Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sat Jan 23, 2010 12:44 am

Per deti kur mbesish je si i hudhur dhe ku te qet fati se din sikurse profetin Jakupin !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 24, 2010 1:32 am

Sa per luften e uēk se a ka luftue e din ma se miri kolegu ne Malisheve kur deshti nje shoke me shkue ne kijeve me iu ndihmue uēkes sa ishte e rrethue nga forcat e serbise dhe i dolen perpara te uēkes dhe iu kercnuan me arme qe te kethehet ne te kunderten do e vrajn dhe i paten thene qe per me iu ndihmue jemi ne me deshte ne shkojna ne ndihme !!!!!!!!!
Ky shoku eshte Avni Arifi qe e kapi per dore dhe e terhoqi duke i thene o budalla nuk po dihet se per ēka jan ka luftoin ik se vallahi te vrajn dhe te shpallin spiun !
Qe qeshtu ka qen puna e uēkes dhe tani ēfare loje do e pergadisin zot bane mire !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 24, 2010 5:19 pm

Feride.
A ishte ai shoku yt, "SUPERMAN". Pasken gabuar UCK qe nuk e pasken leju ate njeri?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 24, 2010 6:30 pm

Driniii
Ju jepni sygjerimet e juaja se ēfare lufte paskan bere te uēkes ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 24, 2010 6:58 pm

Me i pas shkue mbrapa uēkes ka qen si mi shkue mizes mbrapa o Driniiiiiiiiii,e miza ku te qon ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 24, 2010 6:59 pm

A nuk e quan popullin si mizat;ne maqedoni prape nen sllave,ne luginen e presheves poashtu dhe kosoven ma zi se ne kohene Milloshit !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 24, 2010 11:22 pm

Feride.

Ben ti shaka. O qunak!
Njerz si ty UCK nuk ka pranu, arsyet dihen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 24, 2010 11:39 pm

feride mos akuzo faktorin uck por ndaj gjerat, te mir e te kqi kta qe jan ma te mir ska,mjafton qe e hoqen shkaun me qato pushk te kqija e me bomba qe nuk ju eksplodonin fare kur i hudhnin, edhe ata jam i bindur se nuk kan pas deshir ashtu.
Paramendoje ta hudhesh bomben armikut ne 20m distanc e te mos eksplodoj,kto gjera jan sublime dhe ata nuk kan pas deshir te luaj me shpirt te vetin,por manupulimet e gjerat qe po i cek jan tjeter send, nuk ju perkasin faktorituck por individeve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 24, 2010 11:52 pm

valla xhem mu qudite kur ndegjon opinione tilla !

Cdo here thonit se fal UQK:u liru vendi e tani thua se me ato pushk te kqija e me bomba se nuk ekspoldonin fare e kan mbrojt atedheun.O xhem po kjo po get simbase teje se paskan qen thjesh vetem ushtare e nuk pakan ber rezistenc se nuk kan pase me cfare cudi xhem cudi!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 24, 2010 11:59 pm

pom keq kupton dhe keq po e inerpreton se kjo asht sakrific e verte, dhe ato jan ngjarje te verteta nuk shpika asgje.dhe pos tjerash pot te kishin edhe aq arm te sofestikuara sdot kishin pas nevoj per ndihm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Jan 25, 2010 12:03 am

(sofestikuara) me bere te qesh xhem hahhahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Jan 25, 2010 12:05 am

ani de korigjom fiona kerjt ne rregull bahen gabime!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Jan 25, 2010 12:12 am

jojo nuk ke ber gabim por e ke shkru ne menyre te duhur prandaj me erdhi te qesh se fjal me vend ke then
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Jan 25, 2010 12:23 am

Pse divijon temen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Jan 25, 2010 12:25 am

nuk kam dale jasht temes nuk e shikon ne ket rubrik jam,
ndize driten se ndoshta je ne terr e nuk e ke pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Jan 25, 2010 12:31 am

Un edhe ne terr shoh, kur ju injoroni tejeret, ne veqanti kur shkruni tri shkronjat e arta gabimisht.(UQK)
Dhe mohoni luften!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Jan 25, 2010 12:38 am

Asnje here nuk ka injoru asken nuk eshte natyres time te bej nje gje till aqe me pak uqk .kurre nuk e kam mohu luften ,ase ushtrin por kur xhem tha se ka pase pushk jo te mira me erdhi cudi !!!po ti shikoj tjerte si injorojn haptase ushtrin e nuk reagon e un qe e them te kundert reagon ashper shum interesant ti thuash dikujt shendet i duket se i thua plaq.

E ti zotri mos u mburr se paske qen uqk.se nuk ke qen vetem ti po ka pase shum driniiiiii me mija. e qindra .e si un e shkruaj eshte problemi ime mos te kam kerku ty si keshilltare ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Jan 25, 2010 12:40 am

drini bash mir e ke verejt, dhe mir se pom ndihmon ti nga njiher se pom provokon kjo fiona po nejse, ska lidhje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Jan 25, 2010 12:43 am

po xhem shum mir e ke se ti je ,,xhem,, e un jam (fionaa)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Jan 25, 2010 12:46 am

shka ka lidhje fiona me ket; ne jem te njejt per drinin apo!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Jan 25, 2010 12:49 am

Esht fatkeqsi per ata qe nuk e njohin te kaluren. E eshte krim per ata qe e njohin dhe perpiqen ta shtrembrojne ate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Jan 25, 2010 12:52 am

edhe nese dua te shtremboj eshte problemi im sa her un dua te shkrauj UQK Pra eshte problemi im dhe shikó eshte hera dhe tjet e fundit se me thon se po shkruaj diq me ironi .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Jan 25, 2010 1:02 am

Ai i cili nuk e vlereson ndihmen, nuk di ta kthej ate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Jan 25, 2010 1:06 am

fiona simbas teje fol e thuj qte duash a, nejse néjse veq se paku mundohu te jesh parimore sa i perket temes, se ktu jem per me shtjellu disa bot kuptime te njeri tjetrit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Jan 25, 2010 1:07 am

po duke te etiketua si njeri injorant e si ta kthej simbase tej? i vetemi je ti se me thua cdo her se bej shkrim me injoranc.dhe nuk edi ku esht problemi te keto shkronj UQK UCK: valla po ja humb vleren un me ket.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: