Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 03, 2010 1:59 am

Ani vazhdoni ju prift e mbara po mos merni ne qafe djem te rinj duke i genjyer dhe pastaj lene mes rugez se eshte keq apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIPIIXHAXHIT
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 167
Age : 38
Vendi : te dardha
Registration date : 28/09/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 03, 2010 2:21 am

Ani vazhdoni ju prift e mbara po mos merni ne qafe djem te rinj duke i genjyer dhe pastaj lene mes rugez se eshte keq apo jo?
Zeriatdheut e kuptoi shqetsimin tuj, mendoi se tani e kuptuane te gjithė ket lloi "partiotizmi" sa te zbehet aq dhe te dyshimet,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 03, 2010 2:42 am

ne spo marrim kerkan ne qaf ata ata jan vet organizuar, me punen dhe vprat e tyre nese bejn.... dot rrespekohen apo komprimitohen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 03, 2010 2:54 am

Zeri un mendoj se kem nevoj per nji formacion te till nese mendon te kunderten,pra urdhero elaburoje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 03, 2010 3:43 am

Xhema une skam kunder asgje kure eshte ne pyetje te marim hakune mijra deshmoreve por don seriozitet e perkushtim kjo pune deri sa nuk jane keto gjera skemi pse flasem me shum vetem te luajm me vetveten nese na duhet nje formacion i till valle pse duhet me i ndru shkornjat e U,C,K le te mbeten ata pse i kane inate ato shkronja e dalin her aksh,uksh e ucmz ucc etj etj. a nuk te duken lojna keto ketu shifet serioziteti dhe perkushtimi nje gje qe nis nga inati nuk ka sukses xhema keshtu mendoj un.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 03, 2010 3:58 am

shum mir shokit per mua nuk qon pesh si dote quhet keshtu apo ashtu, mu me intereson vetum qellimi,per bashkim nuk po di veq pom duket se UCK-ja kan marr niri i kem lan ne loq, si populli edhe institucionet kush nuk lodhet per ta, mos i kan shti edhe kta vesht ne lesh sepse i rrasem ne burgje vet na, ndoshta mos po gaboj veq se.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 03, 2010 4:06 am

Pa mar parasyshe se kushe i ka lene ne balte ata shkronja le te mbeten prape epse me aksh do te thote te bindim popullin se jane me te mire jo XHema ai qei ka mbet besnik Uck eshte prape ne ate ruge skemi pse bej manovra te emrave gjoja te dukemi mete mire ajo per mua qe ne start duket sikur me luajt , andaj mendoj qe nese ka seriozitet dhe perkushtim nuk prishin pune ne popull shkronjat e uck mendoj me madheshtore dote jete besimi dhe vullneti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 03, 2010 4:21 am

Nejse zeri un jam kan pjes perberse e tyre veqese nuk po di ndosht t“i lam faktorit koh net deshmon pra,ndoshta edhe sdot ket nevoj. ka njerz qe i din gjerat ma saktesisht,klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhavo_
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 03, 2010 1:47 pm

Do te dėshtojė, fatkeqėsisht, sikurse qe dėshtoj AKSh pėr shkak te arrogancės, ndasive dhe klanizimit te theksuar te prijesve te tyre.

Njė ushtri kombėtare ėshtė ushtri e shqiptarėve dhe gjithėpėrfshirėse, e jo e grupeve e klaneve ideologjike!

Pikėrisht janė tė tillė njerez qe kanė rrezikuar dhe vazhdojnė te rrezikojnė imazhin mbarėkombėtare te UēK-sė. Siē duket interesi personale, nderdija dhe budallakina personale qėndrojnė mbi idealet kombėtare. Badihava me flet ti mua pėr kontribute, pėr punė, pėr atdh, pėr komb, kur veprat tua dhe sjelljet tua janė nė kundėrshtime me fjalėt!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 03, 2010 3:12 pm

xhavo mir e ke se ende nuk po mundim te formojm ji ushtri apertiake dhe po deshtojn, dhe dot te deshtojn, interesi personal para ati kombetar,me shpejt i tubon nji thes pleshta se tre, shqiptar.kan dal dhjet levizje ber bashkim e as te nji nuk bashk punojn me njera tjetren.dot dot shkoj gjat deri sa te vetdisohemi.....!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Jan 03, 2010 6:13 pm

"Edhe se realiteti djegė, sa mė parė tė konfrontohen me tė ėshtė mė mirė, fundi i fundit edhe populli i Indis kur filloj tė kuptoj se Lopa nuk ėshtė Zot por kafsh ka filluar tė zhvillohet ekonomikisht."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
afrim_m
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 27
Age : 42
Vendi : Shqiperi Etnike
Registration date : 24/11/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Tue Jan 05, 2010 12:20 pm

Keni hapur nje teme, ne te cilen flitet me shume se sa punohet. Keni hapur nje teme, ne te cilen flisni kunder shqiptaret se sa te flisni mire per to. Eshte themelluar nje ushtri, e cila punon per interesa te ndryshme dhe rezikon te ndali dhe te prishi ter procesin, ne te cilet kalojne shqiptaret!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Tue Jan 05, 2010 5:53 pm

uksh
egziston dhe prane saje jan bashkue te gjithe patriot e atdhetare.
Ju ka hy friga tradhtareve atyre qe 10 vite manipuluan ne emer do fare fronteve te internetit ,mendojne se populli ha kashte dhe se disa psikopat te mjere qe skan lidhje me koke perveq hajnise.
ky fare afrimi thote po naj prishin proceset me te cilat kalojne shqiptaret.
Jo more zoteri po ja prish hajnin mashtrimet qe keni bere .
po prsihe bashkim vllaznimin e ri me maqedonas qe bene Ali Ahmeti e ne kosove qe bejne keta te mjere servile qe shkaterruan qka ka shqiptare ne emer te uck.
Dhe jane pasunue per veti .
kjo tem eshte shum me vene se flasim jo kunder shqiptareve po kunder ,,shqiptareve " tradhtare ata sjan shqiptare po hajna mashtrue qe nje dite duhet te pergjigjen per hajnin qe i bene ketij populli dhe u pasunuan njerezit per veti dhe kan bere pasuri te hatashme dhe skan te ndalur.
Uksh i njef dhe duhet te merret me keta hajna dhe tja tregon vendin ku e kan.
Ju ka ardhe fundi manipulimeve dhe patriotave te internetit qe dijne te luajn mire vallen e tradhtise..
Ju lumte uksh,keni perkrahjen e shume atdhetareve patrioteve te vertet shqiptare.
Po ndoshta frigen ja ke shti servileve laramaneve tradhtare qe tere naten punojn me armikun a diten shiten ,,patriot".
Duhet me emra ti qitni haptas ata qe tradhtuan dhe qe punojne per interesa te armikut.
ju lumte pun e mbare..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Tue Jan 05, 2010 10:56 pm

Qe sa koh flitet pėr kėt Ushtri po raste konkrete ende nuk kemi deri kur duhet tė presim ?
Deri kur tė bėhen tė gjitha ashtė quajtura marveshje pėr shfarosjen e njė pjese tė Kombit ?

Deri kurė tė bėhet Kombi rush pėr gogla ?

Deri tė vidhet e gjith Pasurija mbi dhe nėn toksore ?

Deri kur ti shitet edhe pragu i shpis ?

Saj pėr ket shkrimit tė Afrimit e ka me tė drejt sepse shum flitet dhe pun hiq po nė anėn tjetėr , me fjal tė kota tė tjerėt po punojn me vepra dhe po i kriejn punėt e tyre ,
Nuk ishte dashur kaq shum tė pėrfolet por tė veprohet mė konkret.
Nuk ka as njė reagim me mediaj elektronike dhe tė shkruar nga kjo ?
Nuk i u drejtua as kujt pėr pėrgjegjsi as kujt ?
Atėher shtroeht pyetja kush qenka vall kjo dhe kush do pėrfitoj nga kjo ?
Prandoj thuhet njė thėnje mos bėn hop pa kcye .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Wed Jan 06, 2010 12:52 am

Duhet qe ketyre qe behen patriota tu thojna hadeni na prini ne front e nese nuk e bejne nje gje te tilee e meritojne plumin ne koke!
Vertete fjale si grat e keqinja e pune si Demusha kan mashqit tan shqiptar,marrja nuk ka kufi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Wed Jan 06, 2010 2:41 pm

kadal oj feride kadal se seshte leht te punojsh me kete popull.
me keta ,,patriota" te fronteve qe vjedhin e mashtrojne njerez e skane fare anetare .
Duhet pune ,eshte veshtire te jesh patriot i vertet ne kete mes te njerezve te prishte e politikaneve servil e kriminel.
levizje sa te duash ,po mi mush xhepat.
Eja edhe ne e formojme nje po qka bene vet.
ishalla uksh e ka perme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Wed Jan 06, 2010 3:59 pm

Po i bashkojna tri ushtrit(uēk,aksh e uksh) e po e krioina nje te vetmen" Ushtrin Popullore Shqiptare"
E kush i permend te parat plume ne koke se ata jane te paret qe ne emer te tyre shfrytezuan shqiptaret dhe na tradhetuan,e nese i nxejna kete duke na u perzire tua japim hakun si ēdo popull qe luftoin per liri e bashkim si ja beri se fundi populli gjerman qe i bashkoi dy gjermanit .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Wed Jan 06, 2010 4:12 pm

A mi jepni teshat ju burrat shqiptar e vete si Shote Galica po ja nisi luftes,e ju meshifnu neper kotecat e pulave,dhe po behem mashkull se per bese ska ma mashqi te vendosur shqiptar qe te luftoin per ta ndertue nje shtet te kombit shqiptar .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Fri Jan 22, 2010 5:31 am

KU MBET KJO USHTRRI MAS VITIT TRI QE THOISHIN KA ME MAR AKCIONE HAJDENI ahhahahahahhaha


BONI BONI HAJGARE ME NE SE ZOTI KA ME JU VRA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Fri Jan 22, 2010 10:54 am

Morrin akcione nese bashkpunoin me pushtetin okupues,per me ua qindisur popullit deshun,e duarthate!!!!!!!!!Siq i lane mu ne balte shqiptaret e maqedonise, shqiptaret e lugines se presheves dhe kosoven!Tani prape me te njejta diēka po zihet?

Po bojne hajgare dhe zoti kerkon spo e vret e me u kajt samen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sat Jan 23, 2010 12:30 am

mos nguti se kto pun dojn durim,kujt nuk i pritet net shkon vet ne ben diq ma shpejt e ma mir.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sat Jan 23, 2010 12:32 am

Edhe me nise vete timonin ta vjedhin tradhetaret dhe jesi si balta ne buthen e magarit!Nuk eshte hera e pare qe kam psue,hy!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sat Jan 23, 2010 12:35 am

e po valla pra ki kujdes shka po nis se ta marrin menjiher!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sat Jan 23, 2010 12:37 am

Ma kan marr jo nje here po hy ska numrime,dhe une kerkund as ne sharki as ne tok as ne deti .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sat Jan 23, 2010 12:39 am

per sharki e tok kum ni feride aper deti jo hala je e prapt beli!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: