Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Dreni Drenova
Fillestar/e
Fillestar/e
Dreni Drenova


Male
Numri i postimeve : 58
Age : 54
Vendi : Pejë
Registration date : 14/12/2012

Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së Empty
MesazhTitulli: Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së   Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së EmptySat Apr 18, 2015 2:40 pm

Në fb. në Organizta për pastrimin e listave të UÇk-së, mund të gjeni shum shkrime për ata njerëz që nuk kanë qenë fare në UÇK-ë, por që komandantët matrapaza e të korruptuar i kanë bërë disa prej tyre, invalid, veteran, pjestar e pjesmarrës të UÇK-së?!

Ja një fakt të tillë ku dokumentohet në faqen e lartpermendur në facebook.

https://www.facebook.com/365604380313288/photos/a.365627983644261.1073741829.365604380313288/366849910188735/?type=1&theater
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dreni Drenova
Fillestar/e
Fillestar/e
Dreni Drenova


Male
Numri i postimeve : 58
Age : 54
Vendi : Pejë
Registration date : 14/12/2012

Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së Empty
MesazhTitulli: Re: Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së   Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së EmptySat Apr 18, 2015 2:44 pm


Organizata për Pastrimin e Listave të UÇK-së
4 orë ·
Si invalid te brigadës 123 është me nr. rendor 160 Riza A.Vata nr.aplikimit 006758 Suharekë (djali i axhes te ish deputetit PDK së Ram Vata). Riza Vata nuk ka qen kurr pjestar i UÇK së. Shum bashkfshatar te tij e deshmojn me shum pergjesi qe nuk ka qen pjestar i UÇK se.
Ne dy listat ku shihet i ka dy vendbanime.
Riza Vata thotë se ,mu ka prish një veshk ne luftë por e vërteta është se veshka ju ka prishë herët ne vitin 1982 atë e ka hekë në kroaci dhe prej 1982 është me një veshk. Tani i ka dal emri edhe te STATUSI I VETERANIT te OPERACIONI "SHIGJETA" Nr.rendor 1575 RIZAH A. VATA SALLAGRAZHD me nr.aplikacionit 050841
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 42
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së Empty
MesazhTitulli: Re: Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së   Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së EmptySat May 02, 2015 3:55 pm

Historia shqiptare ishte shkruar nga tradhtaret !
Gjysma e veteraneve te shpallur -jane ja simpatizant te pdk-se ja tradhtare qe skane qene ne lufte fare !
Turp per keta njerez qe i futen ne lista farkistat e tradhtar Bukoshit qe u rreziten ne deti ne shqiperi !
Po besa edhe disa qe ishin ne bllace e naj benen veterane ! Historia kurre sja fale ketyre qe manipulojne te verteten !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 42
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së Empty
MesazhTitulli: Re: Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së   Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së EmptySat May 02, 2015 3:55 pm

Historia shqiptare ishte shkruar nga tradhtaret !
Gjysma e veteraneve te shpallur  -jane ja simpatizant te pdk-se ja tradhtare qe skane qene ne lufte fare !
Turp per keta njerez qe i futen ne lista farkistat e tradhtar Bukoshit qe u rreziten ne deti ne shqiperi !
Po besa edhe disa qe ishin ne bllace e naj benen veterane ! Historia kurre sja fale ketyre qe manipulojne te verteten !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dreni Drenova
Fillestar/e
Fillestar/e
Dreni Drenova


Male
Numri i postimeve : 58
Age : 54
Vendi : Pejë
Registration date : 14/12/2012

Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së Empty
MesazhTitulli: Re: Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së   Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së EmptyThu May 14, 2015 1:40 pm

Ky eshte manipuluesi i radhes, ja qfar komandanti paska patur brigada 128 operacioni siogjeta

Organizata për Pastrimin e Listave të UÇK-së
Maj 8 në orën 11:40.PD · Përpunuar ·
Komandant Ruzhdi A. Saramati / Dobrusht
001767 / Invalid
Komandanti i Brigades 128 Ruzhdi A. Saramati esht lajmruar nga dhjetra Persona qe tani ne e hulumtuam si Invalid i rremë. Personat qe e kan lajmruar ndihen te zhgenjyer me dallaveret e tij qe i ka berë pas Lufte. Deshmitaret thojn se Ruzhdi A. Saramti ka jet Luksoze dhe i gzon me shume se 4 rroga dhe po ashtu rrog si i burgosur Politik. Disa nga Deshmitaret thojn se disa muaj pas Lufte esht vetplagosur per ta gezuar Statusin e rremë te Invalidit. Ka deshmitar te shumt ku thojn se i posedon parkingjet e Komunes qe i shfrytzon per Interesa Personale dhe po ashru e shfrytzon nje vend Pune ne Ujësjellëse Prizren pa shkuar dhe pa punuar fare e merr pagen nga qyteti i Prizrenit. Qindra e mijera Ushtar jetojn ne varferi dhe te tjeret kan jet Luksoze. Kjo esht Kosova e lirë.
foto e Organizata për Pastrimin e Listave të UÇK-së

Komentuesit:

Ismet Hoxha
Ashtu bre organizat per pastrimin e listave vetem
Veproni drejt dhe me argumente sepse keni mbeshtetejen e plot prej te gjith luftareve nga ata te vertetit e kam
Fjalen sepse ushtar ka pas sa te duash por te devoteshem ka pas shum
Pak

Faton Osmani Turp dhe burg t' perjetshum matrapazat.
Pëlqejë · Përgjigju · 3 · Maj 8 në orën 12:57.MD

Besnik Hasanaj Se ky asht kan i interesum me bo karrjer te rrejdhme
Pëlqejë · Përgjigju · 2 · Maj 8 në orën 11:48.PD

Alben Dogani Ky eshte nje matrapaz i cili ne Burrel nene komanden e tin u vra nje ushtar nga Landovica dhe beri gjithe rremujen ne Burrel. Nga aty ai theu qafen diku ne nje fshat afer fshatit Kolec e Llesh te Krumes me nje grup ku edhe e zuri perfundimi i luftes pa shkrepur as nje plumb ne shka. Per kete jemi deshmitare te gjithe pjestaret e op. Shigjeta.

Labinot Raka Ky nuk e di pse e kan lan hala me jetu

Muhamet I. Bytyqi mendimi im eshte qe te gjithe keta manipulues dhe te gjithe komandantat dhe stafi drejtues qe kane bere dallavere te i demaskojm dhe te i fusim ne burg. turp,turp qka kane bere me keto lista. si nuk po ju vjen marre e fara ju hupt.

https://www.facebook.com/pages/Organizata-p%C3%ABr-Pastrimin-e-Listave-t%C3%AB-U%C3%87K-s%C3%AB/365604380313288?fref=ts
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së Empty
MesazhTitulli: Re: Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së   Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mashtruesit që po vjedhin historin e UÇK-së
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
»  per mashtruesit e UCk
» te mesojmi historin e malsise

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Histori-
Kërce tek: