ecnin rrugës,,,e takojn një fshatar,,edhe ky fshatari po i pyet,,,çka keni në shpinë??,E na falni or axh, por nuk mundemi te të tregojm , pasiqe është sekret ushtarak...ehe,,po a është e ran axhës,,,po qysh nuk është e ran,,, kur po bartim MUNICION...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

ANEGDOTA - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ANEGDOTA   ANEGDOTA - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ANEGDOTA
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme :: Humor-
Kërce tek: