Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

  URIME FESTA E 22 NENTORIT!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

 URIME FESTA E 22 NENTORIT! Empty
MesazhTitulli: URIME FESTA E 22 NENTORIT!    URIME FESTA E 22 NENTORIT! EmptyTue Nov 22, 2011 9:56 pm
Urime gjith Shqiptarve kudo se ce jan 22 Nentori.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
URIME FESTA E 22 NENTORIT!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: