Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Urime.................

Shko poshtė 
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Urime................. Empty
MesazhTitulli: Urime.................   Urime................. EmptySun Jan 01, 2012 5:11 pm

Sot festojn ditlindjen 3 me te miret e forumit cheers (shaka)


Riku ,Bashkom dhe Fiona haha geek urime ditlindja shum sukses ne cdo sfer te jetes flower flower flower flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Urime................. Empty
MesazhTitulli: Re: Urime.................   Urime................. EmptySun Jan 01, 2012 7:12 pm

Urime ditelindjen , RIKI dhe Bashkom !

Per ty Fiona nje specijal Urim :)

Urime................. Images?q=tbn:ANd9GcS5OSD0bMNxIHaKUQTZDdJ_INIxpUjQ3wk34PsQ0MgxW2dgM_Ptmlqw4lrB7A
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Urime................. Empty
MesazhTitulli: Re: Urime.................   Urime................. EmptySun Jan 01, 2012 10:56 pm

Cool Eshte nder i madhe per mua ky urim Arber cheers Flm flm flm flm shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm pa fund te pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Urime................. Empty
MesazhTitulli: Re: Urime.................   Urime................. Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime.................
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: