Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shkembim kengesh ne forum

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GocPejone
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve : 372
Age : 98
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Shkembim kengesh ne forum   Fri Sep 21, 2007 6:45 pm

Nese ju nevoitet ndonje kenge qe nuk e keni dhe nuk mundeni qe ta gjeni, shkruje ktu e ndoshta eka ndonjeri nga ne dmth te bejm shkembim kengesh mes ne forumisteve. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 28
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shkembim kengesh ne forum   Fri Sep 21, 2007 7:39 pm

Azad Feat. Adel Tawil - Ich glaub an dich ..... e ka kush??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
GocPejone
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve : 372
Age : 98
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shkembim kengesh ne forum   Fri Sep 21, 2007 8:13 pm

pash robt kush pomi ndryshon temat edhe dialektin aah? xd
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 28
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shkembim kengesh ne forum   Thu Sep 27, 2007 7:32 am

he de Unikatile qka bana a ?!?!?!?!?! hmmm

ani mos u nxej se kjo sesht kurgja, nesa me unikatilen apet numer nja Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shkembim kengesh ne forum   Sun Oct 07, 2007 7:58 pm

Une me gjithe qef do te kisha shkemby kenge !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
rrebelja
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: Shkembim kengesh ne forum   Fri Nov 02, 2007 10:31 pm

oo bre ni keng qe spoe gjej esht Bum bum e kendon Fatlum Zeka e spo muj me e gjet bre nese di kush me me ndihmu do ja disha per nder
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
baki
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 24
Registration date : 04/11/2007

MesazhTitulli: Re: Shkembim kengesh ne forum   Wed Nov 28, 2007 9:42 am

aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kenget a e dini ku mund ta gjej kengen "ku ka ren kushtrimi ne kosove"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrebelja
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: Shkembim kengesh ne forum   Sun Apr 13, 2008 8:42 pm

nej keng qe spo mundem ta gjej esht Bekim Kastrati Maturant nese me gjeni do jem mirnjohes shummmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 32
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

MesazhTitulli: Re: Shkembim kengesh ne forum   Sun Apr 13, 2008 11:48 pm

Rrebelja do mundohem ta gjej ate keng sepse e keni kerkuar qe moti ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shkembim kengesh ne forum   Sun Apr 13, 2008 11:59 pm

E ka kete kenge dikush

Oj lulija jone me limona .kush na ka inatin ju thefte kemba hahaha bile bile e djathta Hė.!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Shkembim kengesh ne forum   Mon Apr 14, 2008 12:13 am

rrebelja shkruajti:
nej keng qe spo mundem ta gjej esht Bekim Kastrati Maturant nese me gjeni do jem mirnjohes shummmm

Mos e ke ngatrruar emrin rrebelja dhe kėnga Maturante e kėndon Burim Kastrati shiko mos ėshtė kjo kėngė.Burim Kastrati MATURANT

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrebelja
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: Shkembim kengesh ne forum   Mon Apr 14, 2008 10:25 pm

sofra te falenderoj shum nga zmra e nje maturanteje haha kishte qen gabim emri flm shummm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GocPejone
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve : 372
Age : 98
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shkembim kengesh ne forum   Mon May 26, 2008 1:04 am

a eka dikush kongen BB POQI - ME MUNGON, ama mos e qoni me video, po me link, dmth bone UPLOAD kongen see shum pom ndigohet qekjo haha :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fitim212
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 27
Vendi : mitrovice
Registration date : 17/12/2008

MesazhTitulli: a mund ta identifikoni kete kenge   Wed Dec 17, 2008 2:52 am

a e njihni ket kenge nuk eshte kenga por vetem nje fragment i saj dikun reth 1:40
ja linku kenka ka dikun reth 700 kb
Kodi:
http://rapidshare.com/files/174063449/shaban_pushka_-avte.mp3.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shkembim kengesh ne forum   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shkembim kengesh ne forum
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: