Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptyWed May 25, 2011 11:09 pm

AHMET Qiriqi -----je ekselent dhe i sakt si ora dihet se je i rryer nder dekada, keni hjek nga kjo rac e poshter shizofrenesh e surullupesh e debila....!

Shum mir Detektiv per ket tem se na idim kto gjera veq se me jav perkujtu ktu disave, se po kujtojn se kan humb arkivat,se i vodhi Hashimi po kujtojn hahaa.....! Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptyThu May 26, 2011 10:06 am

shkoni ne arhive shiqoni se si e ka emrin origjinal gruaja e sali komunistit
sllobodanka e perkthyme ne liri
zoti zu marrofte perkrahni dhendoret serbe ,si rrahman morinen atehere baballaret e juaj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptyThu May 26, 2011 10:46 am

e ç'rendesi ka ????besoj se edhe ti per prejardhjen qe ke ,e ke nje emer mysliman ,por kjo nuk do te thyote qe ti te jesh turk anadolli Wink ,apo jo?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptyThu May 26, 2011 10:49 am

Analistët përkrahës së Berishës shkojnë aq larg në shpifjet dhe njollosjet e tyre sa Edi Ramën e identifikojnë si sllavo komunist dhe proverb, ashtu sikur e identifikojnë edhe PS-në në përgjithësi, si gjoja prosllave. Çuditërisht, prejardhja ideologjike e dikurshme e këtyre analistëve, ishte puro jugosllave, puro sllave dhe serbe, por tani kanë ndërruar avazin.

nuk ka shpifje per bemat e dvin rames apo per origjinen e tij,jane me fakte te gjitha dhe séshte se na i thone analistet perkrahes,por njeriu ka sy dhe di shkrim e kendim .Mos na bej te fillojme dhe te postojme be4mat e tij se jane te shumta dhe do te lodhesh duke i lexuar,i nderuari dedektiv.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptyThu May 26, 2011 11:35 am

te gjithe analistet qe perkrahin salen jane ish udbashet titiste komuniste qe denuan dhe diferencuan atdhetaret shqiptare ,Rugoviste tradhtare bashkpunetore te serbise.
asnje atdhetare ,patriot nuk perkrahe sale tradhtarin dhenderrin e serbise dhe bashe kriminelin.
sllavo komunistet e perkrahin dhenerrin e serbise.,dezertoret e luftes ata qe ishin me aminin e serbise.
me se shumti e perkrahin tashe djemt e komunisteve titiste kinse nen petkun e demokratit ne thojza ata qe u futen ne bir te minit gjat luftes se uck-se
njera prej tyre jeni edhe ju arberia qe i kendon kenge brahim tradhtarit e ishte nje komuniste i keq dhe ne parti e prunen Rrahman Morina me Milloshin..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptyFri May 27, 2011 1:12 am

sepse eshte Shqiptar i vertetë
nuk është pjellë e Greqisë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptyFri May 27, 2011 10:19 am

Basha duhet te fitoje sepse eshte pjelle e serbise bashkpunetore i serbise qe dha shenime kunder uck-se
falen detin greqise
bashkpunuan me millosheviqin
bashkpunuan me farkun udbashe te serbise
dhe ishin e jane me serbine
sepse disa qe perkrahin jane gjak perzier
dhe perkrahin keta komuniste bandite dhendore serbe e miqe serbe dhe greke
per ate kurre shqiptaret qe jane shenderrue ne kosovare e kenaqen nuk kane me pa dite as liri as demokraci ,po vrasje haram pisllik dhe hajna...sepse hajni e perkrahe hajni shpijuni shpijunin dhe tradhtari tradhtarin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptyFri May 27, 2011 12:52 pm

Po nuk kam pse te çuditem me me keto bindjet e tuaaja te mbrapshta ,komunisto-kriminale ,pasi edhe ju ,njesoj si9 komunisto-kriminelet ne Shqiperi,jeni ngjizur qe ne bark te nenes ,me nje sperme te kuqe,komunisto-kriminele.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptyFri May 27, 2011 4:27 pm

melezja serbe shkruan:
arberia;Po nuk kam pse te çuditem me me keto bindjet e tuaaja te mbrapshta ,komunisto-kriminale ,pasi edhe ju ,njesoj si9 komunisto-kriminelet ne Shqiperi,jeni ngjizur qe ne bark te nenes ,me nje sperme te kuqe,komunisto-kriminele
Me fal zonje qe skeni kurrfare tapazani njerezore ,qe qerravi per udbashe dhe njerez kriminel si sala basha miq te serbise.
me duket se ju jeni ngjizur ne barke te nenes,me nje sperme serbe te kuqe komuniste titiste ,kriminale .
Se krime me te medha se ka bere sala dhe basha as Enveri ska bere.
Po ju mendoni ashtu se jeni gjak perzier dhe mendoni serbishte greqishte se keni afer fazliqin bashen salen ,se kane gjak serbi ne lekuren e vete..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptyFri May 27, 2011 5:19 pm

ik ore i lene nga trute,jo po te gjithe shqiptaret qe e perkrahin qeverine me sali berishen ne krye ,sipas teje more truthare,qenkan serbe dhe greke,po a ka me antishqiptar se ti dhe ai qe perkrah ti?!?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptyFri May 27, 2011 5:51 pm

Berisha: Do t’i shesim të gjitha, nuk i mbajmë dot veprat e mëdha
Berisha nxjerr në shitje “shtetin”
Shteti pa prona
dhe shpija pa leke,
burre pa manadall
e grua pa breke.
Magazinat zbrazem
me te gjitha stoqet,
prona na ka mbetur
kashta edhe ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptyFri May 27, 2011 6:51 pm

hhaaaa arberia te gjithe shqiptaret se perkrahin sal tradhtarin komunistin psikopatin
po te gjithe tradhtaret dhe shanlepiresit e serbise greqise
patriot e atdhetare nuk perkrahin ata qe falin det e falin tiran fazliqit
ata qe ishin kunder uck-se perkrahin salen
ata qe bashkpunuan dhe bashkpunojne me serb e grek perkrahin salen
ata qe skan men perkrahin salen ata qe skan zemer shqiptari perkrahin kete vrases te popullit te vete.
ata qe jane hajna si ai ,kriminel si ai perkrahin
dhendorin serbe perkrah basha dhe qytetaret qe mirren me droge hajni qe sju intereson ligji shteti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptySat May 28, 2011 10:48 am

Berisha nxjerr në shitje “shtetin”
Shteti pa prona
dhe shpija pa leke,
burre pa manadall
e grua pa breke.
Magazinat zbrazem
me te gjitha stoqet,
prona na ka mbetur
kashta edhe koqet

Duke pritur fundin e botës…

Mos keni frig:se fundi i planetit ton do zgjas dhe nja 6 miliard vjetesh:
Po sa i perkete fundin e Shqipetaris,sala eshte ne rrugen e mbar;Sala eshte ai qe do shpejtsoj procesin per zhdukjen e Shqipetarve

Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptySat May 28, 2011 8:52 pm

Ajtyresa: PD-ja humbi, por Saliu vodhi
28.05.2011, ora 19:06
“Sali Berisha tregoi që është ai orkestruesi i kanibalizmit elektoral në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve”, tha anëtarja e Asamblesë së Partisë Socialiste, Megi Ajtyresa.

Në përgjigje të deklaratës së zëdhënëses së Partisë Demokratike, Ajtyresa tha se kryetari i Grupit Parlamentar Socialist, Gramoz Ruçi, foli me shifra jo me fjalë.

“Shifrat u treguan shqiptarëve se çfarë kanë bërë Saliu e Ristani për të përmbysur rezultatin në tavolinë, pasi numërimi nxori humbës Saliun në sytë e miliona shqiptarëve dhe të komunitetit ndërkombëtarë. Të harrojë Saliu se mund ta gëlltis Shqipëria e bota demokratike gjellën e pistë të tavolinës së Ristanit. Ka humbur zgjedhjet po edhe standardet. Këtë turp s’mund ta mbulojë as ta ndajë më askënd, është turpi i tij dhe i qeverisë së tij”, tha Ajtyresa. /albeu.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptySat May 28, 2011 9:12 pm

Aiiiiiiiiiiiiii he. Detektiv ti sillu ne allaman, me mire do ishte sikur te ishe angazhu ne PS, si" detektiv" qe mos te iu vjedh votat sala.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptySat May 28, 2011 9:35 pm

O Drinii,
e zunem kete hajn haptas bre zoti e marrofte
I neji votat tama sa ju nevojiten nme shpalle hajnin fitues dhe vrasesin e popullit
Ne vend qe te shkpjne ne burg keta mundohen te rrijne ne pushtet me hajni.
Allahu i farofte,se ky do me rraje me zhduk shqiptarine
O policia pe mbron hala ,se e ka hanger ma...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptySat May 28, 2011 10:03 pm

VENDIM PËR PËRCAKTIMIN E AUTORITETIT KONTRAKTUES, PËR DHËNIEN ME KONCESION TË HIDROCENTRALEVE “FLETI 1” DHE “FLETI 2”, DHE MIRATIMIN E BONUSIT NË PROCEDURËN PËRZGJEDHËSE KONKURRUESE QË I JEPET SHOQËRISË
Tërhequr më 27 Maj 2011

V E N D I M


PëR


PëRCAKTIMIN E AUTORITETIT KONTRAKTUES, PëR DHëNIEN ME KONCESION Të HIDROCENTRALEVE “FLETI 1” DHE “FLETI 2”, DHE MIRATIMIN E BONUSIT Në PROCEDURëN PëRZGJEDHëSE KONKURRUESE Që I JEPET SHOQëRISë


Në mbështetje të nenit 100 të Kushtetutës dhe të neneve 5, pika 3, e 23, pika 3, shkronja “b”, të ligjit nr.9663, datë 18.12.2006, “Për koncesionet”, të ndryshuar, me propozimin e ministrit të Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, Këshilli i Ministrave

V E N D O S I:

1. Autoriteti kontraktues për kryerjen e procedurave ligjore, për dhënien me koncesion, të formës “BOT” (Ndërtim, Operim dhe Transferim), të hidrocentraleve “Fleti 1” dhe “Fleti 2” , është Ministria e Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës.

2. Miratimin e bonusit prej 4 % të pikëve , për rezultatin teknik dhe financiar, në procedurën konkurruese përzgjedhëse (propozim i pakërkuar), që i jepet shoqërisë “ADNAIN”, sh.p.k.

3. Ministria e Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, në procedurën konkurruese për dhënien me koncesion të hidrocentraleve “Fleti 1” dhe “Fleti 2”, të kërkojë shprehje interesi dhe të pranojë oferta, për të gjithë pjesën e lirë të skemës, ku përfshihet ndërtimi i këtyre hidrocentraleve.

4. Ngarkohet Ministria e Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës për zbatimin e këtij vendimi.

Ky vendim hyn në fuqi pas botimit në “Fletoren zyrtare”.


K R Y E M I N I S T R I

SALI BERISHA

26/05/2010
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptySat May 28, 2011 10:06 pm

KUDO NE BOTE ZBATOHET LIGJI I DHENIES ME KONCENSION,EDHE NE SI TE GJITHE.NE MBARIM TE KONTRATES ,MBETET E JOTJA PRONA,PRA NUK I SHET SALA,POR I JEP PER PERDORIM ,DUKE MBROJTUR INTERESAT E VENDIT.KJO ESHTE NJE NGA RRUGET E ZHVILLIMIT ,MORE DEDEKTIV.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptySat May 28, 2011 10:07 pm

dhe prandaj duhet te fitoje aleanca per qytetarin se punon per shqiperine.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptySat May 28, 2011 11:23 pm

Aleanca per qytetarin punon per serbin e greqin dihet kjo pune qe moti.

Ruçi paraqet provat e "vjedhjeve"
28.05.2011, ora 14:30
Kreu i grupit parlamentar i Partisë Socialiste Gramoz Ruçi në një konferencë për shtyp ka paraqitur ato që që i quan prova të manipulimit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve me rezultatin e kryetarit të bashkisë së Tiranës.

Ruçi bëri një analizë të detajuar të rezultateve të KQZ pas ndërhyrjeve të saj në rinumërimin e kutive ne 9 njësi bashkiake.

“Disponojmë dokumentacionin për 117 QV-vë të marra në shqyrtim nga Komisioni. Në një vështrim empirik dhe në pak sekonda kuptohet lehtë se janë shtuar 357 vota më shumë në kutinë e kryetarit”, tha Ruci.

Ruçi mori si shembull edhe qendrën 1931 të njësisë numër 8 ku në librin e konstatimeve dallohen qartë siç tha ai ndërhyrjet pas përfundimit të procesit. Për kreun e Asamblesë Kombëtare jo vetëm kaligrafia e shkrimit është e ndryshme, por edhe qendrat janë shtuar më pas.

“Konstatimi është për qendrën e 1931, falsifikimi është për tre kuti dhe shkresa është bërë me shkrim tjetër”, tha Ruci.

“Uroj që këtë krim, këtë maskaradë elektorale të mos ta ndjekë edhe Kolegji Zgjedhor”, përfundoi Ruci. /albeu.com/


Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptySun May 29, 2011 6:31 pm

Po kush eshte Ruci ,more ,as nuk e ka tagren per te na dale e te na shpife gjithe keto perralla.......te gjithe proces-verbalet e fleteve te votimit jane firmosur nga te dy palet e komisionereve dhe tani filloi avazi si ne votimet e 2009-es,qe edhe ketu fajin e kane komisioneret socialiste,aman ore po keta jane bere lolo fare.....bobo sa turp.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptyMon May 30, 2011 9:40 pm

Po si perkrahni more salen qe kosoves i afrojke autonomi nen serbi
ishte kunder uck-se
fali detin fali tiranen coptoi shqiperne lulzon droga mafija e qka jo.
Vrau njerezit ne gerdec vrau me 21 janar vran kundershtare politik vrau remzi hogjen vret e vret ky kriminel se eshte dhenderr serb.
Tashe po vret voten e Muller: Vota gabim nuk mund të numërohet


30.05.2011, ora 20:09
Nuk kam dëgjuar asnjëherë që votat e hedhura në kutitë e gabuara të quhen të vlefshme, deklaroi ambasadorja gjermane në Shqipëri, Carola Muller, gjatë një vizite në qytetin e Kukësit.

“Duke qenë se është një proces i hapur, proces i papërfunduar, nuk mund të jap ende një mendim në lidhje me vendimet e mara, por theksoj edhe një herë se ky është një proces shqiptar”, deklaroi Muller.

Muller ka shtuar se jo që po ndodh në Shqipëri nuk ka ndodhur të paktën në 200 vende të botës për të cilat ajo ka informacion.

Ripërsëritja e zgjedhjeve për Tiranën nuk do të ishte e arsyeshme pasi nuk e nxjerrin vendin nga kriza e thellë politike, nënvizoi ambasadorja.

“Gjithçka duhet të zgjidhet nga organet ligjore të caktuara. Përsa më përket mua, mendoj se është Kodi Zgjedhor ai që duhet t’i japë përgjigje gjithë situatës. Unë mendoj se nuk do të ishte e arsyeshme që të përsëriteshin zgjedhjet, sepse kjo nuk mund ta nxjerrë vendin nga kriza e thellë politike”, theksoi Muller. /albeu.com/


lire ku numron votat e pa vlefshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptyMon May 30, 2011 11:09 pm

Po si perkrahni more salen qe kosoves i afrojke autonomi nen serbi
ishte kunder uck-se
fali detin fali tiranen coptoi shqiperne lulzon droga mafija e qka jo.
Vrau njerezit ne gerdec vrau me 21 janar vran kundershtare politik vrau remzi hogjen vret e vret ky kriminel se eshte dhenderr serb.

shume faj je duke bere o dedektiv.....,Sala kurre nuk ka qene kunder UCK-se dhe kurre nuk ka qene kunder Kosoves,kjo eshte demagogji e krimineleve komuniste qe ti i ke sh.per zemer.
Asnje kontrate nuk eshte firmosur per shitje deti,dhe keto jane demagogjira kunder kesaj qeverie.dhe sa per gercin ende nuk ka folur ajo drejtesia dhe ne 21 janar nuk ka vrare sala ore dedektiv ,por i coi Edi krimineli atje.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptyTue May 31, 2011 9:30 am

Arberie
je ba qesharake ,ku ti na tregon se a punon sala per serbi a jo ,a ka fal detin ajo
po kushe pengoi kete detin oj arberi a sishte ankesa e ps ne kushtetut.
a e ka perkrahe uck-ne a jo kete nuk ka nevoje te naj thuash ti me ato fare dezertoret e luftes ..
Pi qumshte dhe mos ha perime nga spanja se te ngjitet gripi
mos hani pseca as domate ....
haaaaaaa haaaaa na knaqe me palavra te shpijuneve si sala e basha ,,,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 EmptyTue May 31, 2011 9:42 am

mos u bej merak or ti shqiptar i kuq flake ,se ketu ne Tirane ne hame vetem prodhime te vendit por druj se edhe ti nuk rrezikon, se qe kur eshte bere rruga e KOMBIT,edhe ty te vijne prodhime SHQIPERIA.
Dhe sa per saliun ,qe je duke me shurdhu veshet o i indoktrinuari i serbit,n.q.s. nuk e di ta mesosh tani nga une seSHTEPIA E SALIUT NE VUÇODOL ,KA QENE BAZE ARMATIMESH PER UÇK-NE dhe ti hesh e hedh balte pa u lodh mbi ATDHETARIN E PATRIOTIN ,MALESORIN E BESES SHQIPTARE-SALI BERISHEN....TURP DHE VETEM TURP TE KESH...UUUUUU SA TURP......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA   PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PERSE DUHET TE FITOJE ALEANCA PER QYTETARIN"DHE LULZIM BASHA
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: