Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 A eshte homoseksualizmi semundje ?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Sema
Fillestar/e
Fillestar/e
Sema

Numri i postimeve : 12
Registration date : 08/06/2008

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyMon Feb 23, 2009 7:27 pm

E deshta mendimin nga forumistet cka mendojne per homoseksualet, a jane te semure homoskeksualet a jane normal si njerzit e tjere ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Agrone
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Agrone

Male
Numri i postimeve : 609
Age : 35
Vendi : jasht
Registration date : 28/01/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyMon Feb 23, 2009 8:53 pm

homoseksualve nuk i puno mir truri sot shum vet jetojn jasht rrealitetit e pin drog
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyTue Feb 24, 2009 12:40 am

Po, si njerzit e tjerë duken homoseksualët, por nuk mund të them se në tru janë aq mirë personat e tillë .....

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...


Edituar për herë të fundit nga Sofra në Tue Feb 24, 2009 2:57 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo

Male
Numri i postimeve : 490
Age : 32
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyTue Feb 24, 2009 1:04 am

i ka mallku natyra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mirushe
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Mirushe

Female
Numri i postimeve : 149
Age : 34
Vendi : Prizren
Registration date : 17/09/2008

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyTue Feb 24, 2009 3:58 am

Nese ne njerzit nga evropa i pyesim sidomos psikologet e mjeket nuk e klasifikojne homoseksualizmin si nje smundje edhe pse kjo dukuri koheve te fundit po rritet edhe ne trojet shqiptare. sa i perket mendimit time keta njerze jane shume te ulte dhe jane percaktuar edhe kunder vete natyres apo zotit sepse njeriu linde,rritet krijon familje te lene trashegimtar e jo te ndaje jeten me partner te gjinise se njejte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
socratus
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
socratus

Male
Numri i postimeve : 556
Age : 38
Vendi : Prishtinë
Profesioni/Hobi : psikologji, teologji, design
Registration date : 11/02/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyTue Feb 24, 2009 11:55 am

Shoqeria shqipetare nuk eshte e gateshme per ta, te gjitha institucionet boterore qe miren me trajtimet e semundjeve mendore posaqarisht APA qe 30 vite kane dhene mendimin e tyre se Homoseksualiteti nuk eshte semundje mendore dhe individi homoseksual nuk ka nevoj per trajtim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.forum.ds-point.com
Ramizi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Ramizi

Male
Numri i postimeve : 158
Age : 40
Vendi : Tirona
Registration date : 23/02/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyWed Feb 25, 2009 3:12 am

Homoseksualizmi per mendimin timé eshte injoranc bile bile ta quash mé shkurt eshte fundi i Botes ai eshte tmerr ai nuk shkruhet me as'gjé more , ata qe quhen homoseksual ata jané kunder Natyres kunder Zotit ,, se Zoti i'ka nda gjinit femrore dhe mashkullore ata zoti i Marroft jarabil , zoti i vrafte ,,,,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptySun Sep 19, 2010 12:28 am

Cito :
Homoseksualizmi per mendimin timé eshte injoranc bile bile ta quash mé shkurt eshte fundi i Botes ai eshte tmerr ai nuk shkruhet me as'gjé more , ata qe quhen homoseksual ata jané kunder Natyres kunder Zotit ,, se Zoti i'ka nda gjinit femrore dhe mashkullore ata zoti i Marroft jarabil , zoti i vrafte ,,,,,Me pelqeu ky shkrim shum..........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptySun Sep 19, 2010 2:41 pm

mos e perzini zotin jo andej jo kendej ,po edhe kta i fal zoti me ndjenja te tilla,dhe e kum cek tek tema- Feja dhe kombi- se ne zoti nuk ka ndikim ne jeten ton normale per pos ne at spirituale,sepse neket jet jem jasht fush veprimit etetrik -ndikimit te tij duke u bazuar ne jeten ton idioteske, ne mbar globin toksor. homoseksual hetero-seksual psikopat shizofren karniball e lloj lloj psikopatléqe te ndryshme te cillat zoti nuk i kish toleruar kurren e kurres,pra kjo esht realiteti mos i ngatrroni gjerat kur nuk dini leni teskjarojn ata te cilet dijn dhe jan faktet te cillat i shofim dhe iprekum cilli zot thot me luftu me u vra me miliona njerz me dhunu fmij me prdor bomben atomike ne njerz, nese nji zot thot se kto gjera duhet te ndodhin me izen e zotit ather qka mbetet te aj ZOT.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kostandin
Fillestar/e
Fillestar/e
Kostandin

Male
Numri i postimeve : 68
Age : 55
Vendi : Skrapar
Registration date : 09/09/2010

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptySun Sep 19, 2010 10:14 pm

Duhet pyetur cunin e Sali gamorit ai e din se si eshte homoseksualizmi se babai i tij e solli edhe ligjin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptySun Sep 19, 2010 11:57 pm

Cito :
mos e perzini zotin jo andej jo kendej ,po edhe kta i fal zoti me ndjenja te tilla,dhe e kum cek tek tema- Feja dhe kombi- se ne zoti nuk ka ndikim ne jeten ton normale per pos ne at spirituale,sepse neket jet jem jasht fush veprimit etetrik -ndikimit te tij duke u bazuar ne jeten ton idioteske, ne mbar globin toksor. homoseksual hetero-seksual psikopat shizofren karniball e lloj lloj psikopatléqe te ndryshme te cillat zoti nuk i kish toleruar kurren e kurres,pra kjo esht realiteti mos i ngatrroni gjerat kur nuk dini leni teskjarojn ata te cilet dijn dhe jan faktet te cillat i shofim dhe iprekum cilli zot thot me luftu me u vra me miliona njerz me dhunu fmij me prdor bomben atomike ne njerz, nese nji zot thot se kto gjera duhet te ndodhin me izen e zotit ather qka mbetet te aj ZOT....

Ty xhem eshte veshtire tet kuptoj njeri ja pikrisht ketu ke ren ne kontradik me fjalet tua !Ne njeren ana thua zoti i ka fal till,ne ane tjeter thua zoti nuk kishte toleru keto ndryshime!

Allahu nuk ka kriju 3 gjini,ka kriju femren per mashkull dhe anasjellas .I treti ka lind nga shfrenimi i tepert apo nga degjenirimi , dhe esht per te ardhu shum shum keq! se vendet e lindjes po shkojn dita e dites duke u pajtu me kete degjinirim,QE KA LIND NE PRENEDIM....
C'na u desht neve te miratojm nje ligje till !per cfar arsyje te lejojm kete degjinirim te ngjaj ne vendin ton ?Allahu nuk i ka kriju njerz till homo keta jan psiqikisht te Semuer dhe eshte keq se nuk ka kure per ta.
Dhe shum gabon BEN nese mendon se Allahu nuk ka ndikim ne jeten ton normale , por vetem ne ate spirtuale(shpirtrore.)-Cdo gje qe ndodh cdo minut, sekond ndodh me caktimin e Allahut! dhe cdo here je nen mbrojtjen e tij.Sa here gjat jetes qe bejm kemi jeten ne rrezike ?e sikur mos te ishte ndikim i Allahun ,ne jeten normale ne do kishim mbaru kaher.Ti thua leri tjert te spjegojn me shum dhe se din rreth ndikimt te Allahut e ti vete je ne dyshim kur thua ''cili zote thot vraje, cfar mbetet te aje zote'' cfar eshte ky opinjon palidhje dhe shum i cekete per mendimin tim.NESE ti si Shqiptare Musliman nuk ke njohur Allahun tende ne kete mosh se je dhe je ne dyshim se po vrahen tjert duke pretendu se po vriuten ne emrin e Allhut cfar i thua tjetrit te ike nga gjerat qe nuk din ti japi pergjigjje ?
Xhem,kurr nuk kam pretendu se dija ime perfshin gjo lemi te jetes , jo edhe un jam njerin dhe kam te metat e mija si cdo njeri normale,por Allahun tim e kam njohur qe ne vegjeli dhe kujdesi i tij edhe sote eshte i pranishem ke mua .Orjentimin e kam nga prindrit hapta e pare ,e me pas kam vazhdu vete ,keshtu qe cfar e dua te mesoj per Allahun tim nuk pres te ma spjegoj njeri por i drejtohem dijes dhe literatures.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyMon Sep 20, 2010 1:14 am

FIONA ggabim shtypi "zoti i fal me ndjenja te tilla" kam harru thojzat, ndersa te tjerat ashu mendoj un!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyMon Sep 20, 2010 1:17 am

Po mir aq veshtir eshte te thuash kerkim falje a cudi !!!!per zote krenarij shum here te zbret aqe posht saqe behesh nje grimc atomi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyMon Sep 20, 2010 1:22 am

Une nuk e besoj qe eshte semundje , mendoj me shum qe jane budallaqe te njerzve pa ndjenja njerezore pasi qe ishte edhe e ndaluar e njejta deri vone ne te gjithe vendet e botes pamarparasysh perkatesit fetare qe i kane po edhe te shtet ateiste , qe sot kane ndryshuar ..
Ndoshta jame edhe gabim , por nuk e besoj qe eshte semundje , p.sh. e njejta te shqiptaret nuk ndodh :) , ose fare pak .. A eshte homoseksualizmi semundje ? Icon_biggrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyMon Sep 20, 2010 1:27 am

FIONA- un e e ceka at qe mendoj ,sa per kerkim falje spo shof arsye , se pse jo!
Saper at qe ke shtjelluar ti lart, kjo esht vetum nji demagogji apsolute ,nte cillen njeriu gjen nji lloj meshire -streh ne shpirtin vet, se se zoti me ka ber -fal te till jo te tjeret nuk me kan shkatuar ket, apo at, dhe pajtohesht me at problem,por dhe kjo esht ndobi te njeriut esht mir, por ZOTI nuk ben ksi gjera dhe nuk mirret me kto marifetleqe, bindu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyMon Sep 20, 2010 1:28 am

Cito :
] Une nuk e besoj qe eshte semundje , mendoj me shum qe jane budallaqe te njerze pa ndjenja njerezore pasi qe ishte edhe e ndaluar e njejta deri vone ne te gjithe vendet e botes pamarparasysh perkatesit fetare qe i kane po edhe te shtet ateiste , qe sot kane ndryshuar ..
Ndoshta jame edhe gabim , por nuk e besoj qe eshte semundje , p.sh. e njejta te shqiptaret nuk ndodh :) , ose fare pak

Pa ndjenja njerzore!!! Po ata kan ndjenja por ne nje mnyre tjeter i shprehin tjeter sepse ata po dashurohen ne menyren e vete..
Cfar thua te shqiptaret nuk ndodhe bahhhhhhhh ne tiran eshte hap edhe vendi dhe forumi i tyre .Eshte smundje psiqike Arber.Jo munges ndjejash,sepse njeri i shendosh nuk lejon veten ne shfrenim tota.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyMon Sep 20, 2010 1:31 am

Nuka pasna degju per Tirane Crying or Very sad
Edhe ajo na paska mungu , lumet na :)

Cito :
Eshte smundje psiqike Arber.Jo munges ndjejash,sepse njeri i shendosh nuk lejon veten ne shfrenim tota.
Pra jo edhe natyrore .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyMon Sep 20, 2010 1:35 am

ARBER- un punoj me njerz te till se esht firm e madhe ka 500 puntor ktu ne gjermani, flasim debatojm me ta krejt norma tregoj te gjtha pa hezitim ktu ne gjermani esht tejet normal. Por ata thojn se esht n´djenj qe vije vetvetiu, tek do ne pobertet tek disa dhe shum von,jo qe dojn nga budallia se edhe ata thoj se nuk kan deshir te dallohemi nga te tjeret, apo te veqohemi se dhe ktu ne disa situata apo vende te punes kan problemi ky lloj njerzve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyMon Sep 20, 2010 1:37 am

Eeeeeeeeeeei o popull si nuk po ju dhimbet koha dhe energjia per ket teme, sikur mos te kishim halle tijera.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyMon Sep 20, 2010 1:46 am

Cito :
FIONA- un e e ceka at qe mendoj ,sa per kerkim falje spo shof arsye , se pse jo!
Saper at qe ke shtjelluar ti lart, kjo esht vetum nji demagogji apsolute ,nte cillen njeriu gjen nji lloj meshire -streh ne shpirtin vet, se se zoti me ka ber -fal te till jo te tjeret nuk me kan shkatuar ket, apo at, dhe pajtohesht me at problem,por dhe kjo esht ndobi te njeriut esht mir, por ZOTI nuk ben ksi gjera dhe nuk mirret me kto marifetleqe, bindu

Mir un e thash ate se krenarija na humb shum si njerz ?Ti mendon cfar te duash .
Homot nuk lindin po behen ketu eshte problemi sepse po te lindin till do kishte munges nataliteti ne radh te pare plus pse njerzim eshte kriju nga dy gjin te kunderta nga mbiu kjo? tani?Kjo eshte ne qeshjte se duhet te na shqetson te gjithve sepse neser pasneser femiu yn mund te thot jam gey apo lezbike pse mos ti parandalojm kete ne tani !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyMon Sep 20, 2010 1:54 am

un nuk di sa ke lexuar Fiona apo sa je e interesuar ne ket drejtim por ktu kto tema nuk jan tabu ,por njerz rrefejn vet per veten se ne moshen rinore ne pobertet qe ne start thot se un nuk dashuroj nji femer por nji mashkull 12- 13 -14- vjet njejt kur fillon dhe tek njerzt normal gjerat normale te dashuris ne gjinin perkatse. kjo tregon se ka ka dhe prej lindjes.por nuk prijashtohen dhe raste specifike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyMon Sep 20, 2010 2:33 am

Kurr nuk e kem mendu se te flasim per Homot eshte tabu he!! jo xhem jo se homot kan qen edhe ne kohen e Prejgamberit ton Muhametit.Por jan denu nga Allahu si njerz degjenerues, prandaj ka qen e ndaluar deri tani martesat e tyre por mabasi po ecim drejt shkatrrimit te botes pse mos te lejtohet .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyTue Sep 21, 2010 10:43 am

keta njerez i kishna vjerre te gjithe se e flliqin kombin ,femijet..
jane pa vlere.....per kombin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyTue Sep 21, 2010 11:00 am

Jo mi vjerr po mi djek me benzin me mjedis te qendres se kjo asht nga budallakija e njerzve qe nuk ki kan mend si njeri po mendoj krejt ndrishe , kinse ne diqka te veqant dhe per at ndodhin , kto .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? EmptyTue Sep 21, 2010 3:23 pm

ju qe po kallni e po djegni naper turra te druve e po vjerrni, kini kujdes se dhe ata jan qenje njerzore,un ma para i kisha djeg shpiuna e tradhtar qe pona shkaktoj kataklizem kombetar, se sa kta te cillet zdhduken vetvetiu, nga marifetllaqet dhe gjerat vet ju paraprijn ne kundershtim me interesin personal-individual.
QE me shka mirrem ne me gjera periferike, a nuk e shofim elefandin ne mes te oborrit.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte homoseksualizmi semundje ?   A eshte homoseksualizmi semundje ? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A eshte homoseksualizmi semundje ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: