Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...

Shko poshtë 
+48
Veneta
Fjona
Orfe@
njonidrenica
Pirro i Epirit
beti
zeriatdheut
loredana
Ibrahim Rugova
istogalia
thellenza
feneri
gjakushi
Kristal
perendim
interesant
nadi
GERI_G
eri M
Albea
Ani
Urata
Euridika
STONE
Tetovari
Hana
Mysafir
STUPCAT
beri
**Embelsira**
E_Bukura
njomeza
rrebelja
meli
Sy kaltri
Lea_uk
alissa
anjesa
shaban cakolli
Kosovarja
tom sojer
azzurra
dibranja
Riki30
silvi
Anna
Sofra
Beton
52 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
AutoriMesazh
njomeza
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar


Numri i postimeve : 47
Registration date : 04/11/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptyFri Dec 14, 2007 3:05 pm

Më pëlqen qeni më shum se është më besnik se shum meshkuj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptyFri Dec 14, 2007 3:13 pm

Edhe qeni eshte mashkull,po mund te jete edhe bushter,kurse besnikerine ndaj ti e fiton nese je vet besnike dhe ja ke mesuar mire artin e besushmerise,ndryshe qeni eshte qen,ai besnikerine e meson
sepse nuk e ka te lindur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura


Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 36
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptySun Dec 16, 2007 3:39 am

Mua me shume me pelqen luani, sepse siq dihet luanin eshte i guzimshem, prandaj edhe me pelqen sepse me karakterizon edhe mua si njeri guximi, nuk kam frige.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guest
Vizitor
avatar



Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptySun Dec 16, 2007 3:40 am

ma me knaqesi e pranoni per shok te jetes(dashmor nje djale te shkurte me trup apo te gjate, e them kete meqe jam ne halle me gjatesine time.

flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptyWed Dec 26, 2007 7:52 pm

Jam_buli flas per veten,nese do ishte ashtu siq jam une kishte qen mire,mirpo me me qejf do zgjedhja nje cun me trup te shkurte(normal mos te jete me i vogel se une ),ndersa te gjatit me pengojne shume ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
dibranja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptyWed Dec 26, 2007 8:01 pm

Jam_buli peshendetje nga dibranja
per mua ska rendesi trupi ....i gjate,holle.trashe,shkurte etj etj..... vetem te jet njeri person i kopleturar nga te gjitha nga pak.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptyThu Dec 27, 2007 4:55 pm

A ju pelqejn aventurat ( shetitjet)?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja


Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptyThu Dec 27, 2007 7:57 pm

nes epo mendon per shetitjet qoft ne vendin ton apo qoft edhe jash ti po mua personalisht po ama nese mendon per aventuart ne kuptimin tjeter te fjales dmth aventurat ne dashuri mua jo aspak i urrej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptySun Dec 30, 2007 5:50 pm

Rrebelja e kam dite qe mund te kete keqkuptime dhe e kam be ne kllapa (shetitje),ishte fjala per shetitje ne pergjithsi dhe jo per aventura dashurie.

A do te mund te jetonit me te dashurin tuaj,qoft edhe ne nje shepell?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja


Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptySun Dec 30, 2007 6:31 pm

valla Premtim nese e dua me loqk te zemres edhe nese me don edhe ai qashtu po do jetoja se tek e fundit pasuria shkon e vjen por dashuria mbetet perher
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptyThu Jan 03, 2008 2:40 am

Nese do te pinit caffe me nje mashkull per her te par, qka do te vlersonit me shume tek ai?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptyThu Jan 03, 2008 1:54 pm

Nese do pija kafe me nje mashkull per here te pare gjerat qe do shikoja dhe primare per mua eshte qendrimi i tij,menyra se si flet,sjelljet qe ka me mua,pastaj shikimi i tij etj....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar



Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptyThu Jan 03, 2008 6:40 pm

Wewee pergjigje shume shume e mire, nder me te mirat qe kam marre deri me sot nga nje femer.

Qka ju karakterizon juve si njeri?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptySat Jan 05, 2008 8:36 pm

tema e bartur
Pytje nga antari beri:


kete pytje e bej vetem per femra se ketu ne ket forum ka ma shum femra edhe kan perparesi pe rte ju bere pytje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptySat Jan 05, 2008 9:43 pm

Beton shkruajti:
tema e bartur
Pytje nga antari beri:


kete pytje e bej vetem per femra se ketu ne ket forum ka ma shum femra edhe kan perparesi pe rte ju bere pytje

Beton ketu nuk ka ndonje pyetje qe mundemi te pergjigjemi...

Ndersa pyetja e Premtimit se cka na karakterizon neve si Njeri??

Ne rend te pare vete emri Femer te ben te ndihesh dicka e previligjuar,dicka me shume vlere,mirpo kemi dhe shume perparsi tjera qe na karakterizojne si njeri,Morali,sjelljet,shkollimi etj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar



Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptySun Jan 06, 2008 12:11 am

Kosovarja me duhet ta bej nje sqarim. Kur e bera pyetjen, fakt qe ju kam drejtuar femrave ne pergjithsi, ame ajo qe pergjigjen ( ne kete rast ju), duhet te pergjigjeni per veten tuaj, se qka ju karakterizon? E jo pergjithsisht femrat, besoj tani jam me i kuptuheshem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja


Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptySun Jan 06, 2008 1:21 pm

ok premtim mua si person me karakterizon sinqeriteti im qe kam (edh edhe pse ket sinqeritet disa e keqperdorin )pastaj karakteri im i fort ,besnikria qe kam ndaj te tjerve e te tjrat masandej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptySun Jan 06, 2008 5:22 pm

te njejtat pergjigjje kam dhe une sikurse Rrebelja,vetem se do shtoja dhe nje se jam paksa nervoze,dhe kjo me jep nje karakteristike shume te vecante,qe pak femra behen nervoze sikurse une Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar



Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptySun Jan 06, 2008 5:49 pm

Besoj qe qdo her kur te zgjoheni ne mengjes, gjeja e par qe beni eshte se shkoni para pasqyres ( sikurse ne meshkujt). Ju ka ndodhur te thuani: " O sa keq dukem sot; sa jam trashur, apo se floket i kam te kqija"?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja


Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptySun Jan 06, 2008 5:53 pm

uuuuuuu bile shpesh more premtim mu per veti po
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptySun Jan 06, 2008 5:59 pm

Rrebelja, keq i paske punt me vetveten ( po mendoj me vetbesim).
A ju ndodhe te komunikoni me vetveten?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja


Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptySun Jan 06, 2008 6:17 pm

o premtim se di sa e kuptove njeri kur te qohet se mengjes a qohet mir aa? flokt e prishta te shkarravitne ,ka ni her kur te hajm buk shum na duket qe jena trash ne ket kuptim e kisha une se normal njeriu kur nuk e don veten smund ta doj askend tjeter pavarsisht a jemi te mir apo jo bukurin na e ka fal i Madhi Allah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptySun Jan 06, 2008 6:43 pm

Ok, ndoshta te kam keqkuptu! Vazhdon pyetja e radhes...

A ju ndodhe te komunikoni me vetveten?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
**Embelsira**
Hero anëtar
Hero anëtar
**Embelsira**


Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 35
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptySun Jan 06, 2008 7:27 pm

Valla ishalla nuk eshte ardhe naj kush deri ne kete gjendje se e paska honger dreqi oooooo premtim a din kush fol vete me veti ? hahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 EmptyMon Jan 07, 2008 6:15 am

Embelsira, une foli (komunikoj) shume her me vetveten ahahah.
Me qejf do ta ndegjonit te fliste i dashuri juaj, per ish te dashuren apo per ndonje qe e ka vetem sinpati?( nuk ka me then asnjeren ahahah)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 4 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 19Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...
» lutfi coka/Mendo pastaj shiko pergjigjen
» Te reja nga bota e mjekesise!
» FEMRAT NE AKSH
» Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: