Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Apr 06, 2010 12:06 am

E more xhite sa i varfer ishe nga mendja me dhimbesh vertet me dhimbeshe. nje dite do e kuptoshe kete..


LLoji i juaj soji i juaj naj prunen luften e pare dhe u viktimizuan shume luftetare per bashkim kombetare....


Lloj i juaj ben bla-bla nga shpati duke pare rruzate ne fyte.
Sikur t'ishe ndonje luftetare siq shprhesh ,ne forum do tregoj heroizmin tende qyshe ne 89.

Duhete ta siguroshe by... mire qe te maresh hap te luftes
rritu edhe ca ti me mire te bien.
askushe nuk po ta ndal ty te luftoshe ja ke MITROVICEN dhe nisu .ne do krenohemi nese je sikur ne forum se i jep haptase shum por kujdes se vret pak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Apr 06, 2010 12:08 am

Pse qenkem ne ne "PAQE" Kombi yne me shume se kurr po shkatrrohet si kombe.

Po pse mendon se nuk e din ne nje gje till populli!!
Por duhete gjetuar trimate ne radhe ta par.

Mose harro se nuk jemi ne kohen e Adem Jasharite
por te Tahir Mehes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Apr 06, 2010 12:13 am

Jo Zonja fionaaa apo .....fionaaa.
Te gjithe e dijne se nuk hajne embelsira ne lufte po hajne plumba ,siqe hengren shume shoke ne kohen e löuftes..
keta qe kerkojne te filloje lufta te gjithe kane qene ne lufte ,dhe organizatore te luftes..
Po ju qe ishit kunder saje dhe me vone ju bashkangjitet jo qe te qlironi atdheun,po qe te perfitoni nga lufta...
Ju ajo pjese qe tashe si ti qe perkrahni Partit sidomose te PDK e dje ldk ju jeni fajtore dhe te gjithe ata qe tradhtuan amanetin e shokeve te luftes dhe shkaterruan ,kombin shqiptare dhe po shkaterrojne per qdo dite do te jane pergjegjes dhe do te pergjigjen para gjyqit te popullit si tradhtare..
Besojme se kjo kohe ka ardhe dhe po vjene..
barra bie mbi ata qe tradhtuan amanetin dhe betimin e dhene ne ,,UCK"..
Ku te gjithe ishe komandante udheheqes te ,,UCK" jane bashkue me nje mendje si para lufte...
Ata qe perkrahin keto parti qe lane invalidet e luftes ne sokak,e vrapojne qe shkijeve te ja bejne jeten lluksoze ,krimineleve serbe..
Kurse ushtaret e ,,UCK" kane mbetur ne mjerim...
per kete jane krijue kushtet per nje bashkim forcash patriotike ushtarake intelektuale,ku do tju thuhet bolle tradhtareve dhe politikes antishqiptare ,politikes te nenshtruar dhe shkrratimtare te nje kombi me tradita te larta kombetare ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Apr 06, 2010 12:18 am

JO do ta jek un merakun ty.un si jam bashku trimave un i jam bashku kolonese ne bllac.
Por shum mire edim si kan rrjedhe gjerat ne ate koh.Ti ke qen uck?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Apr 06, 2010 12:19 am

fionaa shkruajti:
Pse qenkem ne ne "PAQE" Kombi yne me shume se kurr po shkatrrohet si kombe.

Po pse mendon se nuk e din ne nje gje till populli!!
Por duhete gjetuar trimate ne radhe ta par.

Mose harro se nuk jemi ne kohen e Adem Jasharite
por te Tahir Mehes

Nderkoh jemi edhe me keq, ne emer te liris po genjein popullin, dhe po rrenohet kultura dhe kombi

Kohra te zeza do ti quaj...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Apr 06, 2010 12:24 am

Bllacen e harruan shume shpejte,,
po vjen bllaca tjeter e ishalla nuk harrohet
Nje popull qe harron shpejte vuajtjet dhe pranon qfare do statusi dhe bejne tallava ai eshte i humbur...
Populli qe fle ai eshte i humbur......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Apr 06, 2010 12:31 am

Nderkoh jemi edhe me keq, ne emer te liris po genjein popullin, dhe po rrenohet kultura dhe kombi

Kohra te zeza do ti quaj...!Bravo mo kjo sdo diskutime..e shikon kur dulem ne fillim kur un ceka se kurr populli shqiptare nuk ka qen kaq i ndare dhe acaruse mese veti.Siku ti thuash nje invalidit te luftes qe ishkreti i mungon gjymtyret e trupit se do nisemi luften prap kam bindjen se do shaj keq.sepse jan mbete ne mshiren e kohes.. me nje page qe nuk permbushe ase per se aferim kriteret e nje jete stabile.andaj duhet te rritemi ne shqiptaret sepse historija do na perqesh nese marim vendim te nxituara...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Apr 06, 2010 12:39 am

fionaa shkruajti:
Nderkoh jemi edhe me keq, ne emer te liris po genjein popullin, dhe po rrenohet kultura dhe kombi

Kohra te zeza do ti quaj...!Bravo mo kjo sdo diskutime..e shikon kur dulem ne fillim kur un ceka se kurr populli shqiptare nuk ka qen kaq i ndare dhe acaruse mese veti.Siku ti thuash nje invalidit te luftes qe ishkreti i mungon gjymtyret e trupit se do nisemi luften prap kam bindjen se do shaj keq.sepse jan mbete ne mshiren e kohes.. me nje page qe nuk permbushe ase per se aferim kriteret e nje jete stabile.andaj duhet te rritemi ne shqiptaret sepse historija do na perqesh nese marim vendim te nxituara...
Kujdes ne shqiptimin e fjalve.
Populli shqiptare eshte duke e kuptuare dite e me shum se vetum bashkimi eshte shpetim.
Rrenusit e kultures dhe kombit Shqiptare po dihen...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Apr 06, 2010 12:40 am

haaaaaaa fionaaa
Jo duhet te presim te naj heqin edhe kokat ...
Qe te naje shkaterrojne per se gjalli e ne duhet shique aman mosni o tradhtare mosni se nuk bene ..
duhet kerkuar meshire..
Ata qe i permende invalidet ,une kame biseduar me ta na thojne vetem kallne se a pe shehe si na tradhtuan keta zagare karieriste ,na shfrytezuan neve qe ata te hypin ne karriga dhe te pasurohen per veti ,dhe te shkaterrojne nje kombe me emrin e ,,UCK"...
me keto gjymtyre prape dote luftojme me mire se keshtu...te mbesim..
Pacifiste Politikane tradhtare e gjakperzier qe ishin kunder luftes dhe jane ata thojne se shume mire jemi,mos levizni jo sbene se ju prishet rehatija pasuria qe kane vjedhur...
Dhe ne tollovine epare qe do behet duhet me ja shkaterrue pasurine ketyre Politikaneve deputeteve tradhtare servile te huajve..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Apr 06, 2010 1:05 am

Kujdes ne shqiptimin e fjalve.
Populli shqiptare eshte duke e kuptuare dite e me shum se vetum bashkimi eshte shpetim.

Rrenusit e kultures dhe kombit Shqiptare po dihen...!
Jo me te verete ke komplimete nga ana ime per kete shkrime. ta them sinqerishte.

Populli shqiptare do Zoti e vedisohmi e behemi si ne kohen e Azem Bejtes se per ndryshe ??/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Apr 06, 2010 1:10 am

Ti s'ju pergjigje pytjes time mos me bej manavrim tani
ke qen uck apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
albaninr1

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 33
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Apr 06, 2010 2:45 am

sa per pytje:
hmmm po si jo more do ket lufte edhe shkurtabiqat do vine nga mardi do mobilizohen me kikirika dhe ter hasemit di zhdukim .......Fiona thot:Ti s'ju pergjigje pytjes time mos me bej manavrim tani
ke qen uck apo jo?


awawawaw pytje shum me aspirata te medhaja uwuwuwuw pergjigju kesaj pytje shembullore, ewewewewew mos u frigaco por pergjigju nese mundesh :-P


hej se harrova, se shkurtabiqave do tju bashkangjiten edhe detektivi, xhiti edhe driniuuuu:-PP


ooooo hajt komb se do te qesim ne drit gati jemiii :-PP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Apr 06, 2010 1:47 pm

albaninr1 shkruajti:
sa per pytje:
hmmm po si jo more do ket lufte edhe shkurtabiqat do vine nga mardi do mobilizohen me kikirika dhe ter hasemit di zhdukim .......Fiona thot:Ti s'ju pergjigje pytjes time mos me bej manavrim tani
ke qen uck apo jo?


awawawaw pytje shum me aspirata te medhaja uwuwuwuw pergjigju kesaj pytje shembullore, ewewewewew mos u frigaco por pergjigju nese mundesh :-P


hej se harrova, se shkurtabiqave do tju bashkangjiten edhe detektivi, xhiti edhe driniuuuu:-PP


ooooo hajt komb se do te qesim ne drit gati jemiii :-PP
I nderuar A... Eshte menquri te heshtesh kur s'ke asgje per te thene!!!
Ajo qe me shtyri te shkruaj ne ket tem, dhe te debatoj me ju, eshte sjellja e juaj me plot ironi ne cdo postim qe fillon me.Hahahahah hihihi hmhmhm owowow ewewew oooooo uuuuu etj.
Ne debatin e mirefillt njeriu meson diqka, edhe nga ata qe kane parime te ndryshme.
Por ajo qe vrehet tek ju eshte se ju me vetdije apo pa te, ne cdo tem sulmoni te gjithe atat qe kane mendime , dhe parime te ndryshme, ku tregoni qe ju nuk keni kapacitet, dhe gjithe kohes ju shkruni se ashtu ju thon tetjeret e jo mendja jote.
Ndoshta kete e beni edhe per perfitime, apo nga friga qe ndikon ne humbjen e kontrollit.
Eshte e drejta jote personale, dhe as kushe nuke ta mohon te drejten e fjales, por gjitheashtu as kush nuk do te pranon qe dikujte te ja mohoshe nje gje te tille qe ti mendon.
Ata te cilet jane te paknaqur , dhe qe kan mungesa dhe dobesi personale, shpesh here mundohen te tjeret t'i edukojne, duke perqeshur, e fyer , dhe per cdo gje jane te ndershem ,kjo dukuri tek ju po vrehet.

Mirmbetshi mos harro Urrejtja demton shendetin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Apr 06, 2010 2:10 pm

Kjo vlene per Albanin1
dhe shume albanina ne kete forume....
Plotesishte ke te drejte Driniii

Napoleoni plotėsisht ka pasur tė drejtė se, vėrtet, e keqja mė e madhe dhe, armiku mė i rrezikshėm i njė populli janė nė radhė tė parė injorantėt dhe pleshtat ne radhet e popullit tende, qė tė grijnė dhe, tė sakatosin, nėse me kohė nuk bėhet deratizimi i tyre nga shoqėria pėrkatėse.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
albaninr1

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 33
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Apr 06, 2010 8:17 pm

Driniiiii shkruajti:
albaninr1 shkruajti:
sa per pytje:
hmmm po si jo more do ket lufte edhe shkurtabiqat do vine nga mardi do mobilizohen me kikirika dhe ter hasemit di zhdukim .......Fiona thot:Ti s'ju pergjigje pytjes time mos me bej manavrim tani
ke qen uck apo jo?


awawawaw pytje shum me aspirata te medhaja uwuwuwuw pergjigju kesaj pytje shembullore, ewewewewew mos u frigaco por pergjigju nese mundesh :-P


hej se harrova, se shkurtabiqave do tju bashkangjiten edhe detektivi, xhiti edhe driniuuuu:-PP


ooooo hajt komb se do te qesim ne drit gati jemiii :-PP
I nderuar A... Eshte menquri te heshtesh kur s'ke asgje per te thene!!!
Ajo qe me shtyri te shkruaj ne ket tem, dhe te debatoj me ju, eshte sjellja e juaj me plot ironi ne cdo postim qe fillon me.Hahahahah hihihi hmhmhm owowow ewewew oooooo uuuuu etj.
Ne debatin e mirefillt njeriu meson diqka, edhe nga ata qe kane parime te ndryshme.
Por ajo qe vrehet tek ju eshte se ju me vetdije apo pa te, ne cdo tem sulmoni te gjithe atat qe kane mendime , dhe parime te ndryshme, ku tregoni qe ju nuk keni kapacitet, dhe gjithe kohes ju shkruni se ashtu ju thon tetjeret e jo mendja jote.
Ndoshta kete e beni edhe per perfitime, apo nga friga qe ndikon ne humbjen e kontrollit.
Eshte e drejta jote personale, dhe as kushe nuke ta mohon te drejten e fjales, por gjitheashtu as kush nuk do te pranon qe dikujte te ja mohoshe nje gje te tille qe ti mendon.
Ata te cilet jane te paknaqur , dhe qe kan mungesa dhe dobesi personale, shpesh here mundohen te tjeret t'i edukojne, duke perqeshur, e fyer , dhe per cdo gje jane te ndershem ,kjo dukuri tek ju po vrehet.

Mirmbetshi mos harro Urrejtja demton shendetin.

Sa Kunfus esht ta ndegjosh dikend duke folur per menquri, por ben keso komentesh!!!
Nuk mundesh me then te debatosh me mua sepse njeriu duhet te ket nje grad mbi zero te ket mundesi per me debatu me mua, kurse nuk kap ky situation me jua:-) prandaj edhe Shkronjat hahahah, hihihi hmhmhm owowow ewewew oooo uuuu jan shkronja Latine te cilat perdoren edhe ne Kombin shqipetar dhe kan plotesisht drejten te perdorin, gjdo njeri i cili provokohet nga keto fjal une nuk kam faj. AJ I CILI E NDEGJON MIZEN TUJ KENDU; AI E KA MIZEN MBAS VESHI!!

Vertetimet e tua o drini nuk kan vleft tek une fare, ti vet ke pranua ne ket forum se FAMILJA JOTE KA VUAJT NE BURG ME ALBIN KURTIN, dhe fare nuk ke tregu cfar te kam pyt, kam besimin e madh ne organe Kosovare qe edhe per at familje tende ka njohuri per bashkpunime me albin kurtin :-)) mos ke dert se PIKA PIKA MBUSHET PUSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.
Une gjdo mendim qe nuk me pelqen une e tham mendimin tim , po don mu qu ti ''Shoku i albinit'' me ma ndalu ket drejt hahahahaha skini faj ju te secuiritates , por jemi ne shqipetaret demokrat jo komunist......dhe shiqo ketu dihet liveli yt, me keto fyrje, por cfar te them se fyrjet e nje njeriu te tille hmmmmm po e din hahahahahaha.
AAAAaaaaa tani me keni zen auuuuuuuuu per fitim e bej ket gati jam me u ber miljoner ncncncncncncncnccncnc tani per humbje kontrolliii hahahahahahahahahahaha kjo ndodh kur Truri nuk ka me kontakt me Duar qe shkrujne ncncncnc.........
Ouuuuuuuu deri tani 2000 Persona ne ket forum jau kam marr lejen e fjales se lire hahahahahahahaahahaha ooo driniiiii beni te fala Albin Kurtit hahahahahahahahaha edhe familjes.
Uaaaaaaaaaaa tani me keni jap nje analize psykologjike auuuuuu hahaha si me studju ne Prishtine psykologji po fol o drini :-) besoj se po me kupton se spo du me fol me shum:-).

Po ta japi edhe une ty nje analize te vogel :-) , vrehet se familja jote ben aktivitete ne demin e Kosoves. Prap benju te fala:-)


Mirmbetshi mos harro Organet Kombetare nuk Harrojne:-)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Apr 06, 2010 10:22 pm

Sa me larg vetedijes, aq me afer besimeve te kota, injorances dhe hutise.
Duke lexuar ket shkrim tendin me kujton ate thenjen Komuniste kushe nuk eshte me ne , eshte kunder neshe.
Sa i perket A.Kurtit qe simbas jushe qenkem une shok me te. Pa dyshim se do te jem me ate Levizje L.V apo cila do qe te jet qe lufton okupatoret, sllavo grek, dhe qe nuk pajtohet me roberi.
Te kame then dhe po te them edhe nje her(lexoje me vemendje postimin tim ku kame cekur se kame edhe une antare familje qe kane vujtur ne te njetin burg me A.K e kame cek kete pasi ju mundohi qe ta mohoni nje gje te tille qe gjoja A.K nuk ka vujte burg ku nje gje e di ter bota, por jo ju ).
Ndoshta per shkak te moshes se re qe keni qen ne ate koh, e nderkoh jeni rritur dhe na i trogoni Organet Kombetare, qka me ke ber te qeshi.
Nuk eshte e natyres sime qe te fyej dike, por kurre nuk do te lejoi dike qe te fyne dike, ne emer te dikujt tjeter, pa argumente.
Mos harro ate qe flet duhet te jeshe ne gjendje edhe ta argumentosh, qe ti nje gje ende nuk e ke ber.
Te fala berju Organve Kombetare qe te shkojne dhe ta vizitoin Veriun e Kosoves, mos harro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
albaninr1

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 33
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Thu Apr 08, 2010 12:51 pm

Driniiiii shkruajti:
Sa me larg vetedijes, aq me afer besimeve te kota, injorances dhe hutise.
Duke lexuar ket shkrim tendin me kujton ate thenjen Komuniste kushe nuk eshte me ne , eshte kunder neshe.
Sa i perket A.Kurtit qe simbas jushe qenkem une shok me te. Pa dyshim se do te jem me ate Levizje L.V apo cila do qe te jet qe lufton okupatoret, sllavo grek, dhe qe nuk pajtohet me roberi.
Te kame then dhe po te them edhe nje her(lexoje me vemendje postimin tim ku kame cekur se kame edhe une antare familje qe kane vujtur ne te njetin burg me A.K e kame cek kete pasi ju mundohi qe ta mohoni nje gje te tille qe gjoja A.K nuk ka vujte burg ku nje gje e di ter bota, por jo ju ).
Ndoshta per shkak te moshes se re qe keni qen ne ate koh, e nderkoh jeni rritur dhe na i trogoni Organet Kombetare, qka me ke ber te qeshi.
Nuk eshte e natyres sime qe te fyej dike, por kurre nuk do te lejoi dike qe te fyne dike, ne emer te dikujt tjeter, pa argumente.
Mos harro ate qe flet duhet te jeshe ne gjendje edhe ta argumentosh, qe ti nje gje ende nuk e ke ber.
Te fala berju Organve Kombetare qe te shkojne dhe ta vizitoin Veriun e Kosoves, mos harro.

hahahaha prap me fyrje , kjo esht nje rrezultat i edukates familjare.
Nuk me qudit qe te bien ne mend fjalet komuniste :-), falenderoju familjes tende per ket :-).

Jo Jo nuk besoj qe je ti shok i Albin kurtit ti dhe familja jote si doket kokan sherbys te ti:-) , se secuiritate nuk ben shok te livelit tend.

Mos ke dert se me doket se shpejti ke me u ballafaqu me ''Organe KOmbetare'' hiq mos u gajlos, dhe tani veq ki me qesh dit e nat :-)
Veriun e Kosoves do te Vizitohet automatikisht kur te pastrohet nje her Kombi nga NJerzit e livelit tend:-)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Thu Apr 08, 2010 1:16 pm

Albanin1
kushe jane ato Organe Kombetare,..!!!
me siguri pasi perkrahe sali Tradhtarin dhenderrin e serbise ke menduar ne organet e fazliqit mishkoviqit seshte qudi se edhe gjate luftes keto kukulla Sala Rugova kishin bashkpunim te mire me Gjenearalet serbe dhe ;Millosheviqin......
,,Po na del,, patriot" more...
I akuzon atdhetaret e i perkrahe tradhztaret ,edhe kjo ndodhe te ne...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Thu Apr 08, 2010 5:00 pm

Nese rrim te robruar sna bejn gje normal qe 3000 mij vjet jem ashtu te robruar e qojm edhe 3000 mij tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Thu Apr 08, 2010 7:20 pm

Se qka ben shpia, tregoin thmia, thote nje thenje popullore.

Pse ndihehi te fyer o njeri deri sa ti u inkuadrove ne ket tem dhe fillove te tallesh me Detektivin Xhitin dhe mua.
Mos u ndje i fyre pore argumento ate qe thua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Thu Apr 08, 2010 8:49 pm

pse tallen tradhtaret une se kame dert hiq,,,
se sa magar e tradhtare pallen te ne nuk duhet me ja vnue menen...
PO fajtore te ,,UCK" qe i vrajten do shumare e jo tradhtaret e medhenje....
Dhe tashe ata qe ,,luftuan" lideret e saje qe paskan luftue per karriga po bashkpunojne me tradhtare e shpijuna te serbise..
Bile keta Lider jane bere me shpijuna se keta o Drinii...
hajne bashke vjedhin bashke pijne bashke shesin atdheun bashke shkaterrojne kombin bashke pasurohen bashke
ndertojne bashke biznes me serbe bashke
pasuri hajni bashke..
seshte qudi qe tradhtaret kane que koke ,se keta gjithmone kane pas pushtetin po shtet jo..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Avni Ukshini
Fillestar/e
Fillestar/e
Avni Ukshini

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 40
Vendi : Kosovė-Albania
Registration date : 12/02/2011

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Mon Feb 14, 2011 3:51 am

Une sipas mendimit tim mendoj se lufta eshte e pa shmangshme, se as njeher nuk kemi fituar asgje pa lufte edhe tani do te ket lifte per Bashkimin Kombetar Shqiptar, sepse prej mbarimit te luftes ne Kosove stervilet dhe zogjt e shkijeve kan hypur ne pushtet dhe per paj heq qafe keta kurr patriotet dhe populli shqiptar nuk do te sheh drite me sy... Duhet te bashkohem o vllezer sepse ne gjdo vend te trojeve tona tani ka kriza, dhe armiqet tan kan vershu neper te gjitha trojet tona shqiptare per ti perqar popullin tone me njeri tjetrin.. Edhe njeher e perseris nuk ka dasem pa mish mos harroni.. e as bashkimi i jon nuk do behet me dialog por vetem pushka e bashkon bashkimin e trojeve tona shqiptare.. ju faliminderit..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Avni Ukshini
Fillestar/e
Fillestar/e
Avni Ukshini

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 40
Vendi : Kosovė-Albania
Registration date : 12/02/2011

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Mon Feb 14, 2011 8:29 pm

pse nuk thua si ne kohen e Skender Beut, sepse ne kohen e Skender Beut te gjitha trojet shqiptare kan ken te bashkuara.. ne duhet ta ndjekim rrugen e te madhit ton Skenger Beut.. E meqense kishe shkruar aty tek lufta. un per vetin time kam luftuar dhe 3 deshmor i kam ne familjen time. edhe prap jam ne gjendje te luftoj dhe te sakrifikoj edhe jeten time per bashkimin kombetar shqiptar..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Avni Ukshini
Fillestar/e
Fillestar/e
Avni Ukshini

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 40
Vendi : Kosovė-Albania
Registration date : 12/02/2011

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Mon Feb 14, 2011 8:52 pm

aj qe ju perkulet deshmorve te kombit shqiptar nuk eshte stervil por eshte kokrra e patriotit, por kta qeveritaret tan qe po shkelin ne gjakin e deshmorve te kombit ton keta qeveritar jan tradhtar dhe zogj te shkojeve... shife si i kan len familjet e deshmorve ende ligji i te drejtave te ktyre kategorive te dalura nga lufta nuk eshte i miratuar me ligj, por qfar shteti kemi ne qe nuk na mbrojn ky shtet eshte i stervilave dhe i zgojve te shkinave.. duhet ta bejm luften dhe te vrasim sa te mundem ksi stervila qe e shkatrrun vendin ton shqiptar. sepse pa i hekur qafe keta stervilat nuk shohin drit as ni qytetar shqiptar ne ket vend tonin.... RRNOFT SHQIPERIA E BASHKUAR DHE POPULLI I SAJ NACIONALIST..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Avni Ukshini
Fillestar/e
Fillestar/e
Avni Ukshini

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 40
Vendi : Kosovė-Albania
Registration date : 12/02/2011

MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   Tue Feb 22, 2011 4:06 pm

Hashim Thaqi, tradhtoj shoket e tij, tradhtoj Deshmoret e Kombit, dhe tradhtoj gjith Popullin Shqiptar.

Me kualicionin qe e beri me Bexhet Rusin Hashim Thaqi i tradhtoj shoket e tij, Deshmoret e Kombit, dhe te gjith Kombin Shqiptar, duke e marr parasysh kohen ma te veshtir qe kishte populli yn ne Kosove ne kohen e luftes 1998 dhe 1999 bexhet pacolli as qe u interesua per ti ardhur ne ndihme keti populli te vuajtur nga barbarizmi serbo jugosllav. ne ate kohe bexhet pacolli qonte dolli me armiqet e shqiptarve, ruset, serbet dhe te tjeret kurse populli i tij u digjte ne flaken e barotit, u turturonte, u masakronte nga keta armiq qe bexhet rusi bente biznis me to dit per dit... Ky njeri nuk e meriton te jet kryetar i Kosoves dhe ti drejtoj as nje ministri te kosoves sepse ky njeri ka ardhur me prapavi duke ju sherbyer ende sherbimit te skllavizmit ruso-serbo-grek.Une per veten time e urrej kete njeri me shpirt ashtu siq i urrej armiqet e popullit shqiptar, sepse ky njeri aspak nuk eshte ma i mir apo i keq sesa armiqet qe na coptuan dhe na masakruan rrafsh 1 shekull me rradhe.. BEXHET TITO PACOLLI eshte njeri i sherbimit Rus dhe Serb, qe ka ardhur ne skenen politike me te vetmin qellim per ti realizuar kerkesat e rusis dhe te serbis...ky njeri e meriton heqjen e imunitetit dhe te kombesis shqiptare qe e mban kot... ju faliminderit te gjithve juve vellezerve dhe motrave shqiptare qe me te vertet e doni Bashkimin e trojeve Shqiptare..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare mendoni a do kete lufte ne trojet shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Histori-
Kėrce tek: