Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...

Shko poshtë 
+48
Veneta
Fjona
Orfe@
njonidrenica
Pirro i Epirit
beti
zeriatdheut
loredana
Ibrahim Rugova
istogalia
thellenza
feneri
gjakushi
Kristal
perendim
interesant
nadi
GERI_G
eri M
Albea
Ani
Urata
Euridika
STONE
Tetovari
Hana
Mysafir
STUPCAT
beri
**Embelsira**
E_Bukura
njomeza
rrebelja
meli
Sy kaltri
Lea_uk
alissa
anjesa
shaban cakolli
Kosovarja
tom sojer
azzurra
dibranja
Riki30
silvi
Anna
Sofra
Beton
52 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutoriMesazh
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptyMon Oct 01, 2007 7:38 pm

Nuk ka norm me brri te drejtat e barbarta derisa ligji natyror ka ka lind nji lloj por keto te drejta i shkelin meshkujt sepse ne jemi te lindur te barabart ne jet si mashkulli si femra kemi ardhun ne ket bote dhe padrejtesit i bejn meshkujt ne shum familje ne shum instutucione dhe per ket duhet te ngritet zeri i ndergjegjjes ndaj normave jo te barabart ne gjini .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer


Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Oct 04, 2007 1:35 pm

Shiko, femrat i varrosin me thelle sepse kane shtate shpirtra, dhe po sikur ajo te ndodhi qe te ngjallet!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
azzurra
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Oct 04, 2007 1:38 pm

AhahahahTom sojer njeriu qe vdes nuk mund te ngjallet me jo qe ti kesh shtat shpirta por edhe njeqind nuk ngjallesh me... Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer


Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Oct 04, 2007 1:42 pm

Te drejtat e barabarta jane, pavaresisht se femrat nuk e perdorin kete te drejte. Ato vet nuk perpiqen me shume per shkollim, ato vet nuk perpiqen per kariere, ato vet nuk perpiqen te jene te lexuara e me dije, ato vet nga jeta kerkojne vetem rroba, kozmetike, seks; ato vet e nderlikojne jeten e tyre duke kerkuar meshkuj, meshkuj, meshkuj; lakuriq, lakuriq, lakuriq; ato vet e kerkojne burrin qe ne adoleshence dhe e kane mani te martohen pa mbushur 24 sepse thone, "pu pu pu ngelem"! Kush ua ka fajin per keto?

Te drejtat e barabarta i kane, gezojini. Ceshtja eshte se kjo nuk ju del mire, sepse keto te drejta te barabarta duhet te jene vertet te barabarta dhe te mos quheni me seks i dobet, me i respektueshem, t'i hapet rruga etj etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer


Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Oct 04, 2007 1:43 pm

Azzurra, sa kam qeshur o zoooot!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
silvi
Anëtar
Anëtar
silvi


Numri i postimeve : 218
Registration date : 04/09/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Oct 04, 2007 1:59 pm

Dmth Tom sojer, i bie qe ne te gjitha te jemi ose naive ose budallacka perderisa i paskemi dhe s'i perdorkemi...dhe pse gjithmone ben pergjithsime duke u munduar t'i fusesh femrat te gjitha ne nje kallup..!!

Normat jane dhe ekzistojne ,po per momentin akoma jane te paarritshme prej nesh perderisa te jene vete institucionet qe ashtu sic i vendosin ashtu dhe i shkelin,duke filluar qe nga pagat te cila nuk jane te barabarta dhe pse behet e njejta pune etj etj...pra ekziston nje hendek goxha i madh midis ketyre te drejtave dhe per fatin tone te keq do jet aty dhe per shume kohe...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer


Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Oct 04, 2007 3:25 pm

Jo, ju jeni shume te zgjuara, Silvi, e kupton gabim. Do nje ndergjegjesim shume te madh te kuptosh faktin se nuk e bejne punen njelloj nje femer dhe nje mashkull. Te lutem!

Dhe e dyta, kur flasim, sigurisht qe ne pergjithesi flasim dhe ne pergjithesi nuk do te thote 100%, nuk e kuptoj alergjine dhe kallupin. Tek kallupi hyjne 100%. Ajo merret e mireqene qe ka shume femra qe jane jo te barabarta por edhe shume me te mira se shume burra. Prandaj mos i paragjyko fjalet e mia. Por ne nuk flasim per perjashtimet, por per masen e femrave.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
silvi
Anëtar
Anëtar
silvi


Numri i postimeve : 218
Registration date : 04/09/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Oct 04, 2007 4:39 pm

Do nje ndergjegjesim shume te madh te kuptosh faktin se nuk e bejne punen njelloj nje femer dhe nje mashkull. Te lutem!



Tom sojer,

Atehere me korigjo nese e kam kuptuar gabim,por ti qenke i mendimit ose me teper akoma, i bindur ,qe nje femer nuk mund te bej dot njesoj te njejten pune ashtu sikur dhe mashkulli...atehere me shpjego te lutem se per momentin jam fare e paqarte se si mund te mendosh qe te drejtat midis nesh jane te barabarta...?Kisha pershtypjen se do ishe i mendimit qe te drejtat nuk mund te jene te barabarta perderisa femrat nuk mund te krahasohen me meshkujt per sa i perket punes apo dickaje tjeter...dhe nga ktu dilet ne konkluzionin qe kto te drejta nuk mund te jene te barabarta perderisa shumica mendojne keshtu...

Te drejtat e barabarta jane, pavaresisht se femrat nuk e perdorin kete te drejte. Ato vet nuk perpiqen me shume per shkollim, ato vet nuk perpiqen per kariere, ato vet nuk perpiqen te jene te lexuara e me dije, ato vet nga jeta kerkojne vetem rroba, kozmetike, seks; ato vet e nderlikojne jeten e tyre duke kerkuar meshkuj, meshkuj, meshkuj; lakuriq, lakuriq, lakuriq; ato vet e kerkojne burrin qe ne adoleshence dhe e kane mani te martohen pa mbushur 24 sepse thone, "pu pu pu ngelem"! Kush ua ka fajin per keto?

Pra ne flasim per masen e femrave ,qe sipas teje e tere kjo mase hyn tek kto siper apo jo..?Pra nese kjo nuk quhet pergjithsim atehere cfare tjeter mund te quhet..?Nese kjo siper nuk mund te quhet "futje ne kallup"e te tere femrave cfare emri tjeter mund te marri..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptyFri Oct 05, 2007 1:07 am

Pyetje:

C'eshte Nimfomania dhe sa eshte e shprehur kjo dukuri tek femrat.?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptyFri Oct 05, 2007 7:08 pm

Pse femrat njehere te nxisin,pastaj të thonë mëfal e kam dashnorin?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
silvi
Anëtar
Anëtar
silvi


Numri i postimeve : 218
Registration date : 04/09/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptySat Oct 06, 2007 7:12 pm

Z,Shaban mbase ju eshte merzitur jeta te varfrave dhe kerkojne te luajne pak,por e rendesishme eshte te dine te terhiqen pa shkaktuar deme... (pak shaka) Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anjesa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
anjesa


Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 34
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptySun Oct 07, 2007 12:36 pm

SH. C. gabimi esht te ju, pse ju nuk pyetni ?!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.skam-1her.de/
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptySun Oct 07, 2007 1:01 pm

jo,popyeti ponuk po di ku mepyet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
alissa
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
alissa


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 34
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptyTue Oct 09, 2007 2:02 pm

Shabi pyet te "Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen"
nese e ke ndonje pyetje! se pa pyetje ska as pergjigjje :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptyTue Oct 09, 2007 5:31 pm

ty te pyeti per dite,po ti te qon me pi uje,e te kthen te etur
ashtu anjesa,kosovarja,e ku me pyet,veq me pyet pertej kufijeve!

Jo,alissa,se paku te kam treguar ty,jam pak humorist,dua te beje shaka,ndryshe ju te trija jeni shume,shume te mira dhe keni rrespekt nga une.Megjithate mendoni ngapak per ne,se u dogjem ne te mjeret ne forum,si ne ara te fshatareve.
Dua te ju them kaloni mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
alissa
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
alissa


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 34
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptyFri Oct 12, 2007 11:42 pm

Okay shabi mir po ne kete postimin tende smund ta gjej pyetjen. scratch
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptyFri Oct 12, 2007 11:59 pm

pyetja eshtee gjetur,te pyesish alissen-benehumor
te pyesish anjesen-thote shuj bre
te pyesish kosovaren thote,diqka nuk jam mire

Pyetja ime e thjeshte:Kur do te jeni mire?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptySat Oct 13, 2007 12:03 am

I KAM MBETUR BORXH -SILVIT-TE I PERGJIGJEM:

Silvi,ake pa viq qe hyne ne ara e terhiqet pa bere dem?

Silvi,edheune i dua shakat,mos thënë gati jam humorist
kesaj radhe bera(Shaka)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer


Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptySat Oct 13, 2007 8:49 am

E nderuara Silvi,

1. Ne te dy nuk po merremi vesh tek fjala "pergjithesim". Ti me fjalen pergjithesim kupton 100% e grave dhe prandaj shqetesohesh dhe me te drejte dhe thua "i fut ne nje kallup" . Ceshtja eshte Silvi e dashur se fjala pergjithesim nenkupton perjashtimin qe dmth kur thua ne pergjithesi do te thote jo 100% por 70, 80, 90% e mases se grave. Silvi, nese une do te kuptoja 100% te grave me fjalen pergjithesim atehere me mire do te kisha perdorur fjalen "Te gjitha". Me kupton?

2. Ti Silvi thua me lart:

"Kisha pershtypjen se do ishe i mendimit qe te drejtat nuk mund te jene te barabarta perderisa femrat nuk mund te krahasohen me meshkujt per sa i perket punes apo dickaje tjeter...dhe nga ktu dilet ne konkluzionin qe kto te drejta nuk mund te jene te barabarta perderisa shumica mendojne keshtu..."

Pergjigja ime:

Une Silvi sinqerisht mendoj qe te drejtat jane te barabarta sepse perpara zotit dhe natyres jemi te barabarte ne kuptimin e legjitimitetit dhe te drejtave dhe detyrave. Keqkuptimi eshte se ti nisesh nga cfare bejne apo nuk bejne grate per te dale tek te barabartat, ndersa une nuk them ate. Une them qe, jane si jane grate, te drejtat jane te barabarta, "ligji" del me pare pastaj ekzekutimi apo aplikimi i tij. Pra grate jane te barabarta, por nje pjese e tyre e mire e kerkojne kete barazi ne menyre te cuditshme. Nje pjese e grave nuk e gezojne vet kete te drejte se nuk duan, se ka shume pune, se ka lodhje, se prioritetet e tyre dendur jane te gabuara. Edhe nje here temat e tyre te preferuara jane meshkujt, seksi, flirti, genjeshtra, mosveshja, kozmetika, celulitet, saunat, silikoni, diskua dhe dashurickat. Ti nuk ke se si e mohon kete gje, pavaresisht se c'perqindje i jep ti e c'perqindje i jap une, apo jo Silvi?


Te pershendes Silvi dhe u befsh dikushi ne jete. Kete kam urimin me te mire. (Nderkohe qe femrat urojne "me nje fat te mire ishallah" - dhe ky fat i mire ishallah eshte nje mashkull i bukur, i gjate, i pasur e pak debil.)

Me thuaj Silvi qe nuk eshte e vertete ne nje shumice te madhe femrash. Duhet te jemi pak realiste, apo jo?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lea_uk
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Lea_uk


Female
Numri i postimeve : 136
Registration date : 17/09/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptySun Oct 14, 2007 1:59 am

Shaban
Pse femrat njehere te nxisin,pastaj të thonë mëfal e kam dashnorin

Sikur mashkujt: Jo qe te nxisin po ju hyne punve aq thell sa ne fund thojne
Me fal jam i martuar???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sy kaltri
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Sy kaltri


Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptySun Oct 14, 2007 1:04 pm

une i urrej ata njerëz Lea_uk se duhet si Mashkulli me i tregu Femres qe eka Dashnoren apo Gruan .
por edhe Femra duhet me tregu të vërteten se shumica e Femrav thojn e kam Dashnorin a nuk e kan ?

por une per veten time as nje her nuk kisha mundur të te Gënjej një Femer se nuk dua të e mbaj në qafë se duhet me llogarit ne vete se te gjithë kemi Motra dhe si e ndim veten po te ja ben dikush Motrave tona
prandaj nuk dua as une të ti ja bej dikuj

Si thet Fjala Popullore çka nuk ta kona me ta bër Dikush ty
Mos mendo të ja bësh ti dikujt tjetër

Tung me Respekt nga XILI MITROVICË
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptySun Oct 14, 2007 8:01 pm

Lea-uk,do të përgjigjem,pasi nuk kam komunikuar me ju asnjëherë,meshkujt për shiqimin tim janë disa,nuk e kam fjalën për gjithë meshkujt,nuk lënë gurë pa lëvizur,për të shijuar femrat
duke gënjyar e mashtruar,dhe në fund thonë për natën e marteseës, thonë jo,jo,eimja duhet të kenë virgjinitetin!I themi-mac-kur ti doje të ua marrish të tjerave,tëndes kush ia paska ruajtur?Fakt,natyra e femres është më e butë,më tërheqëse dhe më e dhimbshme.Meshkujt janë më të prirur të ju hynë punëve të thella,por ju kujdesë.Mua më duket se në këto kohë shoqëri të mirëfilltë vështirë mund të gjejsh,por nëse mashkulli ia tregon të vërtetën femres,dhe epshet i nxisin si thuani ju të u hynë punëve aq thell,atëherë mashkulli dhe femra për men dimin tim duhet të bartin barrën përgjysmë.Duhet të tregojmë mençuri,në mesin shoqëror mos të sillemi vrazhdët,po vigjilencen dhe kujdesin për veti të mbajmë zgjuar.Lea-uk,u mundova të të përgjigjem
dhe nëse ka diqka të qëlluar në përgjigjejen time,pasi që në kë

këtë rubrikë përgjegjejet janë tuajat,por arsyetimet duhet të jenë edhe tonat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lea_uk
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Lea_uk


Female
Numri i postimeve : 136
Registration date : 17/09/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptySun Oct 14, 2007 9:20 pm

Shaban flm per pergjigjje shume me vende..
Ska dyshim qe kemi nga te dy sexet gjera te pahjishme ...
Ne mendojm qe dashurija misterioze eshte me e lezetshme!! nc nc nc besa edhe ajo e hapur nuk ja leshon rrugen..

Andaj jam per Dashurin dhe ska aty asgje te keqe kur dy qifte kuptohen dhe jan per,....
Por me vetedije te shendosh duke mos lenduar asnjeren pal...


Lea
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sy kaltri
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Sy kaltri


Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptySun Oct 14, 2007 9:27 pm

une e pyes Lea_uk si je si ke kaluar për Fest dhe i uroj
Me Fat Fiter Bajrami
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lea_uk
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Lea_uk


Female
Numri i postimeve : 136
Registration date : 17/09/2007

Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 EmptySun Oct 14, 2007 9:29 pm

Xili mire dhe jo bash mire mbase nuk kam qene afer familjes dhe Festa e Fiter Bajramit nuk ndihet ne Londer sikurse ne Kosove...

dhe mezi po pres me ardhe dhe padyshim do te pime kafe me ty dhe Rikin

Lea
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...   Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen... - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 19Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...
» lutfi coka/Mendo pastaj shiko pergjigjen
» Te reja nga bota e mjekesise!
» FEMRAT NE AKSH
» Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: