Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Urime festa e Bajramit ....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Urime  festa e Bajramit .... Empty
MesazhTitulli: Urime festa e Bajramit ....   Urime  festa e Bajramit .... EmptySun Nov 06, 2011 4:56 pm

Gezuar Festen e Kurban Bajramit flower Pace dhe shum Dashuri .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Urime  festa e Bajramit .... Empty
MesazhTitulli: Re: Urime festa e Bajramit ....   Urime  festa e Bajramit .... EmptyMon Nov 07, 2011 1:42 pm

urime festa e bajramit te gjithe muslimaneve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Urime  festa e Bajramit .... Empty
MesazhTitulli: Re: Urime festa e Bajramit ....   Urime  festa e Bajramit .... EmptyWed Nov 09, 2011 5:50 pm

Urime festaa

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Urime  festa e Bajramit .... Empty
MesazhTitulli: Re: Urime festa e Bajramit ....   Urime  festa e Bajramit .... EmptySun Nov 20, 2011 11:02 pm

Urime festa e nentorit te madh dhe datelindjen e Adem Jasharit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Urime  festa e Bajramit .... Empty
MesazhTitulli: Re: Urime festa e Bajramit ....   Urime  festa e Bajramit .... Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime festa e Bajramit ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: