Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Festa e Pavarësisë, në Vlorë shumë aktivitete

Shko poshtë 
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Festa e Pavarësisë, në Vlorë shumë aktivitete Empty
MesazhTitulli: Festa e Pavarësisë, në Vlorë shumë aktivitete   Festa e Pavarësisë, në Vlorë shumë aktivitete EmptySat Nov 26, 2011 5:42 pm

Bashkia e Vlorës me rastin e festës së Pavarësisë do të organizojë një sërë aktivitetesh kulturore e artistike. Kreu i drejtorisë së programit dhe zhvillimit në bashkinë e Vlorës Ilir Metaj u shpreh se 99-vjetori i Pavarsisë pritet me promovime librash të autorëve vlonjat, koncerte me këngë të të gjitha rrymave muzikore, premiera në teatrin “Petro Marko” ,por edhe aktivitete sportive.


Metaj ka bërë të ditur se aktivitetet e shumta për festat e nëntorit priten te nisin qe prej datës 26 nëntor deri më 29, duke i dhëne qytetit nje atmosferë ndryshe, nderkohe ka kerkuar nga qeveria me shume fonde per kete feste.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Festa e Pavarësisë, në Vlorë shumë aktivitete Empty
MesazhTitulli: Re: Festa e Pavarësisë, në Vlorë shumë aktivitete   Festa e Pavarësisë, në Vlorë shumë aktivitete EmptySat Nov 26, 2011 9:43 pm

Ne vlore kane shkuar disa kusherinj une nuk munda te shkoj se jam i zene me pune tjera.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Festa e Pavarësisë, në Vlorë shumë aktivitete
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Histori-
Kërce tek: