Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Information of the presidency of the IAWPA,"Pegasi"Albania.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kristaq F. Shabani
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 11570
Age : 61
Vendi : Gjirokaster, Albania
Profesioni/Hobi : Poetry
Registration date : 04/07/2008

Information of the presidency of the IAWPA,"Pegasi"Albania. Empty
MesazhTitulli: Information of the presidency of the IAWPA,"Pegasi"Albania.   Information of the presidency of the IAWPA,"Pegasi"Albania. EmptyThu Feb 14, 2013 5:28 am

Information of the presidency of the IAWPA, Pegasi, Albania.
Agron Shele, ex General – Secretary, left with his request from his post, and he is replaced by the painter and poetess Flutura Maçi, loosing in this way all the rights to represent the IAWPA, Pegasi.
President od the IAWPA "PEGASI" ALBANIA
Kristaq F. Shabani

ALBANIA 13.02.2013


Informazione della Presidenza dell’Associazione Internazionale di Scrittori, Artisti e Poeti, "Pegasi' Albania.

Agron Shele, ex Segretario – Generale se ne andato con la sua richiesta dal suo posto, e viene sostituito dalla pittrice e dalla poetessa Flutura Maçi, perdendo in questo modo tutti i diritti per rappresentare L’associazione Internazionale di Scrittori, Artisti e Poeti, “Pegasi”, Albania.
Presidente
Kristaq F. Shabani
ALBANIA 13.02.2013
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kristaniada.tripod.com  http://pegasialwriters.tripod.com
 
Information of the presidency of the IAWPA,"Pegasi"Albania.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letërsia Shqiptare-
Kërce tek: