Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
AutoriMesazh
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Sat Oct 13, 2007 4:55 pm

me te gjithe me rene.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Sat Oct 13, 2007 8:13 pm

Po ta kenė fatin deri nė Verė e ta shofin dritėn poezit e mija, me njė pėrmbledhje poezish [ me libėr nė dorė]do tė kisha dashtė tė ja bėjė njė vizitė Bacės Adem Berisha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Adem Berisha
V.I.P
V.I.P
Adem Berisha

Numri i postimeve : 146
Registration date : 03/09/2007

MesazhTitulli: Pėrgėzoj Sofr-en pėr poezitė dhe librin e ardhėshėm   Sat Oct 13, 2007 10:05 pm

Ēdo gjė qė synohet, po tė kesh pėrkushtimin e duhur, patjetėr se do tė arrihet.
Unė e pėrgėzoj Sofra pėr poezitė e tija dhe jam i sigurtė se ato do tė dalin nė dritė dhe edhe ato vetė do tė jenė njė rreze drite.
Do tė jetė kėnaqėsi e imja e veēantė qe tė takohemi dhe tė kem nė dorė at liber pėr tė cilin qė tani besoj se do tė jetė i mrekullueshėm.
Sofra, tė falem nderit pėr deshiren tuaj dhe rrespektin qė ke ndaj meje. Ta kėthefsha me tė mirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lea_uk
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Lea_uk

Female
Numri i postimeve : 136
Registration date : 17/09/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Sun Oct 14, 2007 2:27 am

E me mua :-(

Une ne dhjetor jam ne Kosove ne Prishtin po deshet te takohemi aty me keni

Ju paci

Lea
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Sun Oct 14, 2007 2:30 am

Lea me 2 duar hapur te presim ne mes te kryeqendres cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Sun Oct 14, 2007 12:55 pm

Lea_uk Me padurim po e pres Dhjetorin te takohem me tyyyyyy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 32
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Sun Oct 14, 2007 1:15 pm

Shpresoj ndonjehere te takohem me te gjithe pse jo?SadSad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Sun Oct 14, 2007 11:00 pm

Shpresoj tė takohna me Lea_uk , Riki30 , Anaa , Alissa , Anjesa , Kosovare , Beton , Sofra , Meli , Rrebelja , Vista , Sara , dhe shum te tjer Anėtar te ketij Forumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lea_uk
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Lea_uk

Female
Numri i postimeve : 136
Registration date : 17/09/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Sun Oct 14, 2007 11:13 pm

Me Betonin ne bjeshket e sharrit ne skijim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Sun Oct 14, 2007 11:22 pm

Lea me harrove
une me ty patjetėr dua tė takohem LEA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hana
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Hana

Numri i postimeve : 1192
Registration date : 17/09/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Sun Oct 14, 2007 11:33 pm

Po xili kur te shkojn Lea me betonin shkojm edhe ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Mon Oct 15, 2007 12:27 am

HANA si tė ke Dėshirė ti une do tė Veproj a?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Mon Oct 15, 2007 12:48 am

une me beton trimin .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Mon Oct 15, 2007 1:13 am

Mos haroni me i mare edhe antaret t'jer te gjithe te forumit do te ishte k'naqesi te gjithe bashk tek kodra e diellit ne Malet e sharit eshte shume bukur dimrit.


Kodra e diellit Tetove,pamje dimrore.Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Oct 15, 2007 1:23 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Mon Oct 15, 2007 1:18 am

haha po si jo beton do te vijm edhe skijat me vete do ti marrim patjetr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Tue Oct 16, 2007 3:23 pm

me te gjithė Antarėt kam dėshir tė takohem pa Prejashtime
dhe pa dallim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Tue Oct 16, 2007 5:03 pm

mire eke ti xili me te gjithe ke me u takue nji dite shpresojm per ket gje .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Tue Oct 16, 2007 7:25 pm

me te gjithe,pornr.1,me admin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 32
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Tue Oct 16, 2007 7:34 pm

Gjithashtu edhe une me te gjithe anetaret ,pa dallim Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Tue Oct 16, 2007 7:35 pm

une me ty Anaa dhe ty Kosovare kam deshir te takohna ma shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Tue Oct 16, 2007 7:36 pm

te lumte,dhe do te takohemi meodomos
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Tue Oct 16, 2007 8:22 pm

njeriu me shpresa jeton Shaban
une kam deshir nje dite te behen te gjithė antaret e forumit se bashku ne Prishtinė dhe te jam dhe une aty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Tue Oct 16, 2007 10:39 pm

une me fjalen e xilit valla ne prishtin kismet duhet te takohemi bashk te gjithe ne nji tavalon te madhe .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Tue Oct 16, 2007 10:59 pm

Une kam qef me taku Annen se shum ma kan lavderu e se kam pa kurr scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Tue Oct 16, 2007 11:03 pm

edhe une ty riki kurr nuk te kam pare do te takoj edhe pse je beqar se une jam e martueme ndoshta sme len burri me u takue me ju hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: