Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
AutoriMesazh
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Tue Oct 09, 2007 9:20 pm

meshumedeshire me te gjithe,por nuk po behet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Tue Oct 09, 2007 9:55 pm

ditet nuk jan ne thes dhe besoj se do te takohemi sepse thon mali me mal nuk takohet por njeriu me njeri nji dit takohet .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Tue Oct 09, 2007 10:08 pm

besoj seashtu,po ne nga mergimi,nuk mund te takohemi kur ata ne atdhe duan,kemi angazhime,pune,nuk najapin firmatpushim etj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Tue Oct 09, 2007 10:43 pm

une kam dėshirė tė takohem me kėta Anėtarė < Anaa , Mickonja , Kosovare dhe shumė tė tjerė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Tue Oct 09, 2007 10:51 pm

une me te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Tue Oct 09, 2007 11:38 pm

une kam dėshir tė takohem me ty Kosovarja dhe Hana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Wed Oct 10, 2007 12:13 am

me cilin nga ne ne forum kishe deshire te takohesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
renan
Fillestar/e
Fillestar/e
renan

Numri i postimeve : 17
Registration date : 09/10/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Wed Oct 10, 2007 1:06 am

Une me Kosovaren Shabanin Betonin Xilin se tjer nuk po njoh asnja alien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Wed Oct 10, 2007 1:53 am

renan pse jo Trimat i dua shume.... apo e done adresen takohemi pse jo shoku..me gjithe deshire e pim nga nje kaffe bashke..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Wed Oct 10, 2007 8:54 am

do te deshiroja te takohemme ty,te kem kureshtjeper tenjohur,mosje ne pune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azzurra
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Wed Oct 10, 2007 8:54 am

nese e ke fjalen per mua jam duke puinuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Wed Oct 10, 2007 8:56 am

po e dij,dhe deshiroj te kalosh mire dhe pa u lodhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azzurra
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Wed Oct 10, 2007 9:10 am

Edhe une kam shume deshir te takohem me ty me te njoft se kush je..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Wed Oct 10, 2007 9:20 am

do te njihemi gjethsesi,sepse njerezit emir• dua tė i njoh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Wed Oct 10, 2007 10:36 am

me tė gjithė nuk dua tė bėj dallime
tė gjithė i dua dhe i Respektoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GocPejone
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 372
Age : 98
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Wed Oct 10, 2007 1:54 pm

am ka permend kush ? Very HappyRazz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Wed Oct 10, 2007 2:10 pm

une,po te permendi dhe po te pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Thu Oct 11, 2007 8:55 pm

une ma sė shumti kam dėshirė tė ju takoj ju
Sofraaaaaaaa , Anaa dhe mas nej tė tjeret Anėtar me rend tė gjithė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Thu Oct 11, 2007 9:13 pm

me ka,ajeaty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Fri Oct 12, 2007 7:23 pm

une valla me te gjithe pa perjashtim sidomos me xili .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Fri Oct 12, 2007 8:32 pm

dhe une kam deshir te takohna me ty Anaa kam shum respekt per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Fri Oct 12, 2007 8:35 pm

edhe une kam deshir XILI,te takoj ty me se pari .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Sat Oct 13, 2007 12:22 pm

me kadon me utakue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovari
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 12
Registration date : 10/09/2007

MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   Sat Oct 13, 2007 2:34 pm

kisha pas deshir te takohem me gjith edhe pse nuk e njof askend perveq sofra te cilin e kam koleg te mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Adem Berisha
V.I.P
V.I.P
Adem Berisha

Numri i postimeve : 146
Registration date : 03/09/2007

MesazhTitulli: JU DUA TĖ GJITHĖVE SHUMĖ   Sat Oct 13, 2007 3:35 pm

O qe besa tė gjithėve/ave ju dua me zemer bre.
Me cilin/en do tė mė jipej rasti tė takohesha, do tė ishte kėnaqėsia ime e veēantė. Takimet me JU i pres me padurim.
Ju pėrqafon shterngueshėm me pak fuqi qė mė ka mbetur, i juaji xhaxhi Adem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 40Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: