Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
agim__barja
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 56
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Mon Jun 01, 2009 8:50 pm

une nje gje te tille se besoi se do te kete luft ne trojet shqiptare per ti bashkuare trojet tona shqiptare se tani eshte koha qe edhe vete bashkesia nderkombetare ta pranon fajsin e vete qe na e ka bere ne interes te tjereve e ne dem te shqiptareve dhe bashkim kombetare ka per tu bere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Mon Jun 01, 2009 8:59 pm

Po ti nuk ke lidhje me koke fare vetem po ja futshe pa dijte te analizojsh gjerat.
JO bashkesia kombetare po as vet shqiptaret nuk pranojne tradhtine.Po na tradhtuan apet .bashkesia kombetare nuk i intereson shqiptaret fare sepse vet shqiptareve nuk eshte tuj i inetersue vetvetja.
Ku vet shqiptaret pranuan heqjen e kombit flamurit identitetit kulturor dhe ate ja dhane serbeve.
Dhe ka eshte statusi me i keq qe pranuan ndonjehere shqiptaret.
Derisa te kete ndarje heqje te identitetit tone.une besoi se gjithmone dote jet rrezik per nje lufte deri te zgjidhet drejt qeshtja shqiptare.jo pse politikanet servile kerkojne nje gje te tille.PO patriotet e vertet dote kerkojn nje gje te tille dhe kurre nuk dote pajtohen me kete statuse qe nuk na u imponua nga te huajt po nga udbashet servilet tone shqiptare.te e fundit te huajve nuk ju ha plla se a dote ket lufte apo jo.
Ata marrin rrogat etyre dhe lusin zotin qe te shkon lluge ketu te ne. fla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agim__barja
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 56
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Mon Jun 01, 2009 9:48 pm

ME CILIN STATUS NUK DO TE PAJTOHENI E SI MENDONI JU TA NDRRONI STATUSI KUR NUK JE DUKE JETUARE NE TROJET SHQIPTARE ATEHER ME ENDERRA JE KA FLET A
PO SHUME MIRE EDHE STATUSE EDHE LUXE NUK SHKOJN DYJAT BASHKE O PATRIOT
NGA TI SJAM DUKE KUPTUARE ASE CKA JE KA DO ASE CKA PO SHKRUN SE AQE PATRIOT QE QENKE TI SPASKA VLER KJO ASGJE PER TY O SHQIPERIA ETNIKE PO LULZON FALE GJAKUT TE DESHMOREVE TE ATDHETAREVE TANE QE ME SHEKUJE LUFTUAN DHE PUNUAN NEPER KATER ANET E BOTES PER ME NA NJOFT DIKUSH SE KA SHQIPTARI I FALENDEROHEMI TE GJITHE ATYRE VEPRIMTAREVE TANE QE JANE NE DIASPORE QE KURR SU NDALEN DHE NUK KURSYEN ASGJE VETEM QE TE NA VIJE NJE DITE ME DIELL DHE KJO DO ERDHE DHE SHUME SHPEJT DO E PRESIM EDHE VEREN ATE DIELLIN QE ME SHEKUJ E KEMI PRITE NA PUNOJMI SNDALEMI KURR CDO GJE PER SHQIPERIN ETNIKE JEMI TE PA THYESHEM DERI NE PIKEN E FUNDIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agim__barja
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 56
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Mon Jun 01, 2009 9:56 pm

SERBIA KURRE ME NE TOKEN SHQIPTARE VETEM PASHALLUKU I BEOGRADIT DO TI MBETET se ne shqiptaret e thyem ate propaganden shekullore te armiqeve tane te perbetuar
tani e gjithe bota demokratike po e shehe se kush jane shqiptaret dhe per ate tani na pranojn ne mesin e tyre se e kane kuptuare realitetin dhe e kane pare se kush jane shqiptaret sa njerez human jane sa demokrat jemi nje kombe per lakmi ne kete bote se shqiptari nuk urren raca,fe,gjuhe ,kombe te tjera ,shqiptari eshte me te vertet mik i vertet e besnike ,kemi shume me qka te mburremi si kombe shqiptare e patem nje bij shqiptare qe e mbare bota e civilizuar e thirri nene NENEN TEREZE po po kjo eshte gjake shqiptari qe e gjithe bota e mbare njerezimi qajti per te kjo eshte kush eshte shqiptari dhe gjaku i shqiptarit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Mon Jun 01, 2009 10:10 pm

Qka po lulzon o Agim serbi.
Kosova multietnike a.
Flamuri multietnik a kosovarizmi,
bashkim vllaznimi!
Po ju qena luftuat per kete status dhe mburri!
tradhti kombetare quhet kjo o qen shkau.Te luftojshe dhe te pranoshe kosoven multietnike eshte tradhti.deshmoret nuk dhane jeten per ty qe te lavderohesh e te perfitojsh ne emer te tyre.
Ata nuk luftuan per planin antishqiptare si ju qenet serbe tradhtare qe sote manipuloni me emrin e tyre.Edhe ne kemi vllazni niper qe kan luftue more qen.PO mos naj neperkemb ty e ata zagaret etu qe kane luftue te pasunohen se me te pas afer te qaje si qen!
Mos naj perbuzni vellezerit tone qe u manipuluan nga ju fotelagjit e ata dhene jeten per bashkim per kosoven shtet.E JU naj hiqet ne emer te luftes qe keni nej neper kurvellike e anash.
Mos perfol se dotju vret zoti amaneti gjaku i tyre .
Ti de doket liri se edhe ner shka keni thene se keni liri.kure ai qeni tradhtari si ju Rugova e rujshin policia serbe dhe thojke se jam Kryetare kemi shtet.Te njejten gjuhe po e flisni ju qent e serbise qe mashtruat rinin dhe fut ne lufte per bashkim vllaznim.
Bile naj hiqet edhe flamurin dhe naj coptuat tokat shqiptare.dhe pallesh si magari ketu duke i lavderuar Saliqenat e fatmirat e tradhtaret qe tradhtuan shoket.E nenat femijet e tyre qajne e juve nuk ju ha pallla fare.keni mbush gjepat dhe shkoni neper manifestime sa me ba emer ne emer te deshmoreve ju i perbuzni.Mos fole qen se shume na kan vra per kurgja hiq.kete status e kishim marre edhe pa lufte.
PO allahu dotju denon dotju zhduk nga dheu gjaku i vllaznive gjaku i deshmoreve qe tradhtuat.
Dhe sju vjen turp te lavderohi se kinse pami liri.Ata po te jen gjalle dotju varrin ne mijdis prishtines.
Juve qen shkau qe sote jeni pasunue dhe gervalli si dikur Rugova ,,kemi liri"
JO Liri ke ti qe je mesue me vellezerit e juaj shkije.Se per ne jo.
Liri per ne ka atehere kure ju dote denohi per marrje ne qaf te rinjeve per ineters a te juaja .PO dote shofesh se qka ka me ju ndodh.
Qytetaret dotju ngritin padi per tardhti dhe mashtrim te qytetareve dhe te rinjeve dhe dote denohi ssi qent per tradhti ndaj tyre.
kosova nuk eshte e lire po e okupuar koloni e huaj e ju jeni zagaret e tyre,dhe ju sjellin si qen ka te dojne te haujt.E ju uluritni lehni pas tyre.
I poshter pa ftyre.
Ka diell per ty qe je tuj jetue me vellezerit etu shkije se per ne jo.
Ti po punon per shkije e jo per shqiptari,tradhater ! fla
Te lumte xhiti,qerrja masken ketyre qenve thue ti se ne nuk ju njofim se kushe ishi si luftuat.
kemi pas ne plot ne uck si familje.Ju njofin!
JU kure vellezerit tone kan luftue ju fatmir Lima thaqi etj keni hy neper biruca.E kur u kry lufta dualt te gjithe komandanta e u pasunut ne emer te luftes.
Sote gervalli ketu kam bere kete ate.luani me gjakun manipuloni me deshmoeret te poshter.
Ata kane pas nje betim nje amanet qlirimin definitiv nga shkau dhe bashkimin.Po ju tardhtuat naj afruat bashkim vllaznimin flamurin serbe multietnik o qen! fla
Ju i thuani kesaj liri te mashtroni popullin po jo nuk e hajm ate qorbe ate ahne ju m..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agim__barja
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 56
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Mon Jun 01, 2009 11:52 pm

o po idioti te kokshe o detektiv po hajt se ti je servil njeri i shitur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Jun 02, 2009 11:09 am

More tradhtare qe n serbi,hala ste vjen turp te lajmerohesh ketu!
tregove fytyren e shkaut te tradhtarit.
QE ne fillim te kam hetue se nuk ke te bajshe gje me ,,patriotizem"po je naj qen i Rugoves Thaqit apo Sali Sllobodankes.
Dhe ja mos e vet se te tregon vet.
PO te ze ne kosove kam me ti que ne hava pelenat more shka pis.
Mos me perbuze vellezerit nipat qe dhane jeten duke luftue balle per balle me shkije dhe me shkijet shqiptare.
Se ta qaj gojen me ba me te zan ndonje here.Kam me te gjet gajle mos ki dhe dote bisedojme ne se bashku .
Dhe nuk ka me te ra nermen ma kurre mi permen deshmoret mi perbize siq ju i perbuzni se ata paskan luftue,,per kete liri" tanen e te thaqit.Per kosoven multietnike e pa komb e pa flamur.
Pa identitet kombetare e qe ju te vini ne pushtet pa shtet.
QE ju te palli ne emer te tyre .
Qe sote shumica e femijeve te tyre nuk kane buk me ngrene e si ha palla askujt.
Nuk kane shtepi ku te strehojn koken e leje me te shkollohen.Ju te poshter me Thaqa fatmira e Ramusha as Adem Jasharin nuk e nderoni po e permendeni sa per vota,te beni emer.
JU keni miq Trajkoviqin Solanen e Saloviqat brahimoviqat Thaqoviqat e Aleahmetoviqat qe shkaterruan nje komb.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ramizi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Ramizi

Male
Numri i postimeve : 158
Age : 39
Vendi : Tirona
Registration date : 23/02/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Jun 02, 2009 1:58 pm

lufta te marrt ty edhe far e'fisin tend o defektiv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Jun 02, 2009 2:01 pm

O more shka i serbise ,a na u ktheve a.Po skishe kurrfar karakteri.Sakaqagji primitiv servile sahanlepires jeni ju.Ju nuk keni vendin ne tokat shqiptare po ne beograd rusi.
Ku ju mallkon dreqi.Qka merre vesh ti ne politik,vetem po hakshe m....ate goje plot e kishe.
Po shiqo punet e tua e shkruaj naj sen.E mos felliq gojen.. fla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agim__barja
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 56
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Jun 02, 2009 6:50 pm

JO MORE DETEKTIVE TI ME STRATEGJINE E SERBOFILAVE NUK MUNDENI KOMBIN TONE TA FUSNI NE LUFTE JO JO LUFTA KA PERFUNDUE TANI ESHTE KOHA SHEKULLI I SHQIPTAREVE NE PO ECIM PARA DHE ZDO TE NDALEMI KURRE
RAMIOZ O VELLA EDHE SHKIJET JANE FUTUR NE KETE FORUM MOS U MERAKOS SE NE JEMI KETU PER TE JA QENDISUR LULUEN E BALLIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mergimtari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Mergimtari

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 106
Vendi : Jashtė forumit
Registration date : 31/05/2008

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Jun 02, 2009 7:49 pm

Nese na degjojne nderkombetaret (pak e besueshme) lufte nga ana e shqiptareve s'do te kete , vetem nese niset nga serbet , makobullgaret apo greket.

Nese nuk ka degjojne e na injorojne qysh na kane injoruar e neperkembur gjithnje e vazhdojne edhe sot sigurisht qe lufta do te jete mjet zgjidhjeje apo mjet qe do te ndryshoj qendrimin e tyre.

Serbet kurre nuk zhvilluan lufte ne token e "tyre" , asnjehere nuk u denuan per krimet e bera , biles perkedhelen e mirren me te mire nga nderkombetaret. Ndersa ne , shqiptaret , viktimat e verteta te shovinisteve serbo-greke , vazhdojme te neperkembemi , te injorohemi te mos degjohemi , te degjohemi vetem kur behemi servilet e tyre (te nderkombetareve) , ...
Jo more shoke , shteti qe ndertohet nga jashte dihet qe eshte jo-funksional , jo largpames , jeteshkurter ... perderisa perkrahim apo nuk kundershtojme kete politike gjithnje do jemi humbes. Shteti eshte/do jete funksional vetem atehere kur ka nje kushtetut qe buron nga populli , nje qeveri qe buron nga populli dhe nje qeveri qe buron nga populli . Keto Kosova po as Shqiperia nuk i kane , numri i votuesve ēdo here e me shume po zvogelohet , politikat vazhdojne te jene te njejta. Me nje fjale jemi te pa shtet dhe te copetuar ne shume pjese , shtet ne leter kemi po ne praktik JO!

Une si shqiptar i Prishtines nuk kam te drejte te marre nenshtetesine shqiptare. Kete ma ndalon Sali Berisha dhe politika antishqiptare ne "shtetin" shqiptar. Pas kerkeses time per nenshtetesi shqiptare me kane quajtur kosovar dhe me kane thene qe s'mund te marresh nenshtetesine shqiptare nese nuk je banor i Shqiperise Londineze , ndersa kinezet kane dokumente e nenshtetesi shqiptare. Biles disa "terroriste" te Guantamalos i ka pranuar S.Berisha , Shqiperia Londineze eshte vendi i vetem ne bote qe ka pranuar ish te burgosur te Guantamalos , keta njerez kane fitua nenshtetesi shqiptare !!!! Ndersa une dhe shume shqiptare te tjere nuk kemi te drejte te kemi nenshtetesin shqiptare pasi na quajne kosovar , maqedonas , serb , malazez , grek , ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Jun 02, 2009 8:21 pm

AgimBajra!
Strategji serbi te shkijeve ke vet ,po kontrollo veten se qka shkruan dhe qka perkrahe.
Se je serbofil mundohesh ti akuzojsh ata qe kritikojne serbofilet.Ti del ne mbrojtje te serbofileve e jo detektivi.
PO ju jeni mbledhe ketu do me luajt rrolin,,e patriotizmit" a ne fakt te udbasheve.
Ai qe perkrah udbashet ai vet eshte serbofil .Njeri prej tyre je edhe ti. fla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agim__barja
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 56
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Wed Jun 03, 2009 9:28 pm

jo se nuk e kemi ndermend te luftojmi vella me vella
se rruga drejte bashkimit kombetare eshte duke vazhduare dhe ne kete po punohet me njerezit e dijes tone kombetare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Thu Jun 04, 2009 1:50 am

o ju forumista mos ti shendrrojm polemikat e mirfillta ketu ne forum ne banalitet po te polimizoj si na ka hije. sa i perket pytjes ado te ket luft, un mendoj se ne qofse nuk na lejohet bshkimi kombtar me mjete demokratike-diplomatike ateher deshtum e sdeshtum lufta asht ne ta 100 % do tna imponohet, por ne sduhet te presim tena imponohet por duhet te jem te pregaditur se nese nuk e bejm ket pun te shejt BASHKIMIN KOMBTAR- pra ta dim vllezer se jem kthy ne pprincipata-opo pashalleqe.pra nese na sulmon serrbi ne si kosov sun i perballojm se jem pak, keshtu qe serrbi gjithmon dote kujdeset qe kur te don me nderrmarr diq ndaj kosovarve siq po na qujn tan do ta instalon nji politik servile si gjimon gjer me tani siq e pam dhe e perjetum vet ,pra kriske lufta ne kosov e shqiperija shkatrrohej mu ne ato momente, ne qastet ma vendimtare. un mendoj se nese nuk bashkohem te jem te vetdishem se kurren e kurres sun dotju perballojm katrahurave dhe gllaberimeve qe dotna kanosen ne te ardhmen.pos tjerash dhe u pa mir se dhe luftat i nisum siq e ceka ma lart mahalla kosoves tani,medvegja bujanovci-tani ilirida apo mahalla e vardarit dhe shifne tani ne ilirid vllaznim bashkim ne kosov naj kan ba si jugosllavija ktyneher kush e man men pra nji mini jugosllavi asht kosova tash, un nok mendoj se kto gjera nuk shkojn ne interes ton ne qofse nuk ndryshon najsen ne favor te tonin. per tu cek asht shum interesante tash shifne as shkupi ash mal i zi nuk na akseptojn nkurrfar aspekti pra shifni shka na bajn dhe kan me na ba dhe ma zi,pra mos te rrehem se muj me ba te ndar diqka se veq bashkimi ban fuqi ,pse u bashku evropa.e shqiptart zban me ubashku se din krejt ballkanit jav shkerdhejm ***** se stipe mesiqi na ka qujt japante evropes.vetum bashkimi na shpeton mos te rrehe kush ndryshe.nese se bajm-do te na marri lumi dhe dote na qaj guri dhe druri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Thu Jun 04, 2009 1:58 am

PS: DHE NESE DIKUSH MUND TE ME BIND SE NUK DOT KET LUFT SIQ E CEKA MA LART NET TUM SHKRUNAN JU LUTEM POR TE ME BIND.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Thu Jun 04, 2009 2:17 am

sdo te kete me lufte asnjehere ne Trojet Shqipetare
ajo qe ishte amaneti i deshmoreve u verejt
dmth Bashkimikombetar vetem po realizohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agim__barja
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 56
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Thu Jun 04, 2009 3:03 am

z:xhema deshten apo nuk deshten politikanet tane nuk kane qare per pa e kerkue ribashkimin e trojeve tona shqipater ne nje shtet ne shqiperin natyrale perse z:xhema deri me tani ne ishim jetim ,te pa zeshem nuk kishim perkrahje nga askushe e gjithmone u deshte vetem me pushke e me gjake shqiptari te lufton per padrejtesin qe na e ka bere kjo europa plake e sot fale zotit shqiptaret kane miqe kemi ku te ngrisim zerin kemi me shume fuqi ,mundemi te rrehim tavolin me dore por ne disa gjera nuk i shohim e vetem flasim se me nuk ka mundesi te behet luft se ndihme nga shqiperia smundemi te kemi ne aspektin ushtarak ne ndihme munde te kemi vetem nese dikush na sulmon se shqiperia eshte ne superfuqin botrore e aty dikush tjeter komandon edhe nuk del jashte komandes se NATOs edhe nuk do ishte ne favor te shqiptareve tani cka ne duhet te punojmi me tiranen duhet cdo dite takime konsultime se qyshe me tutje dhe sot shqiperia eshte ne nje pozit shume me te mire se deri me tani shqiperia do e kerkon te drejten tone per bashkim mos sot neser po dhe kjo me pune me zhvillimin ekonomik e ne infrastrukture ndalgadal edhe nje dite do e thote ti hapim letrat e londres,berlinit ,parizit ,e ne duhet te punojmi se me trazira ne ballkan askujt me si konvenon
se deshten apo nuk deshten europa ka me pranue padrejtesin qe na e ka bere per nje shekulle dhe kjo do te ndodhe por mbrenda nate smunde te ndodhe kjo por do te ndodhe nje dite dhe do e kemi shqiperin natyrale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Thu Jun 04, 2009 10:04 am

o xhemo qfare pergjegjje ke marre prej udbasheve.Edhe Rugova thojke keshtu si ky.
PO ky eshte argat i saloviqve rugoviqve thaqoiqeve.
Ky ska kontrolle per vetei nuk eshte te dijte ke e perkrahe.Here me ate e here me ate.
Kurre nuk jemi te sigurt.Njehere serbia ska nevoje me ba lufte,se ja ka arrit me politik,te ka marre qka ka dashte.
Te humburit jemi ne e keta udbashet e kan per detyre te mashtrojne se i kemi,,punet mire".
Shiqo korrupsioni me i madhi te shqiptaret.me hajna kurre nuk ke me pas shtet po pershesh.
keta qe thojne nuk ka lufte nuk kane koke as logjik.
Propaganda Rugoviqjane. fla
Qfare bashkimi me keta udbashe kurre.Sjan tuj bashku dy vet e nje popull.
Me ne kane me luajt evropa serbija maqedonija greqija si maca me miun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Thu Jun 04, 2009 10:11 am

o xhemo qfare pergjegjje ke marre prej udbasheve.Edhe Rugova thojke keshtu si ky.
PO ky eshte argat i saloviqve rugoviqve thaqoiqeve.
Ky ska kontrolle per vetei nuk eshte te dijte ke e perkrahe.Here me ate e here me ate.
Kurre nuk jemi te sigurt.Njehere serbia ska nevoje me ba lufte,se ja ka arrit me politik,te ka marre qka ka dashte.
Te humburit jemi ne e keta udbashet e kan per detyre te mashtrojne se i kemi,,punet mire".
Shiqo korrupsioni me i madhi te shqiptaret.me hajna kurre nuk ke me pas shtet po pershesh.
keta qe thojne nuk ka lufte nuk kane koke as logjik.
Propaganda Rugoviqjane. fla
Qfare bashkimi me keta udbashe kurre.Sjan tuj bashku dy vet e nje popull.
Me ne kane me luajt evropa serbija maqedonija greqija si maca me miun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agim__barja
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 56
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Thu Jun 04, 2009 10:55 am

luft munde te kete vetem me kesi mbeturinash si ky detektivi qe eshte se ketyre duhet me i zvarrit neper rruge deri sa te leshon shpirti se eshte ne sherbim te serbise per propaganda antishqiptare
shqipetaret po ecin para
detektiv serbija jote
ka ngordhe moti
kjo eshte toke shqiptare e shqiptare do te mbetet
a je kthyer ne karpate o detektiv se me strajca ke ardhe me strajca je kthyer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Thu Jun 04, 2009 11:42 am

Per mu kurre nuk egziston serbi as shka.
As kosove multietnike as kosovarizem as flamur pro serbe multietnik.
per mu ka egzistue ne koken time vetem nje shqiptari anemban tokave ku shtrihen shqiptaret nje flamur ai kuq e zi.
Shkijet i ke kamkryq ne mijdis te kosoves ju,trimat si ti me Thaqat ramushat Fatmir LImajt sejdijat etj" Naj prut prap edhe pse UCK e lavdishm,e baca Adem jashari fehmi Lladrovci e shum shoke i ndjeken dhe dhane jeten.JU i perbuzet ata dhe ju farkiste sahanlepires ne emer te tyre naj kthyet prap naj hiqet flamurin qe u betun keta .Dhe naj prut nje serbe.
Nje kosove me shkije magjup rom ashkali turq dhe naj coptuat edhe kete pak tok.Gjaku i deshmoreve ju mbulofte tradhtija qe po thirri ne emer te tyre.
O tradhtare o sahanlepires.
QE thote baca Adem demaqi.
Ju edhe kockat ja lepini te huajve dhe shkijeve.
A pe Thaqi qyshe prap mbajte ne prehher Milloshin e vogel.
Njehere ju dha traktore tashe prap dojke ne beth me ju hi.A femijet e deshmoreve kurre nuk i kap ne preher.
Turpi turp o shkije. fla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Thu Jun 04, 2009 11:43 am

Per mu kurre nuk egziston serbi as shka.
As kosove multietnike as kosovarizem as flamur pro serbe multietnik.
per mu ka egzistue ne koken time vetem nje shqiptari anemban tokave ku shtrihen shqiptaret nje flamur ai kuq e zi.
Shkijet i ke kamkryq ne mijdis te kosoves ju,trimat si ti me Thaqat ramushat Fatmir LImajt sejdijat etj" Naj prut prap edhe pse UCK e lavdishm,e baca Adem jashari fehmi Lladrovci e shum shoke i ndjeken dhe dhane jeten.JU i perbuzet ata dhe ju farkiste sahanlepires ne emer te tyre naj kthyet prap naj hiqet flamurin qe u betun keta .Dhe naj prut nje serbe.
Nje kosove me shkije magjup rom ashkali turq dhe naj coptuat edhe kete pak tok.Gjaku i deshmoreve ju mbulofte tradhtija qe po thirri ne emer te tyre.
O tradhtare o sahanlepires.
QE thote baca Adem demaqi.
Ju edhe kockat ja lepini te huajve dhe shkijeve.
A pe Thaqi qyshe prap mbajte ne prehher Milloshin e vogel.
Njehere ju dha traktore tashe prap dojke ne beth me ju hi.A femijet e deshmoreve kurre nuk i kap ne preher.
Turpi turp o shkije. fla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agim__barja
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 56
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Thu Jun 04, 2009 4:41 pm

asnje shtet ne bote nuk eshte % etnikisht i pastert ti po i thu vehtes se je ne perendim pse tash gjermani ty duhet me te vra a me te lan me vdek uni
o po naive qe je o detektiv
u knaqa tuj kesh me ty me keto shkrimet e tua te trullavta pa kurfar thenje
krejt te pakuptimta hahahahaha
moti ska qesh keshtu me budallakin qe i paske ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Thu Jun 04, 2009 7:24 pm

o hajvani qe kane.
PO ku ka shtet multietnik.
As serbija as maqedonija as maliizi as kroacija as sllovenija nuk jan multietnik.Po ju keni ba keni tradhtue luften o qen! fla Ju jeni servile sahanlepires te huaj dhe te serbise.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Wed Jul 01, 2009 12:38 pm

2/18/2006 - poeti i mjerimit
Posted by Anonymous
Qohunu vellezer se mbaruat
se tradhetaret na roberuan
na roberuan ,e n'aj thane
pavaresin e keni n'ta!

Qohunu vellazer se mbaruat
se shpiunat u pavaresuane
u pavarsuane e u qarten
nga shpina s'hiqen qafes

qohunu vellezer se mbaruat
roberi t're u kan gatue
ne kete gjendje u kan prue
qe ma lehte m'ju sundue

Iku shkjau u ēliruam
tradhetaret mejihere na roberuan
na roberuan e na turren
t'uj na thene:ne u ēliruam?!

KUKU per popullin tone! Qe kurr nuk po i del rend me pa driten e lirise,nga sundimtaret ishe sundues komunista

Haxhi L.Kuēi(Krasniqi)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Histori-
Kėrce tek: