Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
aksh
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 37
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Wed Mar 24, 2010 1:57 pm

Pershendetje ne fillim UKSH egziston ajo eshte ne shqiperin etnike ajo e ka shtabin ne Kosov nen shtabin ne ilirid preshev mal te zi dhe ne shqiperi .
UKSH ne sken do te delse shpejti jo si rrekllam sa per te ber per media dhe per te then se ja qe ne egzistojm duke stopuar vetura kjo nuk pin uj me UKSH do te del ne sken me aksjone konkrete ne ILIRID ne veri te mitrovices ne preshev aty ku tashme i kemi njesitet tona kemi shum te interesuar per anatarsim por ne nuk i manipulojm duke ju then se jeni dhe duke i mashtruar .

UKSH se shpejti do te jet me veprimet e saj ku gjthnje e ma shum jan duke u antarsuar shum djelmosha dhe vajza shqiptare luftetar te ish luftrave te fundit

me rrespekt

ARDIAN SHKUPJANI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
Shqipo_
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 194
Age : 105
Vendi : Prespe
Registration date : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Fri Apr 02, 2010 6:15 pm

USHTRIA KOMBĖTARE SHQIPTARE

KOMUNIKATĖ NR 3

USHTRIA KOMBĖTARE SHQIPTARE - UKSH - LĖSHON KETĖ KOMUNIKATĖ PĖR MEDIA DHE PĖR OPINIONIN E GJĖRĖ SHQIPTAR QĖ NDODHEN NĖ SHQIPĖRINĖ ETNIKE DHE NĖ DIASPORĖN SHQIPTARE .

TĖ NDERUAR MOTRA DHE VĖLLEZĖR, JU LUFTĖTAR TRIMA QĖ JENI BASHKUAR USHTRISĖ KOMBĖTARE SHQIPTARE, JU AKTIVIST QĖ ASNJĖ MOMENT NUK JENI NDALUR DUKE PUNUAR PĖR USHTRINĖ KOMBĖTARE SHQIPTARE DHE PĖR SHQIPĖRINĖ ETNIKE.

JU NJOFTOJMĖ SE UKSH-JA ĖSHTĖ DUKE I BĖRĖ PĖRGADITJET TĖ FUNDIT PLANIFIKUESE PĖR TĖ FILLUAR MĖ AKSIONET E PARA USHTARAKE PĖR SHQIPĖRINĖ ETNIKE, KU NĖ FILLIM DO TĖ PĖRQENDROHEMI NĖ MITROVICĖ DHE NE ILIRIDĖ.

JO RRALLĖ HERĖ NE KOHĖT E FUNDIT DISA PERSONA NĖ DISA RAJONE TE ILIRIDĖS DHE NĖ RAJONIN E MITROVICĖS KANĖ PARĖ DISA PERSONA TĖ VESHUR MĖ UNIFORMA USHTARAKE DHE ME EMBLEMA TĖ UKSH-SĖ, KONFIRMOJMĖ SE ATA TRIMA JANĖ PJESĖTARĖ TĖ USHTRISĖ KOMBĖTARE SHQIPTARE.


UKSH - ĖSHTĖ NĖ DIJENI PĖR NGJARJET TĖ FUNDIT TĖ CILAT PO NDODHIN NĖ MITROVICĖ DHE NĖ ILIRIDĖ KU FORCAT TĖ SHUMTA KANĖ RRETHUAR DHE JANĖ DUKE E TENSIONUAR POPULLATĖN SHQIPTARE NĖ TERRITORIN E ILIRIDĖS, POSAĒĖRISHT NĖ TETOVĖ DHE RRETHINĖN E SAJ.
PRANDAJ SHTABI I PĖRGJITHSHĖM I UKSH-SE KA MARRĖ VENDIM QE AKSIONET E PARA TI FILLOJ NE ILIRIDĖ .

UKSH JU BĖN THIRRJE QYTETARĖVE SHQIPTAR NĖ ILIRIDĖ QĖ T’JU SHMANGEN POSTBLOKĖVE POLICORE MAQEDONASE SEPSE ATO DO TĖ JENĖ CAKU I SULMĖVE TĖ UKSH-SĖ, SEPSE KA ARDHUR KOHA NJĖ HERĖ E PĖRGJITHMONĖ QĖ TĖ ĒLIROHEMI NGA OKUPATORĖT TASHMĖ TĖ NJOHUR SERBO,SLLAVO-MAQEDONASE GREKE, KU ASNJĖ MOMENT NUK JANĖ DUKE U NDALUR DUKE I LARGUAR DHE DUKE E VRARĖ POPULLATĖN E PAFAJSHME SHQIPTARE QĖ NDODHEN NĖ TOKAT E TYRE SHEKULLORE, PRANDAJ LUFTA ĖSHTĖ E PASHMANGSHME.

USHTRIA KOMBĖTARE SHQIPTARE KA ANĖTARĖSUAR NJĖ NUMĖR SHUMĖ TĖ MADH TRIMASH NĖ RADHĖT TONA, POASHTU Ē’ DO DITĖ E MĖ SHUMĖ ĖSHTĖ DUKE U SHTUAR NUMRI I ANĖTARĖVE NĖ RADHĖT E UKSH-SĖ.

POASHTU USHTRIA KOMBĖTARE SHQIPTARE JU BĖN THIRRJE ISH PJESĖTAREVE TĖ UĒK- KOSOVĖS ,UĒK-KOMBĖTARE DHE TĖ UĒPMB-SĖ TĖ CILIT ENDE NUK JANĖ BASHKUAR NĖ RADHĖT TONA QĖ TĖ NA BASHKOHEN PĖR NJĖ QĖLLIM FISNIK, ATĖ PĖR SHQIPĖRINĖ ETNIKE DHE PĖR TOKAT SHQIPTARE.

LAJMĖRIM:

TĖ GJITHĖ PERSONAT QĖ KANĖ DĖRGUAR APLIKACIONE PĖR TU RADHITUR NE RADHĖT E UKSH-SĖ SĖ SHPEJTI DO TI MARRIN KONFIRMIMET SEPSE KEMI NJĖ NUMĖR SHUMĖ TĖ MADH TĖ APLIKANTĖVE.PRILL 2010 TIRANĖ-PRISHTINĖ-SHKUP-PRESHEVĖ –ULQIN

NGA SHTABI QENDROR I USHTRISĖ KOMBĖTARE SHQIPTARE


SHEF I SHTABIT TĖ PĖRGJITHSHĖM TĖ UKSH-SĖ

KOMANDANT KOSOVA

E-Mail:
uksh-web@hotmail.com
Web: www.uksh.info
Tel: se shpejti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Fri Apr 02, 2010 6:26 pm

Pershendesim ,,UKSH"
Ju urojme suksese ,deke ju deshiruar fate te mbare!
Urojme qe mos te perseriten gabimet e ishe ,,UCK" dhe ,,AKSH" tradhtareve qe u pasuruan per veti ne emer te ,,AKSH" ,,UCK"
keta duhet ndeshkuar sepse muarren ne qafe djem e vajza te reja per qellimet e tyre karieriste...te pasurohen per veti!
Une ne diaspora do jemi ne sherbim te juajin..
Po me kushte qe mos te lejoni qe prane ,,UKSH" te rreshtohen hajnat ishe dezertoret e farkut qe bene marreveshje me serbine qe ti dorezojne armet!
Dhe tashe shiten ,,trima" pas lufte..
keta vodhen popullin u pasunuan per nje nate..

Deshirojme qe kjo lufte e shenjet do te jete me sukse.
Dihet se pas lufte ka negociata per paqe...
Duhet ne bisedime te inkuadrohen atdhetaret intelektual te dijshem dhe trima qe nuk leshojne peje me asw ni qmim per interesa kombetare..
Duke mos leshuar peje per qeshtjen madhore kombetare te huajt do te binden se qenka nje ushtri qe nuk perkulet...
Pra kujdes me ata qe udheheqin sektorin Politik..
Urime Urime Urime ,paqi fate fate....!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sat Apr 03, 2010 2:33 pm

se pari ***** tradhtareve .....
Politikaneve tradhtare se ata jane fajtore per gjithqka dhe perkrahsit e tyre....

(kujdes fjalorin nga stafi )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Apr 04, 2010 12:38 am

U lodhėm duke lexu Deklarata ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sun Apr 04, 2010 1:32 pm

ta shofim bashkom
Nuk besoje se kesihovi edhe keta jane ushtri e internetit..
Po presim a do ti bejne fjalet vepra...
Nje atdhetare thote mo ju beso fjaleve mo ju beso rrenave ..
mos ju beso patrioteve me bateri ...
Mos ju beso propaganda te hajnave rrencave dallavergjive qe punojne per interesa te veta dhe i mbushin gjepat e vete..
Po besoju punes veprave konkrete...
ta shofim a e kane perme a vetem fjala....
tregon puna...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Tue Apr 06, 2010 12:00 am

Ju uroje suksese dhe vendosmeri!
besoje se keni pervoje te gjate nga lufta e ishe ,,UCK" dhe keni marre mesim se si duhet zhvilluar gjerat ne lufte ,qe tju hikni grackave te tradhtareve dhe Politikes tradhtare ..
PO edhe mesim se si duhet zhvilluar ngjarjet gjate luftes dhe pas luftes..
RRole kryesore luajne njerezit e pushkes po edhe te diplomacise ,pa diplomaci nuk ka lufte..
Keto dy gjera duhet te funksionojne si trupi me koken..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Thu Apr 08, 2010 4:57 pm

Veq se shpata dhe grykéhola do i drejtoj qeshtjet tona.=UKSH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Wed Apr 14, 2010 9:35 pm

agaggagga sa trima nga interneti sa urimet sa trimerit hahahhah. zgjohun se iku ora gjumi??????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Wed Apr 14, 2010 10:33 pm

mos thuaj ashtu se ka trima edhe shum bile qe mendja sta merr se keshtu thojshin edhe para lufte por dulen njerz si prej dheu dhe prap po gjallrojm duke ju faliminderuar pra deshmorve,rrespekt te perjetshum.

mos thuaj kurr jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Wed Apr 14, 2010 11:19 pm

xhem para 11 viteve fatbardhsisht nuk kan qen internetat te pranishem ne kosove. keshtu qe ka pase tima liv hehhehhe.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Thu Apr 15, 2010 1:49 pm

ok mir e ke deri dikun por po i presum pra kta te internetit pasi po te duken, shka un nuk mendoj ashtu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Thu Apr 15, 2010 4:19 pm

Prit e prit po deri kur ?
Si duket jemi vetėm ka i bėjm qejf veti me disa
Deklarta po pun kontrte ende nuk po shifet ?
jemi msuar tė prsim me shekuj e tė kėndojm kėng nė qifteli deri sa tė tjerėt bėjn punt e veta e kur neve na del gjumi apo mbaron kanga po na bėhet shum e shum von .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Thu Apr 15, 2010 9:05 pm

von nuk esht, tash esht momenti i duher por lind pytja se sa dot i perkrahim ktu esht problemi, nese nuk mendojm te gjith se BASHKIMI esht nevoj per ekzisten e kem kot, mahalla mahalla, ket duhet ta dim vetum te gjith se bashku dhe te bashkuar arrim ne zil.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Sat Apr 17, 2010 4:44 pm

ditet po ecinnnnnn , shqiptarėt ende ne pritjeeeee______________________

Ah ky dever o i fesatit nmes vllaznis, grat e huja doin me nai ba tzot e shpis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Apr 19, 2010 11:04 pm

Prit e prit po deri kur ?
Si duket jemi vetėm ka i bėjm qejf veti me
disa
Deklarta po pun kontrte ende nuk po shifet ?
jemi msuar tė
prsim me shekuj e tė kėndojm kėng nė qifteli deri sa tė tjerėt bėjn punt
e veta e kur neve na del gjumi apo mbaron kanga po na bėhet shum e shum
von


HE-he cfare po pritni autobusin me siguri. apo ken po e pritni?
nuk ka me Adema.!!!!!!!!!

A mos po pritni 1 Prillin.do vi aj per ate t'jeni te siguret se do vi mbase 12 mujve te ardhshem...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Apr 19, 2010 11:09 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Mon Apr 19, 2010 11:12 pm

3 po i njoh qitu po keta t'jert jo!

edin dikush kushe jan kete tjere.Kola petrite ti ka mundesi ti njoheshe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Tue Apr 20, 2010 12:09 am

qka ka lidhje qe Rugova ka dale ne fotografi me Adem jasharin!
shume njerez dalin ne foto apo shoke ,po i ndane ideali ..
do e dojne karrigen do Atdheun..
Ky Rugova eshte fajtore per vrasjen e Adem jasharit me familje
Sepse ja qoi policine serbe..
Shume vete po identifikohen me Adem jasharin edhe udbashet edhe shpijunet edhe politikanet qe deri dje e nshajten e qka si thane...
ne foto shumica jane udbshet serbe...
kjo tem uksh ska lidhje me kete foto te udbasheve..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Tue Apr 20, 2010 12:22 am

uksh
a ne pushime verore shkut aaaaa
a i dini premtimet qe naj dhate ne forum..
keni me ba sulme kudo ...
keni m,e zan adil hajnin mbrenda 2 muajshe e qka jo...
ishalla rreziti mire po spo ka diell e merdhihi


patriotet kane vdek ...ska ma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Tue Apr 20, 2010 1:08 am

Po ti ku je se thoje veq fillonja un i pari edhe aj shoku juaj xhiti apo mbase ka shi keto dite se preton te dilni te lageni..


E sa per foton nuk te pyta ty ku duhet ta vendose.por nese i njeh dikush keta tjere se jan te kjo foto.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Tue Apr 20, 2010 2:15 am

Realiteti nuk ka lidheje me keto foto disa ne foto jan ne rregull patriota, dhe gjysa udbash me fakte 1- rugova 2- mehmet kraja, denoncus i ADEM Demaqit legjendes gjall shka po don fakte ma te forta shko vete DEMAQIN te tregon pom doket edhe Avni Spahiu qenka, pra dihet shka i banen vllezrit tan ne amerik ja quan gazeten te cillen esht prononcuar vet pra 20 viteve me goj te vet, pra tre qe po i njoh un dubash prej mate mdhejve ,e ADEM JASHARIN ktu ne ket foto e ka nxan taksirrota-Ttaksirati i qoft leht dheu per jet e mot A -JASHARIT e ka pas me sinqeritet qeshtjen kombetare dhe e tregoj veten ndersa kta te tjeret po ta kishin me vertet pe atdhe dot i shkojshin bile te varri por kurr nuk i shkuan kurr sepse ADEM JASHARI nuk ju shkoj mas pordhve te tyre .
Plus - NA E SHAJTEN NA E VRAN DHE E QUJTEN DOR E ZGJATUR E SERRBIS). kot e keni me kto foto, se veprat jan fakte, a faktet jan shum kontraverse mos te mundohen me pshtjell se esht e kot se historia nuk shkruhet me foto por vetum me gjak, e ket e din edhe kalamajt, kto dokrra te komunisteve e udbashve ma nuk pin uj ,kto tradhti nuk i gelltit askush,sepse jem deshmitar te gjal; BUGJOVI kot shkruan libra per per shallen, sepse te dyt jan zorra e trash e bithes se serrbis ket mos ta horrojn se dim te gjith. dhe kot e kan te gjith qe mundohen ti mbrojn , sepse NAID HASANI veq ja nisi ksaj pune rrespekt dhe dot ju vjen reni edhe ktyre ne foto qe i permenda e shum tjerv qe besa, mos te keni gajle se drejtohen edhe kto pun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Tue Apr 20, 2010 10:39 am

Avni Spahija ,Muharrem gazetari qe ishte me salen me 1997 kure shkaterroje shqiperin keta u gezojshin Rugov Tradhtari komunisti,Adnan merovci bashkpunetore i serbise
Milazim Krasniqi bashkpunetore i serbise Zogaj bashkpunetore i serbise etj
Adem jashari si shume ne kosove atehere ishin te gjithe ne ldk,se e konsiderun si levizje
po pas nje viti patriotet atdhetaret u larguan si Fehmi Lladrovci e shume te tjere edhe Adem jashari
Rastesishte kane dale ne fotografi
nuk dote thote se ke dale ne foto me Azem Vllasin qenke shok me te
po ndodhin keto gjera..
po kjo fionaaa ishte me krejte partit
Kushe te vjen ne pushtet me ty jam
per ate edhe i qet keto foto
sepse done te krahason Adem jasharin me Tradhtarin I.Rugova
Ademi ka dal edhe me Thaqin e tj
po keta tradhtuan ate idealin e tije dhe amanetin e tije
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Tue Apr 20, 2010 10:42 am

a pe hetoni se foto e Rugoves eshte e montume ,shiqoni miree e vereni
kete e kane montue pas luftes se uck se kinse Rugova ishte me Adem jasharin
pse nuk e qiten kete foto gjate luftes sa ke tuj luftue adem jashari ,e ky ja qoi policine serbe
Rugova dhe klika e tije duhet te ju ngriten padi per marrje pjese ne vrasjen e familjes jasharaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   Thu Apr 22, 2010 12:41 am

a pe hetoni se foto e Rugoves eshte e montume ,shiqoni miree e vereni
kete
e kane montue pas luftes se uck se kinse Rugova ishte me Adem jasharin
pse
nuk e qiten kete foto gjate luftes sa ke tuj luftue adem jashari ,e ky
ja qoi policine serbe
Rugova dhe klika e tije duhet te ju ngriten
padi per marrje pjese ne vrasjen e familjes jasharajMontazhe nuk mund te thuashe se eshte.kjo shikohet kjart foto orgjinale.ama bashe me intereson kushe jan keta aje mbase Ademi tullac se duket cili eshte!milaim Krasniqi a eshte ky me mjekerr,duart lidhure se mban,keta duhet t'jen elita te larta politike mbase/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
UKSH-Ushtrija Kombatre Shqiptare.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 7 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: