Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi Empty
MesazhTitulli: Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi   Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi EmptyTue Jul 14, 2009 5:57 pm

https://www.youtube.com/watch?v=lGv_A3xP3F8&feature=PlayList&p=0829FC3B80A1F803&index=0&playnext=1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mister
Anëtar
Anëtar
avatar


Numri i postimeve : 327
Registration date : 10/07/2008

Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi Empty
MesazhTitulli: Re: Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi   Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi EmptyTue Jul 14, 2009 9:35 pm

Ku ishe ti kur dhunoheshin femrat shqiptare?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi Empty
MesazhTitulli: Re: Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi   Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi EmptyTue Jul 14, 2009 11:50 pm

UÇK ska pas mundesi te ta mbron te gjithe popullaten
ato mundesi qe i kishte ju ka dal ne ndihm te gjitheve
ka mbrojt shume e shummmmmmmmmm Femra shqipetare per te mos u dhunuar ka raste edhe kur jan ra ne altarin e liris Luftetaret e UÇK_së
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi Empty
MesazhTitulli: Re: Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi   Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi EmptyWed Jul 15, 2009 10:41 am

Une kam ndegjue komandantin ne gjygjin e Hages duke deklarue kur i banen pyetje pse nuk u ndihmojshit shqiptareve civil,kur serbet i rrembejshin i vriteshin e i dhunojshin ?Ai iu pergjigje se jemi frigue pastaj mos po bejne ma shume deme !!!!
po te presi se çfare do me parashtron e di !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi Empty
MesazhTitulli: Re: Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi   Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi EmptyWed Jul 15, 2009 10:51 am

Mister

Ku ishe ti kur dhunoheshin femrat shqiptare?

Eu Mister
Po te tregoja vetem te verteten;Kur ne Deberdelan Fatmir Lima e kishte hapur shtabin e tij dhe ne ate shtab i kishte pasur rugovista qe te tane!Dhe sa here ju kam lajmrue nuk me pranonte duke me thene se une jam shoqerue me nje spiun poet !Dhe ne fund ai poet u ba zevendes i policis se uçk ne zonen e pashtrikut!A je ka kupton tani ?NUK eshte vetem lajmrimi im tek Lima,jam lajmrue edhe ne Reshtane e ka deshmitar oden e Afrim Mirines ku ky ka qen aty se çka me provokojshin disa shumeee te uçk dhe u perlam se kinse une po iku nga lufta a ne anen tjeter me thonin se ty me te marr ne lufte ti na q.i.n n.a.en me dhune na shtin me luftue e mos me te ndegjue na vrete se je budalla!Une kisha frige tani nga dy palet nga shkijet dhe se fundi edhe nga uçk!!A kupton tani truri yt !Une vete kam gjuajtur naten mbi forcat serbe por a kam bere diç se di!Me rrahur as qe lind nana shqiptare sa shkije kam rrahur e et ,jUne jam ai qe mbas masakres se Reqakut i kam shtie me intervenue NATON!Dhe une kurrefar pozite ne kosove,po sepse po te kisha bashkpunue me shkije sot isha kan ne kosove ne qeverisje si qata qe nuk me lejuan me luftue kundra shkjaut!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi Empty
MesazhTitulli: Re: Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi   Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Na ishte një herë një mërgatë shqiptare
» 100 VJETORI I NËNË TEREZËS
» GRUAJA BELGE MUSLIMANE QË NDIHMOI 1000 PERSONA...
» Gjendje lufte në Mitrovicë, serbët nën armë!
» Sali Berisha, miku i ngushte i Serbeve !!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: