Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ēka urreni mė sė shumti?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutoriMesazh
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Ēka urreni mė sė shumti? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? - Faqe 12 EmptyThu Nov 17, 2011 6:48 pm

Injorancen

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Ēka urreni mė sė shumti? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka urreni mė sė shumti?   Ēka urreni mė sė shumti? - Faqe 12 EmptySun Nov 20, 2011 10:51 pm

te paverteten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ēka urreni mė sė shumti?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 12 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: