Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 A eshte homoseksualizmi semundje ?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? - Faqe 2 EmptyWed Sep 22, 2010 12:07 am

Cito :
ju qe po kallni e po djegni naper turra te druve e po vjerrni, kini kujdes se dhe ata jan qenje njerzore,un ma para i kisha djeg shpiuna e tradhtar qe pona shkaktoj kataklizem kombetar, se sa kta te cillet

Pajtohem me ty xhem, njeriu nuk e ka ate te Drejt ti marr jeten askujte, aqe me pak njeriut.Duhet marr masa tjera kunder tyre ajo te behemi xhelat........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? - Faqe 2 EmptyWed Sep 22, 2010 12:27 pm

Homoseksualizmi nuk eshte semundje por identifikim i gjenit devijues edhe natyra nuk eshte perfekte .Ne natyre kemi edhe gjallesa me dy sexe njekohesisht edhe shumimi behet nepermjet njeorgani te trupit .Prandaj keta njerez jane te stigmatizuar ne shoqerite me nivel te ulet te vetedijes arsimimit kurse ne shume vende respektohen me ligje te drejtat e tyre kjo nuk eshte asgje vecse nje nevoje fiziologjike te ciles nuk mund ti rezistojne as meshkujt as femrat te te njejtes gjini .prandaj edhe ne duhet ti respektojme menyren e jetes se tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? - Faqe 2 EmptyWed Sep 22, 2010 4:08 pm

o rrimtaf a mos je edhe ti homo...
mi vjerre ne konop...te gjithe keta psikopata se naj flliqin kombin femijet,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A eshte homoseksualizmi semundje ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A eshte homoseksualizmi semundje ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: