Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shpella E Pirateve

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Freddy
Fillestar/e
Fillestar/e
Freddy


Male
Numri i postimeve : 6
Age : 34
Registration date : 01/02/2008

Shpella E Pirateve Empty
MesazhTitulli: Shpella E Pirateve   Shpella E Pirateve EmptySat Apr 19, 2008 3:54 pm

Bota nenujore ne romanin Shpella e Pirateve te Petro Markos.Eshte nje teme qe kam ne universitet.po patet mundesi me ndihmoni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Shpella E Pirateve Empty
MesazhTitulli: Re: Shpella E Pirateve   Shpella E Pirateve EmptySat Apr 19, 2008 7:14 pm

SHPELLA E PIRATEVE
Shpella E Pirateve FotoN36



Gjëndet në kodrinën ku është vendosur Manastiri i Shën Todhrit, në fshatin e Dhërmiut. Eshtë një shpellë karstike. Emrin e ka marë sepse në të, kohë më parë strehoheshin piratët e detit me anijet e tyre. Kur deti është i qetë ajo mund të vizitohet me lehtësi duke ofruar një pamje të mrekullueshme për vizitorin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 30
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Shpella E Pirateve Empty
MesazhTitulli: Re: Shpella E Pirateve   Shpella E Pirateve EmptySat Apr 19, 2008 8:24 pm

Kam qene ne te dy here, ajo tashme eshte e mbyllur dhe ne pjesen me te madhe te saj nuk mund te hysh per shkak te rrezimit te gurve, romanin e kam lexuar dhe me ka pelqyer shume, eshte shume i mire.

Ju pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sponsored content





Shpella E Pirateve Empty
MesazhTitulli: Re: Shpella E Pirateve   Shpella E Pirateve Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shpella E Pirateve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letërsia Shqiptare-
Kërce tek: